Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho
    samozřejmě že je to nesmysl. takhle by člověk nic neviděl, oko by se nestihlo ani pořádně otevřít, minimálně 50% času by stejně viděl tmu, takže smysl žádný. patrně joke.
  • tak zas tak nemozny to neni- hadam ze to jsou nejake lektrody na tech spancich a ty vam malym elektrickym vyojem zpusti sval ve vickach, takze to nemrkate vy, vas to nestoji energii a provadi se to samo, spiz otazkou zni jak je pohodlne takhle rychle mrkani. hadam ze vidi stejny obraz jako s brýlemi( kdy se obraz vypocitava pro kazde oko zvlast a tý brýlev podstate take mrkaji, problikavaji). Ale nemyslim si ze 3d pujde timto smerem urcite uz ste slyseli i tady na games se o tom psalo o novem zarizeni ktere si nechal patentovat Apple, kde vyresil problem s autostereoskopii. U autostereoskopie( uz dlouhou dobu existuji prorotypy) je krasne ze nemusite mit bryle, ale nastal problem ze na panelu vidite 3d jen asi ze 4ch uhlu v mistnosti. cimz se zase resi pocet divaku. Apple co sem pochopil podle tec h jejich nakresu vytvoril vypoukly panel( jakio u starych CRT TV) v nemz figuruje prjektor vysilaji opet obraz pro kazde oko zvlast. vysledkem je 3d bez bryli. Rozhodne u tohodle app zarizeni bude silena cena a zadna kompatibilita, jako nejlevnejsi mozne reseni pro veskere prislusenstvi se jevi jko dobry napad tahle hovadinka na spanky a 100x tisic mrknuti za minutu :D
    • Black_Hand
      "vas to nestoji energii". je mi lito, ale biologii moc nechapes. ruka te po sportu boli, protoze svaly jsou unavene. ano, svaly vykonavaji praci, a pri ni spotrebovavaji energii. presneji: svalova vlakna se smrstuji a uvolnuji. oboji vyzaduje energii. pokud nemas energii tak ti elektrina moc nepomuze :). http://en.wikipedia.org/wiki/Sliding_filament_model
      • jn spartne sem se vyjadril, spis sem chtel poukazat na to ze po elektrickem impulzu se vlakna ve svalu smrsti a pak uvolni. Nedela to clovek tim ze by se soustredil na tomrknuti, otevrit a zavrit oko , ale elektricky impulz, proto ta neuveritelne silena rychlost mrkani.
  • Skvela vec na vypestovani tiku v oku...
  • LTM3
    Jasnej vtípek :D Podle mě to mrkání udělali přes pc :D Protože tohle není možný :D
    • Měl si to dát na ramena a možná by začal lítat :D
    • Robotron3
      Zbytecny, je to proste dobrej mrkacek *3*
  • Robotron3
    Snad tomu nekdo neveri? Uz sem zavolal Chocholouskovi, si pro nej jedou *2*
    • M.Habarta
      Třeba mě považuj za vrcholně naivního, ale já se tomu nejen směju, já tomu i věřím. :)
  • to sice nevim ale jak muze byt ta kvalita dobra, kdyz u toho mrkam? To jako mrkam tak rychle ze to ani nepostrehnu? no kazdopadne by z toho asi pekne bolely oci a rychle by se unavily
  • vypada to spíš děsivě než revolučne tedy ja osobne bych si koupil brýle
  • To musi byt vtip ne :D, na jednu stranu asi by to fungovalo, ale.... co vysichani oka kvuli takhle rchlemu mrkani, nemuze to byt jeste vic neprijemne nez ty bryle?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit