Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • četl jsme knihy warcraft, a podle jmen se jedna o prvni válku, takže jsem zvědav jak to pojmou, neboť orkove jsou jen krvežíznívá zvířata která si zaslouží jen smrt
    • Vogon
      "Kill, kill, kill, kill, kill, kill, kill, kill, kill, kill, kill, kill, kill, kill, kill, kill, kill, kill, kill, kill. " - Jaina Proudmoore
      • :D *14*
    • Hej hej, jedná sa o prvú vojnu. Blizzard to minule sám potvrdil (ako píšeš, je to samozrejmé aj z mien :) )
      PS. Travis FImmel je boží a Lothar je asi moja najoblúbenejšia ľudská postava *14* *14*
    • řekl alík a ork ho zadupal do země...
      • Chudák mluvící pes *9* .
        • vrať se na kříž, žide *16*
          • Á antisemita tu ještě chyběl. Dáte si čaj?
  • Skvely obsazeni.
  • species
    Ja si teda osobne myslim ze to dopadne tragicky, nicmene ten cast neni vubec spatnej.
    • Já bych se teda tragedie moc nebál :) i když zrovna tady jde o film který by se zaplatil i kdyby tam místo něho tři hodiny běželo logo blizardu .)
    • Jam97
      Mysli optimisticky, je to Blizzard, ten moc chyb neděla :)
      • species
        97 bude asi rok narozeni ze? :)
      • zatím se povedly 2 filmy podle her, silent hill, protože byl fakt dobrej, no a první mortal kombat, protože ten byl tak blbej až byl dobrej, nic mezitím není
        • lara c. sa ti nepacila?
          • Děláš si srandu? I když scénář stál za totální hovno, tak alespoň jí mohl hrát někdo kdo není hnusný a plochý a rádoby drsný jako AJ, Laru Croft film stavím na stejnou úroveň jako film Doom
        • species
          hlavne blizzard nedela chyby doufam bylo mysleno sarkasticky pac jinak nevim co ma byt ta jejich upocena verze doty, ta jejich upocena verze TF2, pandy na wowko, starcraft ghost, ta zrusena adventura ze sveta warcraftu atp atp
          • Still
            Tak WoW Adventure ani SC:Ghost nevyšly, tak to ani nemůžeš považovat za chybu...
            • na SC ghost jsem se opravdu těšil zrušení vývoje jsem nepochopil, tu hru by si užili i lidi, co nejsou zarytými fanoušky blizzardu. Věřím tomu, že by to byla dobrá hra i když blizzard s tímto typem her nemá zkušenosti
            • species
              Tak uplne propadak urcite ne ale Mists of Pandaria se moc nepovedly, dokonce i blizz uznal ze sly spatnou cestou. Diablo3 s RMAH byl taky preslap coz tez sam blizz uznal a opravil v RoS.

              Nerikam ze blizzard dela propadaky, jen rikam ze rozhodne to neni neomylna spolecnost.

              To ze se mi osobne absolutne nelibi smer kterym se blizzard ubira uz poslednich 5 let je vedlejsi.
            • medvidek88
              4species:
              Celkem by mě zajímalo, která z her od Blizzardu za posledních 10 let byla propadák, nebo chyba. A pojďme se bavit o vydaných hrách a ne alpha verzích, které se můžou ještě kompletně překopat.
            • species
              To byl asi Warcraft adventures chlape, imo to bylo jeste pred wow.

              S tim ghostem mas pravdu ty jo, ja mel za to ze to vylezlo na konzole ale byl to propadak. Vidis to sem netusil.

              Nicmene muj original point porad zustava -> blizzard rozhodne dela chyby
  • BoB.2
    Nemrtví,elfové,trpaslíci ........ a tahle ostatní pakáž tam bude?
    • kostejnesmrtelny
      Nejsem zrovna expert, ale na nemrtvý je myslím ještě brzo - ti přijdou až s Třetí válkou a nelfové si taky ještě hrajou na svym písečku za mořem.

      EDIT: Mám náramný cukání nainstalovat W3, škoda absence regulérní podpory widescreenu.
      • Já W3 ještě od dob vydání nesmazal z Disku :-) i dnes hraju ruzné mody
      • http://blog.obelisk.ro/2010/09/wide-display-resolution-fix-for.html *3*
        • kostejnesmrtelny
          Jj, vim, díky. Ale i pak je to "stretched", což vypadá k zblití. Proto jsem psal o "regulérní" podpoře.
          • Blizzard včera na Blizzconu hovořil o tom, že má v plánu vydat W 1,2,3 v HD edici. Kdo si počká, ten se dočká... *4*
            • Asharak
              Doufám že ho přidá do battlenet appky, dost mě to štve že tam není nevím proč *1*
          • s verzi 1.26 není žádný prográmek potřeba
          • Asharak
            Mě to přijde okay. Hmm...
            • kostejnesmrtelny
              Takhle to vypadá normálně (4:3):
              http://www.freakygaming.com/gallery/articles/2005/running_warcraft_3_in_widescreen/4_3_normal_aspect_ratio.jpg
              Takhle ve widescreenu (16:9):
              http://www.freakygaming.com/gallery/articles/2005/running_warcraft_3_in_widescreen/16_9_widescreen_stretched_mode.jpg

              *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit