Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • podla mna cisty hoax :) ale smial som sa az mi slzy tiekli *2* *1*
  • Není, Chuck Norris nikdy nemrká.
  • Na prvni pohled to vypada jako viral marketing na nevim co. Ale vzhledem k tomu, ze se jedna o serizniho rezisera ktery si rad zaexperimentuje, verim, ze si proste udelal radost nejakym experimentem, jako blbne treba Daito Manabe
    http://www.youtube.com/watch?v=YxdlYFCp5Ic
    http://www.youtube.com/watch?v=dhRJqZ33_3I
    Ale to jsou vse experimentalni umelci. Pro normalniho cloveka je to jen obycejna nicim nevyznamna zajimavost.
  • jednu jedinu vec nepochopim...
    ako sa vydrzal nesmiat ten frantik ? :D
  • Me uz jenom docela do tela dava to jak video zacina a za nim jsou fajne štafle :DDDD cele video zacina proste hrozne komicky, kdy typek zacne srandovnim akcentem, blbe se usmiva a jeste ma za sebou stafle :DDDD Smal jsem se od startu do konce a kdyz mu zacali vicka skakat nahoru a dolu, tak to uz jsem byl pod stolem. Ovsem pokud je na tom neco pravdy failnul jsem tady ja. *12*
  • U videí s matkami sledující Dead Space jsem se nasmál, ale tady jsem se smíchy skoro počůral. Tohle už mi nedělejte.
  • Komentář na youtube : "This has to be real; he has an accent! Everyone knows that people with accents always tell the truth! "
    Takže je to jasné
  • jo no, ze jsou to ovladace od klimy mne taky napadlo jako prvni :)
  • LOL :)) krasne
    dufam, ze si s tymi ovladacmi v tej serverovni nevypol klimatizaciu :D
  • Co ti je*e?? :)) tak toto je rovnaka hovadina jak hajzlovy dekel pod prudom...
  • horak.ada
    hodne jsem se pobavil
  • ked to spusti vypada jak magor.
  • Fungovat to moze.... jednoducho stimulaciov nervu elektrickym prudom ( i ked mi je divne ze zrovna na tom mieste kde mal tie dva male difibrilatory :D)..... takze si myslim ze fake ani vtip neni ale co si myslim je skor to ze to je ta najvacsia Blbina (s velkym b) ako som kedy videl omg mrkat hentak 2 hodiny si neviem predstavit .... jednoducho epic fail :D
  • ty mas ale bujnu fantaziu, kde si sa s tym pohral v sne? *4*
  • to já bych chtěl zase vidět celé kino takto mrkajících lidí :D
    Taky mně dostalo, jak to jakože zapl těmi ovladači, synchronizace s frekvencí 3D obrazu žádná :) Taky mu ty oči občas "blikaly souběžně" to musel být křišťálový obraz :)
    Ne jako joke náhodou dobrý, taky jsem se náramně pobavil, to né že ne :)
  • Přesně tak! Zážitek to byl tak ohromný, že se ti něco stalo s mozkem, že? :-)
  • To muselo být vskutku ohromný, mrkat jak debil a přitom vidět úplně to samý, co můžu vidět pohodlně jenom po nasazení brejlí :)
  • To je bratr Chucka Norise :D
  • Se tu smejete, jenze ono to opravdu funguje! Mel sem tu cest si s tim chvilku pohrat a zazitek to byl ohromny.
  • xixixao
    Nejlepší :D :D :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit