Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • twicer

    No asi by neškodilo se chtělo chvíli pozastavit a trošku se zamyslet, pokud si opravdu myslíš, že to co sem píšeš jsou nijak nekonfliktní názory.

  • Já ti nevím, mně to nedokončené nepřipadlo, co konkrétně ti na tom vadí?

    A ano hrál jsem to i s tslrcm :)

  • Magister_Peditum

    Tak tvému vybranému vkusu se samozřejmě ani nepřiblížím, no... 😂

  • Derp_1337

    Tobě musí k zábavě stačit opravdu hodně málo, když to považuješ za "dobrou" parodii 😎

  • Magister_Peditum

    Jednička víc drží po hromadě a baví mě víc, ale dvojka má zase zajímavější příběh (co si budeme povídat, twist v jedničce je asi to nejzajímavější, jinak je to klasický příběh SW), který staví celé dilema temná vs světla strana Síly ve SW na hlavu. Bohužel to je asi tak jediný výrazný plus dvojky proti jedničce - ten nedostatek času pří výrobě se holt někde projevit musel.  

    Jinak dobrá parodie je tohle (KotOR 2 bohužel nedokončen):

    https://www.youtube.com/watch?v=G0d7C-IZOmU&t=96s

  • Ale chce to mody. Původní verze dvojky byla hrozně ořezaná.

  • species
    jo asi mas pravdu, fair enough.
  • iSpirit

    "Coze? ten nedodelanej paskvil na ktery mel obsidian asi mesic? To si snad delas srandu, 10/10? Opravdu nebo zase jen nadhazujes navnadu abys vyvolal reakce jako je tahle?"


    Uvědom si trumpeto, že já jsem jen napsal svůj nijak konfliktní názor. Ty jsi bohužel reagoval jako hysterický fanboy, kterému někdo šlápl na kuří oko. Nauč se reagovat normálně, pak se dočkáš normální reakce. Do té doby mně ponech tebou pohrdat. Páčko😉

  • Ilusiveman

    Kotor 1.muj první zážitek. Fakt top. Dvojku jsem hrál víc, ale moje první láska stejně nikdy nezrezavi. (: hodně jsem se v tom dnes již omezeném ale na poprvé dostatečně detailní a unikátní zážitek... Dvojka, byla trochu zklamání po Jedničce a Kreiu narodil od revana, jsem podezrival hned ale revana jsem si dával stripek po tripku dohromady. 

  • species
    ten community restoration project? ten by mel pridavat opravdu znatelne hodne :o
  • species

    Ale tohle neni ani diskuze, ty se nedokazes normalne bavit, mezi tvyma konstantnima urazkama kteryma si uplne okate lecis nejaky mindraky z detstvi(predpokladam ze se s tebou nikdo moc nekamaradil), samomrskactsvym jak jsou tvoje nazory osviceny a polopravdama neni moc misto na to abych rekl proc se mi osobne libi kotor mnohem vic nez 2ka.


    A zase se tu hadam s volem o volovinach sakra, a to sem rikal ze se nebudu poustet do diskuzi, tvuj bracha je mnohem prijemnejsi clovek musim rict.

  • uaxpk

    Hoši, děkuji.


    P.S.: Shattered Steel jsem ve své době hrál.

  • Laserový meč 🤮


    Hlavní záporák KOTORu je Darth Malak a ne Revan, za Darth Revana hraje hráč...😎

  • iSpirit

    Promiň, ale kde že cituji? Když souhlasím s cizím názorem, je to citace? Víš, nejenom já či autor si uvědomuje, že Kotor 2 je mnohem hlubší hra. Já k mému názoru nepotřebuji hinty, o to se vůbec nemusíš bát. Spíš ty začni prvně přemýšlet, než se pustíš do diskuze. Většinou to s tebou dopadne neslavně. Tvoje názory jsou jen k pousmání. 

  • cumpi3

    U me vede dvojka. Oproti jednicce to neni vubec cernobile, nikomu nelze uplne verit, kazdy ma dobre a svetle stranky, uvnitr vaseho tymu to vre. Kreia je pro me, kdyz ne nejzajmavejsi, tak jedna z nejvic zajimavych postav v celem Star Wars vesmiru, moudra, nevyzpitatelne, po celou dobu hrani absolutne necitelna postava. Celkove pribeh jde mnohem vic do hlouky. Proto me dvojka bavi o dost vic, prestoze hratelnostne jde jen o vylepsenou jednicku. 

  • species
    uvedomujes si ze to ze citujes kotaku okamzite dismissuje jakykoli tvuj argument? Torment a fallout 2 super tho
  • species
    uplne ve vsem aparently.
  • Derp_1337

    Tak jedna věc je něco si myslet (a očekávat) a druhá je realita 😛

    Ve hře hlavní postava měla možnost popsat jeho meč a při tom popisu řekla, že jeho/její meč byl unikátní barvou (nic o tom, že celý jeho meč byl nějak unikátní a neměnný).

  • Derp_1337

    Už je to hezkých pár let, co jsem to hrál, tak se musím přiznat, že si to všechno nepamatuji úplně přesně 😇

  • iSpirit

    Pro mě je to za 10/10 hlavně tím, že to není space opera. Je to malý, komorní, osobní příběh bez záchrany světa. Bioware dělají příběhy pořád dokola. Poskládat tým, najít zlo, porazit ho v nějakém velké, epické zachráně světa. Kotor 2 je opravdu malá, osobní hra, kde nic nezachraňuješ. Příběh jedničky mi připadal poměrně k smíchu(naivní pohádka). Jo, zpátky patnáct let jsem z toho byl taky udělaný, teď už to neobstojí. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit