Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle je pro mě osobně legenda legend. Jako by to bylo včera co jsem si vezl od strejdy z Prahy diskety se skopíravanými Lost Vikings. Tu hru jsem viděl recenzovat na nějakém satelitním programu. Byl to neskutečný pocit, že si ji vezu a pustím doma. V té době to se sháněním her nebylo tak jednoduché jako dnes. Poté jsme to doma z bratrem pařili snad týden nonstop než sem nám to podařilo otočit.
  • tak jako určitě. Tehdy do toho možná dávali to srdíčko : )
  • Coffin.Corner
    Remake Wikingů přece vyšel, akorát se jmenoval Commandos *3*
  • Thorar
    Tyhle retro gamesplaye mě baví nejvíc :-) Mě Lost Viking nějak minuli, a na to jak je to stará hra vypadá mnohem líp než ty dnešní pixelartovky.
  • Nejseš chlapec spíš ty? Nebo rovnou hošan?
  • Se na něho stačí podívat *15*
  • Tohle a ještě Prehistorik 2 byly moje nejoblíbenější plošinovky. A právě díky "lostvik" je další srdcovka i Thrine. Nicméně tohle nové zpracování původní látky krom grafiky originál nepřesahuje.
  • Už jsem se dlouho nebavil tak, jako u posledních dvou vysílání *15*
  • 1. Právě vydaná hra nemůže být legendární.
    2. Jaké hry máš konkrétně na mysli?
    3. Tyhle let's playe ukazují spoustě lidem kvalitní hry, o kterých by jinak nemuseli vůbec slyšet. Staré hry, stejně jako staré filmy, by neměly být zapomenuty. Navíc skutečnou kvalitu poznáš podle toho, jak hra odolala zubu času.
  • vsadim boty ,ze stejne bude otravovat na tom retro webu stejne jako tady . Na to jak te ty stary hry nezajimaj se o ne az napadne moc zajimas . Hraj si na cem chces ,ale smir se s tim ,ze svet se tu netoci o komercnich hrach o kterych se za par let nikdo ani nevzpomene ,protoze budou prevalcovane dalsim tisicatym pokracovanim .
  • Tady ty Retro Gamesplaye jsou suprova zalezitost. Minule jsem si treba vzpomnel na Undying, od ktereho jsem kdysi hral jen demo, takze na zaklade tady toho poradu jsem sehnal cele a zahral si to. Stejne vzpomenout si na Lost Vikings je super.
  • maros.goc
    vynikajuci replay bol Heretic :3
  • To s těma Star Wars, to si vážně někdo myslí?
  • Nejde jenom o to nostalgicky vzpomínat, ale i o to ukázat, že existují hry deset, dvacet let starý, který má smysl si zahrát i dnes. Zrovna Lost Vikings jsem nikdy nehrál, ale po shlédnutí tohodle videa bych si je dal. Kdyby vyšly v HD na playstation store se stejnou hratelností, tak by se po nich jenom zaprášilo.
    Koukám, že u tebe se jedná o syndrom Epizody I: "Starý star wars maj hnusný efekty - je to hovínko. Nový maj moderní efekty - jsou super" (Už je to taky trochu retro příměr, ale u dost mladších ročníků principiálně platí)
    Takže si rozšiřujte obzory a nebuďte zabedněnci - platí pro všechny.
  • Tak ono je těžké ti něco obhajovat a vysvětlovat,když ti je 10 a tyhle hry neznáš *3* *11*
  • Hoďte tam odkaz na evropskej battlenet https://eu.battle.net/account/download/ DÍK
  • Jack1947
    No jaderná válka už je minulost, takže dneska bysme asi díky moderním zbraním nehupsli do bunkru ale radši odjeli někam do háje.

    Jinak souhlas, Bíbr je tak zajímavý že mně nezajímá respkt... čím méně o něm slyším tím lépe.
    Já to myslel tak že GGG, je častokrát lepší než Veskoslav páč ten je neskutečný občas co tady ze sebe vyluzuje - GGG se snaží trollit i když mu to občas moc nejde, dejme mu čas kařdý jsme byli mladí... hloupější a neznalý...
  • "Hej Bíbr, v bunkru nám dochází voda, skoč prosimtě ven pro pár lahví, neboj, radioaktivita už klesla.."
  • Tuhle hru jsem jako dítě miloval

    Heslo do poslední úrovně je MSTR
  • VaZqeZ_EU
    Můj problém je, že i když s Veskoslavem někdy nesouhlasím, tak mister GGG mě neskutečně irituje... Mimochodem Justin Bieber pro mě ztělesňuje to nejhorší, z naší "lidské" společnosti. Kdyby byla nukleární válka a tenhle spratek se nějakým nedopatřením dostal do bunkru (Vaultu) pro přeživší, tak by ho po pár hodinách někdo na tuty sejmul.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit