Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Olejník opět chytrej jak rádio
    • Ja ho mam velmi rad, vie zaujmavo rozpravat a zaujmave info o hrach. Niektore sice odflakne ale ani mne by sa nechcelo stale..
  • asi jsem úplně blbej... ale nedaří se mi zprovoznit sikkmod :( dělám vše podle návodu (nahrát do složky se hrou, upravit cfg soubory, nastavit dávku do zástupce), a když spustím hru, tak tam i vidím dole možnost sikkmod a můžu nastavovat a upravovat ty různý hodnoty... ale když spustím samotnou hru, je to prostě vanilla :(
  • Jack1947
    Na to si moc dobře pamatuji 2006 jsem hrál ještě betaverzi, tehdy ten začátek a vůbec celá hra vypadala pro mě neskutečně... sice jsem to nedohrál ale zážitek to byl velký. ( O rok později vyšel Crysis který mi běžel 15fps :D a byl jsem rád že aspon trochu hýbal ) jo to byli časy a t se už asi nikdy nevrátí.
  • Ja si pamatuju, že tam bylo hooodne vic strileni, a že me to dost bavilo, když sem všechny zabil, tak sem uvažoval jak projdu dal...tady to Olejnik prochazi malem bez konfliktu, když nabiehnou dvojčata vytahne čity, a pak rika jak ho to nebavi...tak takle se to nehraje...jesli ja to nehral na HARDU... *1*
    Jinak diki kluci byli ste fajn... *3*
  • Nějak nechápu, kde přišli na to, že portály tam byly první?!? Už v 1999 (teda 2. 12. to je skoro 2000) byly v Quake 3 Areně... Sklerotici ;-)

    http://www.battleteam.net/tech/fis/docs/images/quake3dm7_portal1.png
    • Co si vzpomínám, byly už v prvnim Quakovi ne?
      • A viděl jsi co je na druhé straně?!? ;-)
        • to ne no, i v Quake 2 byly myslim ještě neprůhledný
          • Heh, tak v Quake II si zas portály nevybavuju já :-)
      • to kazdopadne
  • Nic ve zlém, Pavle, ale opravdu bylo nutné divákům ukazovat ty dva zdvižené prostředníčky?
    • Fňuky fňuk, ty cíťo *15* *15* *15*
  • dá se to ještě někde koupit? koukal jsem na steam a tam je jen ten novej... myslím digitálně (krabicu nechcu)
    • Ja to koupil na Aukru, pozadal prodejce at mi jenom posle klic a pak to aktivoval na Steamu.
      • jako že to jde aktivovat na steamu, i když to na steamu neprodávaj už? tak to je fajn :)
  • flash789
    ve sve dobe takova normalni strilecka s par napady, zadnou diru do sveta neudelala. A hle v sedi dnesnich kravin se zacne jevit jako legendarni..ale tak to chodi.
    • ...jasne vždy musiš porovnavat, jesli maš s čim...
      hele diky tady klukum, sem natah Vampire The Masquerade Bloodlines, za co jim timto hezky Ďekuji,
      verze s GoGu + naky mody na textury a nasvětlovani, a bavim se kralovsky, protože je to hodne dobra hra, a je to hra pro dospěle...na ňaky novinky se mužu višco...ja nevim jesli se dneska delaj hry už jenom pro maly, americky, konzolovy blbečky, protože to sou ti nejlepši zakaznici...neboco...ale je to bida...mame technologii jakou sme neměli, a hry stojej za pendrek...ale jesli tebe bavi, jako holka strilet lukem obrovsky, roboticky, dinosaury...tvoje volba *1*
      • Ono je strašně dospělé střílet jako Indián mimozemšťany na vesmírné lodi...
        • xxx
        • ...jako vtipny, a proč by nemjelo *1* když se to udela pro decka, bude to pro decka a tohle rozhodne pro decka NENI...pruser je to že dneska se ty hry delaj HLAVNE pro decka...
          ...vono zaleži malinko na spracovani že, zahraj si to na Hardu a posuď sam, ja bych to detem NEDOVOLIL...
          co tady provadi Olejnik je krasna ukazka toho, jak se tady recenzujou hry - nastaveni easy, normal, aby strileni nezdržovalo od strileni, pak se za hodinu projde pulka hry, a za dalši se sesmoli recenze, dame tomu 7, ať se nerekne a mužem se zbytek miesice flakat *1* nebo vydelavat penizky jinde...
          ...jediny co tady ukazal, je jako ta hra vypada, jak se hraje už NE !!
          • Kozy
            A já myslel že největší skupina hráčů jsou muži okolo třiceti. Tak proč by se dělali hry pro děcka.

            Ale doopravdy po tomhle videu nerozumím proč se někomu nelíbí ten nový Prey. Vždyť je to úplně nikde jinde. Tohle bych nehrál ani kdyby mi za to platili.
      • flash789
        Asi jsi me nepochopil...ale to se tady stava furt..vzsade jsem myslel to same co ty..
        • +
  • Krasna hra, jedna z tych, ktore si budem pametať - v dobrom, začiatok dychberuci, svižne tempo, človek proste musel isť ďalej, kym to nedorazil... *14*
    ooo spominate QUAKE 4...hej volakedy sa robili fakt dobre hry... *3*
  • Lukass
    Jasna ukazka toho ze grafika se moc nikam neposouva ale naroky sou u dnesich her sileny
    • nekromant33
      Grafika se samozřejmě posunula, to že HW nároky jsou přestřelený, protože se vývojáři neobtěžují s optimalizací a spoléhají, že nejlepší HW jejich hru utáhne, i když ani zdaleka nevyužijí jeho potenciál, je věc druhá
    • Tak to jseš asi dost slepej, vždyť tahle hra vypadá na dnešní dobu hrozně.

      Nejleší, že já jsem se teď díval na nějaký záběry třeba z her kolem 2010a ten rozdíl v grafice oproti dnešku tam je dost znát.
    • Jak sileny??? Mimo novsi grafiky mam 5 let stare PC a hraju prakticky vse na max... Bejvali doby kdy dva roky stare PC bylo beznadejne zastarale, ale tos byl nejspis jeste spermie...

      No a grafika se neposouva, protoze holt multiplatformni doba, obvykle hra musi krome PC vyjit na X dalsich platforem (konzoli), ktere se realne upgraduji snad jednou za dekadu, takze zlepseni jak vykonu tak grafiky minimalni...
      • ...jo, byli doby, kdy novinky nešli na max ani na nejdražšich železech...dneska to musi jit v prvnim rade hezky na konzolach a pak se udela jednoduchej port na PC, aby se vydelalo neco navyše...to dnešni generace nepochopi, marni snaha...ješte CRYTEK to měl snahu nekam posunout, a to jej hejtovali, že dela technologicky dema :-D tak naco, lidem se nezavdečiš...
        ...tak napriklad, když byla tohle novinka, tak mi padla z ty grafiky sanka, tehda...ale to už je let...
        • Crytek dělal hezký hry o tom žádná. Akorát bylo utrpení je hrát...
          • proooč...ja mam zato že tahle serie je vubec, co se strileček tyče, uplne BEST, teda pokud neberu militantni simulatory jako ARMA...volnej pohyb, po celkem velkym koridoru, vice možnosti jak to projit, teda abych nekoho neurazil že se to neda okecat, ja rad zabijim lidi, proto to taky hraju že :D tak sam si vyberu, koho zabiju jako prvni a koho až pak, a co dal... *14*
            Mužu sa k zakladne približit treba pod vodou, a tiže zabijet straže, nebo tam nabiehnout autam a použit kulomet a tak dale, a tak dale...no a grafika..peklo v raji...anebo raj v pekle ?
            • Dle mojí databáze her jsem hrál 69 stříleček. A většinu dohrál. A na hard. :-)

              V žádné nebyla umělá inteligence tak chytrá a zákeřná jako ve Far Cry a Crysis 1 a 2.
              A v žádné člověk neměl takovou možnost seberealizace a množství postupů, jak nepřítele porazit.

              Teda snad kromě Deus Ex, ale to není FPS, že.
              Arma je ještě o něco lepší, ale to také není FPS. :-)
          • První Crysis a první Far Cry jsou super hry.
    • Draken69CZ
      *15* seš dobře mimo nebo hraješ na PC z roku 2006?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit