Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tady se vsichni hadaj, a ja jen smutne vzpominam na Apeiron...

  • 0011
    Hele já nečetl co ten patch přidává, ale během hraní mi přišlo že vůbec nic
  • Ilusiveman

    To je divný. V čem  hlavně obstála dvojka na 10/10 oproti jedničce? 

  • Ilusiveman

    Tvé osobní úrovně, jako v čem? 

  • 0011

    Jo tak to jsem ho určitě našel, máš pravdu, ale jak píšu čekal jsem celý meč, který se mění přesvědčením postavy, ne jenom krystal, zapomněl jsem to asi proto že to není spojené s nějakým pamětihodným questem

  • Ilusiveman

    Sohlas. 1ka je 1,5x 2ky, osobně 🤔 zápočtu li upgrady 2ky

  • Ilusiveman

    Ten krystal na Dantoinu je možný nenajit? Myslel jsem, že interagovat s tím krystal-nodem bylo povinný v hlavní lince. 

  • Ilusiveman

    Jednicka nasere hlavně ve směru, ve kterým dvojka doladila. 

    Jinak Revan, je osobně bezkonkurenční a dvojka dost opakovala lokace, ikdyz po směru jejich progressu, to taky nebyla zlá Volba.. 



  • iSpirit

    tak v tom případě je ti 60 let, gratuluji, že se u her pořád bavíš. Je pravda, že mé úrovně nedosahuješ, čili nebudu s tebou ztrácet čas.

    https://kotaku.com/why-star-wars-knights-of-the-old-republic-2-is-better-1583670790

    Tady je něco málo popsáno, proč je dvojka lepší. 

    Chris Avellone to dokázal navíc několikrát jak v Kotor II, tak v Tormentu, tak ve Falloutu 2. 

  • 0011

    Já to nepočítal, ale taky jsem oba díly dohrál určitě víc než 7x, vlastním několik verzí i fyzické kopie a na steamu to mám samozřejmě taky, dark side je mnohem zábavnější a navíc Bastile fakt sluší černá

  • I s tim patchem je na konci dvojky porad citit tezka nedodelanost.

  • Derp_1337

    Tak v tom případě jsi ten unikátní krystal nenašel (a nebo jsi ho nepoužil), protože ten tvůj krystal byl unikátní a postupem času byl čím dál tím silnější a dle tvého alignment (přiklonění k síle) to ke konci mohl být ten nejlepší krystal. Na něco takového jen tak nejde zapomenout.


    (ten krystal byl s tebou spojený poutem v síle a měl barvu, kterou jsi popsal někde na začátku hry a dle tvoje přiklonění se k síle světlá/šedá/temná získal určité schopnosti).


    PS: je ještě možné, že jsi ten svůj krystal koupil od překupníků na stanici u Yavinu...

  • species

    mke hlavne dostalo jak je vetsina questu jednoduchych za dark side :D Nemusim typka uplacet nebo rpesvedcovat, proste mavnu rukou a on sam skoci ze skaly(tusimze korriban tenhle pripad)

    JInak jj, ja to dohral asi 11x

  • species

    Zase tvoje typicka arogance, jak ma nekdo jiny nazor tak je dite, kamarade troufam si tvrdit ze mi je 2x tolik co tobe.

    Kazdopadne na tyhl eurovni se bavit nehodlam.

  • Derp_1337

    Jak tady ostatní poukázali, ačkoliv dost věcí bylo u KOTOR2 lepší než u jedničky, tak ale to platilo jenom za světlou stranu. Hře za temnou stranu nebyla věnována žádná péče navíc.

    V tomhle byl původní KOTOR mnohem lepší, hra za temnou stranu změnila opravdu hodně věcí a hráč měl často silný dojem, jak je temná strana krutá.

  • 0011

    Unikátních krystalů se tam dá najít spoustu, myslím že i ty co sis nevybral v tom dialogu, já čekal celý meč i s velkým  sidequestem, něco jako ten oranžový malý ligtsaber jako byl tuším v jedničce, který měl unikátní schopnosti, ale nešli tam měnit krystaly.

  • Derp_1337

    Jo, je pravda, že v KOTOR2 hraní za temnou stranu nemělo téměř žádné viditelné výsledky (jenom trochu jiné rozhovory a cena různých schopností).

    A k tomu lighsaberu hlavní postavy: tvůj krystal jsi nakonec našel na Malachoru 5 (aspoň teda myslím, že to bylo tam).

  • iSpirit

    Uklidni se hysterko. Přiběh jedničky je poměrně hloupá pohádka pro děti. Dvojka je dospělé scífko s přesahem a nejlepší Star Wars produkt vůbec. Bohužel to ty asi nedokážeš ocenit. Jedna z mnoha her, která ukázala, že Obsidiani jsou velice talentovaní.

  • 0011

    Hratelnost zbožňuju, mám rád tenhle styl ovládání od dob BG - realtime co se dá pauznout. Příběh má jednička lepší a hlavně i zajímavější prostředí. Já se u toho plot twistu projít nešel, ale nečekal jsem ho, nicméně když mi kamarád říkal ať to zkusím podruhý dohrát za zlýho, tak jsem koukal s otevřenou pusou, spousta lidí ten konec nezná, protože to jsou srabi 😎

  • 0011

    Dvojka má parádně napsané postavy, osobně ale mám raději jedničku kvůli lepšímu příběhu a kvůli tomu, že hra za temnou stranu má skutečné a permanentní důsledky, kdežto u dvojky to je akorát o tom že blesky stojí míň forcepoits na seslání. Hrál nedávno taky obojí, dvojku i s tím patchem co tam má údajně dát všechny ty vynechané věci a stejně mi přišlo že jediné věci kde to má nad jedničkou jednoznačně navrch je lepší upgrade lightsabrů a Kreia a jestli to přidalo nějaké věci tak jsem si jich nevšimnul, protože jsem čekal, že doplní něco úplně jiného a tam jsem se nedočkal třeba jako quest k získání unikátního lightsaberu který v minulosti patřil hlavní postavě o kterém se tam kecá ale skutek utek

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit