Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Použijte modifikaci keeperFX. Zlepší ovládání na nových OS, přidá řadu nastavení, opraví některé chyby a navíc dodá mnoho map. Funguje i s GOG verzí.
    http://keeper.lubiki.pl/index.php
  • WalkingWad
    Hrál sem oba DK, s tím, že dvojku sem dohrál asi milionkrát a považuju ji za jednu z nejlepších her ever. Škoda, že nevyšel třetí díl.. DK je prostě srdcovka..
  • Jedna z her, které mě bavily úplně nejvíc ze všech. Tak strašně bych si přál trojku, s kvalitou a hlavně atmosférou jedničky.. :/ Uvidíme, jak dopadne War for the Overworld..
  • chceme plnohodnotny DK3
    • War for The Overworld je pořád v open betě, ale zatím nevypadá nejhůř.
  • Moje srdcovka spolu s Blood a FFVII.
  • houmrhoumr
    max level jednotek neni 5 ale 10. ve 2ce se daly potrenovat jen na 4 zbytek uz jedine bojem nebo powerupem. Jinak super gamesplay *4*
    • danny_the_hound
      Ak si ale dobre pamätám, dali sa po tréningu nahadzať do arény a tam sa dokázali vymydliť až na 8. level.
  • Ps u verze s rozsirenum se pomoci alt+r da zvetsit rozliseni.
  • DK byl mnohem lepší než DK2 a to především díky zvukům. Vezmi Warlocka, hoď do vřavy a co uslyšíš v DK? "UAAAAA!!!" a co v DK2? "aaaach". Dvojka s tím svým servilním rádoby teplozlým hlasem mě iritovala. To v jedničce na tebe hlas řval "Your dungeon heart is under attack!" apod... prostě o zvucíchto je u mě především a můj nekjoblíbenější zvuk? Když Demon Spawn ve vřavě metá Missile - úchylácky čertovské "AAABLBLBLRLLL" Boží!. Jedničku jsem dohrál mockrát, dvojku do konce ani jednou, druhý důvod byly i nudnější příšerky. Dali tam fádní Dark elfy a Dark knighty, kteří jsou v každé béčkové fantasy bez nápadu...kam zmizelo Tentackle, Hellhound, Dragon nebo třeba Ghost (teď jsi nejsem jistý, jestli nebyl i ve dvojce)? Ale moje nejoblíbenější potvora byla vždycky Vampire badass...
    • pre mňa bola tiež jednička TOP. Zvuky úplne súhlasím a prídam, že aj grafika jednotky (nech bola akokoľvek low-end) mala 100x lepšiu atmosféru pre mňa. HD remake jednotky s lepším AI by bol pre mňa orgasmus.
    • Dvojka byla mooc dobra :) dohral sem mockrát...a vždycky sem chtel i kampaň za dobro, škoda že nikdy nebyla :D
      • Coffin.Corner
        Přemýšlím jak bys to chtěl udělat, aby z toho za dobro nebyl klasický dungeon? :)
      • Souhlas :D
    • mne prisli jednotka a dvojka skoro uplne rovnake, to bude asi tym ze neprikladam velky vyznam rozdielu medzi uaaaa a aaaach *15*
      • No pravda, ono to takhle vypadá směšně a banálně, ale určitě jsi pochopil, co jsem tím chtěl říct - že ozvučení jedničky pro mě bylo zásadní, mělo správně drsnější a temnější atmosféru. Toť vše *3*
      • Hezky jsi to devauloval, ale v podstatě jsi teď řekl, že nepřikládáš velký význam zvukům a atmosféře...
  • test
  • Phillios191
    DK byl super, jinak v tomhle roce jsem pařil Nuclear Strike :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit