Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mato1987
    Moment, warcraft film bude hraný? To nebude celé v CGI ako napr. tie kratučké filmy od blizzardu?
    • http://www.youtube.com/watch?v=Q-J0f1yF75Y
      • species
        jsem rad za zarny priklad pravidla neporusijiciho, slusneho a objektivniho prispevku ktere zdejsi redakce nebanuje. Abych vedel pro priste.
      • Mato1987
        Zdravíčko, ja som ťa ale nežiadal aby si nám oznámil, že sa chceš zapojiť do diskusie.
    • Erien
      To by bylo tak drahe, že by se to ani nevyplatilo.
      • Mato1987
        Hmm, čo ja viem, o peniaze by asi ani nešlo, skôr by išlo o čas, keď som si pozeral dokument ako robia kratučký 1 a pol minútový renderovaný CGI trailer na starcraft a koľko im to trvá tak mi padla sánka...
        • Možná jsi slyšel jisté lidové moudro. Něco o tom, že "čas jsou peníze".
          • Mato1987
            To je irelevantné, najmä ak to píšeš práve ty a najmä preto, že keď to robia už tak dlhú dobu tak ich ďalší rôčik či dva nezabije.
            • Mato1987
              čo tým chcel básnik povedať, to bohužial nevedno, asi sa to asi nikdy nedozviem, ale to je jedno, ja som rád, že som ti bol schopný vopchať chrobáka do hlavy a som ešte radšej, že si až natoľko zneistený, že potrebuješ na internet pridávať nejaké fotky, ktoré si vlastnoručne upravuješ v skicári. Stihomam a sociopatia sú vážne psychické poruchy, to si zapíš za uši kamarád, aby sa ti to potom nevypomstilo ;)
            • http://s8.postimg.org/jl1fc8ehx/15980015.jpg
    • to si zjistil ted nekdy po peti letech? gratuluju
      • Mato1987
        Po piatich rokoch? Niečo mi tu uniká, ale ďakujem za gratulácie.
        • Ano zhruba pred tolika lety uz se o filmu vedelo a vedelo se ze bude hranej. Kdyby splnili puvodni datum, uz by bylo nekolik let po premiere.
          • Mato1987
            no vidíš, to som napr. ani nevedel, ja som si myslel, že sa bude jednať o animovaný CGI film na motívy warcraft univerza, ale je pravda, že nejako bližšie som sa o to nezaujímal.
            • species
              taky moc nechapu proc ti tady frajer gratuluje jakoby znalost warcraft filmu byla nejaka povinnost.

              Ja osobne o tom filmu vedel taky pekny kulovy a kdyby mi nekdo rekl ze to bude stop motion film s postavickama z plasteliny tak mu to asi uverim.
          • Resp. uz se o nem mluvilo v roce 2007 na blizzconu ale az ve 2009 se mluvilo vic kdyz to mel tocit Sam Raimi.
  • Já jsem celkem nadšenej, že se režie ujmul Duncan Jones... Celkem se těším :-)
  • pol roka praca hercov, rok a pol praca za pocitacom. Kam sa hrabu ti velikani z minulosti co sa trapili s hercami aj 3 roky kym natocili poriadny film. Ono to nakoniec na tych filmoch aj vidno.
    • Aký velikáni točili film 3 roky? Aj Ben Hur bol natočený za pol roka, a to bol film, ktorý použil tisíce komparzistov. Alfred Hitchcock točil filmy za 2 alebo 3 mesiace. Snaď jedine Bondarčukova Vojna a Mier trvala dlhšie, ale to boli 4 filmy a nie jeden.
    • Hobbita zvládaj každej rok :-)
    • to jako že v minulosti nedělali animované filmy? třeba animátoři u Disneye byli (otročili) vždy pod extra přísným pedantským dohledem u těch starých filmů jako Sněhurka, nemyslím si že by to měli o moc lehčí než s živými herci *4*
      • ide mi o to, preco vôbec tahat do toho zivych hercov ked vetsina je robena na pocitaci. nech natocia W ako FF, a nepoviem ani slovo, ved vedia robit krasne animacky, tak naco tam placat ludsky faktor. Ale ono to je aj o reziserovi a scenaristovi.
        • Asharak
          Ano CGI filmy animují animátoři ručně, ano. *1*
        • Pretože CGI filmy prilákajú do kín menej ľudí ako hrané. A povedali to na začiatku, že ten film je aj pre ľudí čo o Warcrafte nič nevedia. Film by sa im nevyplatil ani keby do kina išli všetci fanúšikovia Warcraftu, potrebujú viac ľudí. A samozrejme ako to tu už niekto napísal CGI filmy sú drahé a ich výroba trvá dlho.
    • Asharak
      Zase ne ke všem žánrům to jde udělat takhle.
  • Odmítám se k tomuto patosu vyjadřovat, dokud nezazní názor mého guru TheGGG.

    Tečka. *3*
  • Krescz
    Travis Fimmel? presne takove herce si do W predstavuju...jen tak dál *4*
    • Pro lidi, kteří sledují Vikings je jeho obsazení v tomto filmu přímo vysněné :))
    • Přesně tak!!!
  • BoB.2
    Vždycky mě přišlo divný u WarCraftu že lidi jsou skoro stejně velcí jako orkové.
    • to už mi přišlo divnější, že lidi jsou skoro stejně velký jako baráky ve kterých maj pracovat *1*
      • uz vidim ako si v RA (c&c) zumujes na lietadlovu lod aby si vyklikol len jedneho panacika ;)
        • to by asi nefungovalo, každý přece ví, že letadlové lodi v RA a C&C neumí vozit vojáčky a ty letadýlka na nich se doplňují a létají automaticky a nejdou zakliknout *4*
          • species
            a hlavne v c&c, alespon v tech dobrych, neslo zoomovat pac byly 2d
            • species
              jo generals jeste slo, hlavne Zero hour byl skvelej
            • přesně, a v tom poslednim dobrym ve 3D (Generals) zas nebyly lodě *4*
    • V některých případech, žel Bohu, i stejně mohutní *4* .
      • Asharak
        Světlo jim dává sílu! I svaly, koneckonců.
    • Ty znas asi nejakyho orka v realu abys mohl porovnavat :D
  • To je teda hoodně brzo ještě otec Variana Wyrnna ... no to ma blizz teda co dohanet...
  • Vypadá to super ! těším se :)
  • Z tohto ročného Blizzconu som sa najviac tešil, že ukážu aspoň krátky teaser na film. Viem, že ukázali ale myslel som aby ho aj zverejnili. A ani tie filmové plagáty nám veľa nehovoria http://www.ign.com/articles/2014/11/07/first-2-warcraft-movie-posters-revealed. Keď som ich videl hneď ma napadlo, že budú dva filmy. V jednom bude aliancia dobrá, vyhrá a horda zlá, prehrá. A v druhom naopak. *3*
    • bude to podla knih, teda horda bude s pociatku zla a potom ti povedia ze aj ona bola len podvedena a uhraju to do stratena. ak v tom niekto vidi spoiler tak nie, toto by si domyslel aj hojdaci konik co nic necital.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit