Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    To vůbec, někdo tak agresivní, neohleduplný a nechápavý, vztahovačný se hned tak nepotká... radši normální bíbr než 20 nabuzených veskoslavů. *4*
  • VaZqeZ_EU
    Běž už s těma tvejma mainstream názorama do kaďáku! *6* Já vždycky když vidím ten tvůj rádoby "cool" ksicht, tak bych tě propleskl už jen z principu. Zlatej Veskoslav...
  • Amen
  • Každý pochopil, že jsi kus kokota, dokazuješ to každý den.
  • Jack1947
    On jen nechápe tu dobu nezažil, nehrával např v družině když byl malý tyhle hry - na které mám dodnes pěkné vzpomínky ted mi to hezky připomělo člínekem v Levelu o Dangerous dejv to byla parádní hra - Lost vikings jsem asi nehrál nebo už nevím ale rozhodně to tehdy byly super hry. Originální a bavily mne, dnešní taky nejsou špatné ale už nejsou tolik originální a tupější... njn no.

    Jinak je to troll, takže zase aby jsme mu tolik nekřivdily no. Snaží se dost. *3*
  • Fordzy
    Proč strácíš čas touhle diskuzí? Když můžeš dělat užitečnější věci, třeba si jít omlátit hlavu o zeď.
  • TheGGG
    Bohužel je smutné, že jsi nepochopil význam mého příspěvku.
  • Retro gamesplaye od Pavla, jsou dle mého názoru, v porovnání s ostatními pořady z produkce games.cz nejzábavnější.
  • TheGGG
    "Ber to tak ze bys bez tohodle pravepdodobne ani nevedel ze blizzard neudelal jen WoW, starcraft a diablo" Sakra, že tys ještě neslyšel moje názory na Blizzard?
  • Ber to tak ze bys bez tohodle pravepdodobne ani nevedel ze blizzard neudelal jen WoW, starcraft a diablo a navic nikdo ne nenuti na to koukat :) to co tvrdis je jako tvrdit ze nema cenu koukat na stary filmy, protoze sou stary...
  • Nereaguj na tohodle tupce... odpovi jedine vyblitkem proti Pc.
  • TheGGG
    Za posledních 5 let? To je až moc snadný, samozřejmě, když se podívaš po této diskuzi a do diskuze o Sony a prodejích PS4, tak najdeš pár komentů, ve kterých píši o hrách co mě zaujali, nebo na které se těším. Samozřejmě, jako každé ubrečené děcko, i ty všechny hry okamžitě označíš za sr*čku, tak jaképak snažení.
    Ale udělám ti tradost, bez ohledu na obrovskou popularitu a oblíbenost těchto her očekávám od tebe příval hate sr*ček.
    Uncharted série, Witcher série, Infamous série, GTA V, Souls série, Bioshock série, MGR a MGS, Metro série, DoW série, Dragons Dogma, Dishonored, poslední Hitman a SC, TW série, Heavy Rain, Batman Arkham série, ARMA 2 a 3, Binary Domain (fakt neznámá a underrated hra), poslední dvě Castlevanie, Xcom EU, Killzone 2 a 3, The last of us. Tak jen do mě, těším se jak mi povíš, že jsou to všechno sr*čky, ještě že anonymci na games mě nijak netrápí.
    PS: Je to jen zlomek, vše ti sem psat nebudu.
    PS2: Uznávám, některé hry jsou třeba i 6-7 let staré, ale pořád luxus, vedle těch vikingů
    PS3: Ano, hraju i na PC.
  • 2 TheGGG: proboha, někdo ti držel nabitou zbraň u hlavy a ty jsi to musel s vytřeštěným zrakem sledovat! Jestli nemáš někoho blízkého v okolí, kdo ti v budoucnu může pomoci, zavolej prosím na linku bezpečí 116 111 (zdarma pro děti a mládež) snad ti nějak poradí jak se s nenadálou situací vypořádat.
  • Tak uveď nějaké podle tebe kvalitní hry...za posledních 5 let...no tak pochlub se co hraješ...
  • TheGGG
    Běž si brečet do svého koutku za ostatními nedomrlými retrofily.
  • Máma tě měla polknout - bylo by na světě líp.
  • NA MGS,SIlent Hill a Witchera se taky tesim,ale to zrovna "tuna her neni" *1* .
    Letosi rok je na hry dost slaby,prece nebudou psat cely rok o 5 hrach,musi stale vychazet clanky.
  • TheGGG
    Stačí se podívat na exklusivitky od Sony, ať už ty co vyšly, nebo ty co se chystají.
    Já osobně očekávam nový MGS, Silent Hill, Witchera, těším se na The Order, Bloodborne, DD, Until Dawn, Uncharted. Z her co jsem si nejvíc užil v roce 2014 bych jmenoval nový infamous, the last of us, wolfa, Titanfall. Prostě luxus, jednou byl ve score baldurs gate (prej legenda) pět minut po spuštění to šlo z disku.
    DOS je blbost, jako všechny hry tohoto žánru. Indie to samé, pro rádoby yntouše, přitom jsou jedna jako druhá. *5*
  • Spis zajimaji,prece nebudu hrat hru,ikdyz to bude uplna blbost jen kvuli datu vydani.
    To je uplne na hlavu.
    Hraji hry,ktere maji kvalitni pribeh,prijemne ovladani,musim u toho premyslet,..
    Grafika,je posledni co me zajima,navic stejne u novych her vypinam nesmysly typu blur,dof (nemam rad rozmazani obrazu)
    a snizuji particle efekty ( casto je to neprehledne kdyz jsou na max )
    A to,co vychazi je uplne k placi,muzes mi vyjmenovat par legendarnich her,ktere letos vysli???
  • Tak schválně...co konkrétně ty považuješ za kvalitní hry? Uveď několik příkladů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit