Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jseš tvr'dák prostě, určitě tě ani nepálí chilli papričky...
  • Ja mam zase averzi vuci F2P. Zkusil jsem SaF, Drakesang, Metin, APB, a dalsich par a vzdycky to bylo cim vic penez nasolis tim vetsi vyhodu dostanes. Takze radsi budu platit 260 za mesic hrani s tim, ze maji vsichni vicemene stejny podminky.
  • JohnyTheZik
    O.o ja ti nevim, ale mne prijde 50 hodin za 2 mesice celkem dost.. Vzdycky hodinka, dve u PC.. Tak akorat.. Btw porad je to za polovicni cenu 10x vic, co nahrajes trebas u CoD apod.
  • To pak ale neni free kdyz je tam nutnost neco koupit ne?
  • Teda ten pravopis je fakt nicmoc. *3*

    Proč vymýšlet něco nového, když je tu podle mě naprosto ideální model - model F2P u LOTRO?

    Prostě člověk může hrát bez nějakého hloupého levelového omezení (mimochodem, ve většině MMO se dá dát level 20 za pár dnů, hardcore hráči za pár hodin). Od nějakého levelu je pak nutnost dokupovat si questpacky a další rozšíření.
  • Umpf... něco na tom přeci bude... proto se mi moc nechce platit P2P hry, protože jsem pořád v práci a doma mám i jiné starosti než hraní. Když jsem si naposledy předplatil WoW, zjistil jsem, že z těch dvou měsíců jsem nahrál všehovšudy asi 2 dny, tedy +-48 hodin. Za šest stovek, no neberto... *15* Taky už jsem si hru znovu nepředplatil.*3*
  • Jinak ceska guilda "Golden circle" je na pvp serveru bloodiron. Kdyby nekdo zvazoval .-)
  • Čumím že je článek o riftu palec nahoru :-) btw mám radši 14 denní trial kdy se může člověk dostat klidně na lvl 50 protože lvl 20 se da udělat za 1-2 dny ale za 14 dní se dá udělat 50.
  • to mínus sem ti dal omylem promniň :-p...jiank jo souhlasím, že obtížnost šla dolu ale na 50lvl je to podle mě stejné když chodíš raidy nebo dingy expert.
  • dekuji bohu za to ze je rift p2p. A pro me je to momentalne nejlepsi mmorpg na trhu.
  • Ty bys nemel hrat ale ucit se CJ nejde to ani cist
  • Jelikož řekněme, že za RIFT dáš 300kč za měsíc. Tak to pak tvých 24 hodin by vycházelo na 12, 5kč...
  • a kolik bys chtěl platit za hodinu? 1Kč?
  • Popravde se my rift libil aspon beta. Misto toho aby udelali 20 lvl free tak mohli hru predelat na FTP. Lineage ktere melo 2 servry ma ted 5 plme zatizenych jen ze presli na FTP model. A na Games jsou clanky kde se potvrzuje ze diky mikrotransakcim zvisuje prijem. Celkem je skoda ze neni u Rift free server ani za boha se nikomu nepodarilo zprovoznit RIFT tak aby fungoval jako Free server. Samotny WOW ktery ma take 20 lvl zdarma ma kupu a take nekolik ceskych Free servru. Celkem si myslim ze by bylo fer kdyby MMO presli z mesicnich poplatku na odehrane hodiny treba kdybych si kopil 30 dni tak bych mohl 30 dni odehranych (asi to blbe vyznelo tak koupim 1 den ale odehraji tech 24 hodin behem tydne a netlaci me cas). Nejsem si jisty ale kupa lidi si chce udelat radout hrou koupi si ji a pak mu sef rekne ze musi zustat dele v praci a k samotne hre si mesic ani necichne i kdyz ten mesic zaplatil.
  • "Ambiciozní, leč občas nespravedlivě opomíjené" hlavne ze recenze nikde :/ clanek o prvnich kruccich nepocitam
  • RIFT byl ze začátku takové WoW: TBC. S pozdějšími updaty upadla neuvěřitelně úroveň. LFD a podobný sra*ky. Takže jsem s tím seknul, ale RIFT to měl velice dobře rozjeté. Ale tím, že se vývojáři nechali přemluvit brečením na fórech, že hra je těžká. U mě skončili. Stejně jako Blizz vše přizpůsobuje casual hráčům tak i TRION. škoda škoda škoda...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit