Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • test
  • Mam původní cd a už delší dobu se snažim o jeho znovu zprovoznění, ale naposled to šlo s XP. Najít program na Dos je poměrně snadný, ale tady jsem se zasek. Už jsem myslel, že pro W95 nic neni.
  • pre mňa bola tiež jednička TOP. Zvuky úplne súhlasím a prídam, že aj grafika jednotky (nech bola akokoľvek low-end) mala 100x lepšiu atmosféru pre mňa. HD remake jednotky s lepším AI by bol pre mňa orgasmus.
  • Keyz
    Dík za info.

    Ale zase nehotová hra. Snad to v dohledné době bude hotové to samé War for the Overworld
  • je to RETRO...navic te nikdo nenuti se na to divat. takze STFU.
  • Skuste si pozriet hru Dwelvers. Neni to sice DK ale aspon nieco
  • War for The Overworld je pořád v open betě, ale zatím nevypadá nejhůř.
  • chceme plnohodnotny DK3
  • vlastik.plaminek
    Zkus Večerníček nebo Kouzelnou školku.
  • WalkingWad
    Hrál sem oba DK, s tím, že dvojku sem dohrál asi milionkrát a považuju ji za jednu z nejlepších her ever. Škoda, že nevyšel třetí díl.. DK je prostě srdcovka..
  • Však je nesleduju, popsal jsem to možná nedobře. Jen jsem chtěl dát zapravdu gamesníkovi / trollovi s fotkou Justina Bobra. Za mě má pravdu, retro je mrhání časem redaktorů Games.cz, viz sledovanost. “Nesleduje, kéruje “ = párkrát jsem to zkoušel… Prostě jen názor, odmysli si bobra a ber to tak.
  • Coffin.Corner
    Přemýšlím jak bys to chtěl udělat, aby z toho za dobro nebyl klasický dungeon? :)
  • Souhlas :D
  • Nelíbí se ti,nesleduj..
  • Narodil jsem se jen pár dní po zániku Rakousko-Uherska, ale souhlas. Retro game playe mě nebaví. Není to špína na hlavu autorů, zkrátka si jen myslím, že tenhle formát natáčení se hodí pro herní novinky. Na You Tube jsou full game playe snad na všechno, co může mít sledovanost. Kvalita je věc jiná. Člověk si dnes musí umět hlavně vybrat. Dungeon Keeper byl hodně dobrá hra, znám, dopařil. Dvojku jsem si šlehnul tak před dvěma lety, bavilo, dopařil. Přesto retro ochutnávky nemusím. Chci Stonekeep *3*
  • danny_the_hound
    Ak si ale dobre pamätám, dali sa po tréningu nahadzať do arény a tam sa dokázali vymydliť až na 8. level.
  • houmrhoumr
    max level jednotek neni 5 ale 10. ve 2ce se daly potrenovat jen na 4 zbytek uz jedine bojem nebo powerupem. Jinak super gamesplay *4*
  • Super, co takhle někdy video, které bude bavit i lidi co se nenarodily za Rakouska-Uherska?
  • Phillios191
    DK byl super, jinak v tomhle roce jsem pařil Nuclear Strike :)
  • No pravda, ono to takhle vypadá směšně a banálně, ale určitě jsi pochopil, co jsem tím chtěl říct - že ozvučení jedničky pro mě bylo zásadní, mělo správně drsnější a temnější atmosféru. Toť vše *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit