Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 2 TheGGG: proboha, někdo ti držel nabitou zbraň u hlavy a ty jsi to musel s vytřeštěným zrakem sledovat! Jestli nemáš někoho blízkého v okolí, kdo ti v budoucnu může pomoci, zavolej prosím na linku bezpečí 116 111 (zdarma pro děti a mládež) snad ti nějak poradí jak se s nenadálou situací vypořádat.
    • Jack1947
      On jen nechápe tu dobu nezažil, nehrával např v družině když byl malý tyhle hry - na které mám dodnes pěkné vzpomínky ted mi to hezky připomělo člínekem v Levelu o Dangerous dejv to byla parádní hra - Lost vikings jsem asi nehrál nebo už nevím ale rozhodně to tehdy byly super hry. Originální a bavily mne, dnešní taky nejsou špatné ale už nejsou tolik originální a tupější... njn no.

      Jinak je to troll, takže zase aby jsme mu tolik nekřivdily no. Snaží se dost. *3*
    • TheGGG
      Bohužel je smutné, že jsi nepochopil význam mého příspěvku.
      • VaZqeZ_EU
        Běž už s těma tvejma mainstream názorama do kaďáku! *6* Já vždycky když vidím ten tvůj rádoby "cool" ksicht, tak bych tě propleskl už jen z principu. Zlatej Veskoslav...
        • Jack1947
          To vůbec, někdo tak agresivní, neohleduplný a nechápavý, vztahovačný se hned tak nepotká... radši normální bíbr než 20 nabuzených veskoslavů. *4*
          • VaZqeZ_EU
            Můj problém je, že i když s Veskoslavem někdy nesouhlasím, tak mister GGG mě neskutečně irituje... Mimochodem Justin Bieber pro mě ztělesňuje to nejhorší, z naší "lidské" společnosti. Kdyby byla nukleární válka a tenhle spratek se nějakým nedopatřením dostal do bunkru (Vaultu) pro přeživší, tak by ho po pár hodinách někdo na tuty sejmul.
            • Jack1947
              No jaderná válka už je minulost, takže dneska bysme asi díky moderním zbraním nehupsli do bunkru ale radši odjeli někam do háje.

              Jinak souhlas, Bíbr je tak zajímavý že mně nezajímá respkt... čím méně o něm slyším tím lépe.
              Já to myslel tak že GGG, je častokrát lepší než Veskoslav páč ten je neskutečný občas co tady ze sebe vyluzuje - GGG se snaží trollit i když mu to občas moc nejde, dejme mu čas kařdý jsme byli mladí... hloupější a neznalý...
            • "Hej Bíbr, v bunkru nám dochází voda, skoč prosimtě ven pro pár lahví, neboj, radioaktivita už klesla.."
      • Každý pochopil, že jsi kus kokota, dokazuješ to každý den.
        • Se na něho stačí podívat *15*
  • Tuhle hru jsem jako dítě miloval

    Heslo do poslední úrovně je MSTR
  • Tady ty Retro Gamesplaye jsou suprova zalezitost. Minule jsem si treba vzpomnel na Undying, od ktereho jsem kdysi hral jen demo, takze na zaklade tady toho poradu jsem sehnal cele a zahral si to. Stejne vzpomenout si na Lost Vikings je super.
  • Tohle je pro mě osobně legenda legend. Jako by to bylo včera co jsem si vezl od strejdy z Prahy diskety se skopíravanými Lost Vikings. Tu hru jsem viděl recenzovat na nějakém satelitním programu. Byl to neskutečný pocit, že si ji vezu a pustím doma. V té době to se sháněním her nebylo tak jednoduché jako dnes. Poté jsme to doma z bratrem pařili snad týden nonstop než sem nám to podařilo otočit.
  • Coffin.Corner
    Remake Wikingů přece vyšel, akorát se jmenoval Commandos *3*
  • Thorar
    Tyhle retro gamesplaye mě baví nejvíc :-) Mě Lost Viking nějak minuli, a na to jak je to stará hra vypadá mnohem líp než ty dnešní pixelartovky.
    • tak jako určitě. Tehdy do toho možná dávali to srdíčko : )
  • Už jsem se dlouho nebavil tak, jako u posledních dvou vysílání *15*
  • Tohle a ještě Prehistorik 2 byly moje nejoblíbenější plošinovky. A právě díky "lostvik" je další srdcovka i Thrine. Nicméně tohle nové zpracování původní látky krom grafiky originál nepřesahuje.
  • TheGGG
    Můžu se zeptat, jaký má toto smysl? V době kdy vychází tuny legendárních pařbiček se vracet někam do dvou pixelové éry?
    • 1. Právě vydaná hra nemůže být legendární.
      2. Jaké hry máš konkrétně na mysli?
      3. Tyhle let's playe ukazují spoustě lidem kvalitní hry, o kterých by jinak nemuseli vůbec slyšet. Staré hry, stejně jako staré filmy, by neměly být zapomenuty. Navíc skutečnou kvalitu poznáš podle toho, jak hra odolala zubu času.
    • Nejde jenom o to nostalgicky vzpomínat, ale i o to ukázat, že existují hry deset, dvacet let starý, který má smysl si zahrát i dnes. Zrovna Lost Vikings jsem nikdy nehrál, ale po shlédnutí tohodle videa bych si je dal. Kdyby vyšly v HD na playstation store se stejnou hratelností, tak by se po nich jenom zaprášilo.
      Koukám, že u tebe se jedná o syndrom Epizody I: "Starý star wars maj hnusný efekty - je to hovínko. Nový maj moderní efekty - jsou super" (Už je to taky trochu retro příměr, ale u dost mladších ročníků principiálně platí)
      Takže si rozšiřujte obzory a nebuďte zabedněnci - platí pro všechny.
      • To s těma Star Wars, to si vážně někdo myslí?
    • Fordzy
      Proč strácíš čas touhle diskuzí? Když můžeš dělat užitečnější věci, třeba si jít omlátit hlavu o zeď.
    • Retro gamesplaye od Pavla, jsou dle mého názoru, v porovnání s ostatními pořady z produkce games.cz nejzábavnější.
      • maros.goc
        vynikajuci replay bol Heretic :3
      • Amen
    • Ber to tak ze bys bez tohodle pravepdodobne ani nevedel ze blizzard neudelal jen WoW, starcraft a diablo a navic nikdo ne nenuti na to koukat :) to co tvrdis je jako tvrdit ze nema cenu koukat na stary filmy, protoze sou stary...
      • TheGGG
        "Ber to tak ze bys bez tohodle pravepdodobne ani nevedel ze blizzard neudelal jen WoW, starcraft a diablo" Sakra, že tys ještě neslyšel moje názory na Blizzard?
        • Tak ono je těžké ti něco obhajovat a vysvětlovat,když ti je 10 a tyhle hry neznáš *3* *11*
    • tuna legendarnich pareb???
      Zajimalo by me jake myslis,Sacred 3 odpad,Risne 3 prumer,Dragon age 3 bude traky odpad,Battlefield 4 no comment stejne jak COD,NFS Rivals skoda slov,...
      A slo by takhle pokracovat,za letosek me bavil jen Southpark,Valiants Heart(Indie hra) a az bude pekna akce koupim Divinity Original Sin ale to je taky Indie hra *3* .
      Indie hry jsou vyborne,hry od velkych studii jsou jen zdimacky penez.
      A dalsi serie her studia hodlaji znicit viz Dead Island 2 bez kampane,apod,...
      • TheGGG
        Stačí se podívat na exklusivitky od Sony, ať už ty co vyšly, nebo ty co se chystají.
        Já osobně očekávam nový MGS, Silent Hill, Witchera, těším se na The Order, Bloodborne, DD, Until Dawn, Uncharted. Z her co jsem si nejvíc užil v roce 2014 bych jmenoval nový infamous, the last of us, wolfa, Titanfall. Prostě luxus, jednou byl ve score baldurs gate (prej legenda) pět minut po spuštění to šlo z disku.
        DOS je blbost, jako všechny hry tohoto žánru. Indie to samé, pro rádoby yntouše, přitom jsou jedna jako druhá. *5*
        • Máma tě měla polknout - bylo by na světě líp.
          • TheGGG
            Běž si brečet do svého koutku za ostatními nedomrlými retrofily.
            • vsadim boty ,ze stejne bude otravovat na tom retro webu stejne jako tady . Na to jak te ty stary hry nezajimaj se o ne az napadne moc zajimas . Hraj si na cem chces ,ale smir se s tim ,ze svet se tu netoci o komercnich hrach o kterych se za par let nikdo ani nevzpomene ,protoze budou prevalcovane dalsim tisicatym pokracovanim .
            • TheGGG
              Za posledních 5 let? To je až moc snadný, samozřejmě, když se podívaš po této diskuzi a do diskuze o Sony a prodejích PS4, tak najdeš pár komentů, ve kterých píši o hrách co mě zaujali, nebo na které se těším. Samozřejmě, jako každé ubrečené děcko, i ty všechny hry okamžitě označíš za sr*čku, tak jaképak snažení.
              Ale udělám ti tradost, bez ohledu na obrovskou popularitu a oblíbenost těchto her očekávám od tebe příval hate sr*ček.
              Uncharted série, Witcher série, Infamous série, GTA V, Souls série, Bioshock série, MGR a MGS, Metro série, DoW série, Dragons Dogma, Dishonored, poslední Hitman a SC, TW série, Heavy Rain, Batman Arkham série, ARMA 2 a 3, Binary Domain (fakt neznámá a underrated hra), poslední dvě Castlevanie, Xcom EU, Killzone 2 a 3, The last of us. Tak jen do mě, těším se jak mi povíš, že jsou to všechno sr*čky, ještě že anonymci na games mě nijak netrápí.
              PS: Je to jen zlomek, vše ti sem psat nebudu.
              PS2: Uznávám, některé hry jsou třeba i 6-7 let staré, ale pořád luxus, vedle těch vikingů
              PS3: Ano, hraju i na PC.
            • Tak uveď nějaké podle tebe kvalitní hry...za posledních 5 let...no tak pochlub se co hraješ...
              • Reakce na příspěvek:

                Nereaguj na tohodle tupce... odpovi jedine vyblitkem proti Pc.
        • NA MGS,SIlent Hill a Witchera se taky tesim,ale to zrovna "tuna her neni" *1* .
          Letosi rok je na hry dost slaby,prece nebudou psat cely rok o 5 hrach,musi stale vychazet clanky.
    • V době kdy vychází sra*ka za sra*kou se vrací ke kvalitním hrám, co je na tom špatného?
      • TheGGG
        Sra*ka za srač*ou? Kvalitní hra? Chlapče, vím že nostalgie je svi*a, ale todle už je dost vážný problém. Když dá někdo přednost této 16bitové "kvalitce", před hraním, některé z tuny nových, luxusních her, ze kterých se tu letsplay nedělal budiž. Klidně ať se vytvoří další web, pro retr0fily, kde se podobné nesmysle budou hrát, ale v dnešní době už na podobné věci není nikdo zvědavej.
        • Nejseš chlapec spíš ty? Nebo rovnou hošan?
        • Spis zajimaji,prece nebudu hrat hru,ikdyz to bude uplna blbost jen kvuli datu vydani.
          To je uplne na hlavu.
          Hraji hry,ktere maji kvalitni pribeh,prijemne ovladani,musim u toho premyslet,..
          Grafika,je posledni co me zajima,navic stejne u novych her vypinam nesmysly typu blur,dof (nemam rad rozmazani obrazu)
          a snizuji particle efekty ( casto je to neprehledne kdyz jsou na max )
          A to,co vychazi je uplne k placi,muzes mi vyjmenovat par legendarnich her,ktere letos vysli???
        • Tak schválně...co konkrétně ty považuješ za kvalitní hry? Uveď několik příkladů.
  • Hoďte tam odkaz na evropskej battlenet https://eu.battle.net/account/download/ DÍK

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit