Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kariéra už je ve hře a je i ve stádiu bety výborná a je to něco co tu roky nebylo. Velice se to blíží Red Baronu... Doporučuji stáhnout free verzi simu, která je omezena pouze tím, že je možno pilotovat jen Albatros D.Va a Spad, jinak je vše funkční včetně kariéry a létat online se dá nejenom v Albatrosu a Spadu ale i ve funkci střelce ve dvousitzech či bomberech.

    A poznámka k příspěvku starého pařana níže: model "kup si letadlo" se osvědčil, udržel ROF na živu a umožnil zafinancovat další vývoj. To je v době, kdy jsou simulátory v podstatě mrtvé (včetně tragické vraždy druhoválečných simulátorů firmou Maddox vydáním trapného Cliffs of Dover) naprosto báječná věc. Můžeme si o tom myslet cokoliv, dokonce "ušetřit" a koupit si Gothu od Wingnutwings, ale nového Red Barona v jednom balíčku to tuplem nepřinese.
  • Jsem přesvědčen, že pokud by recenzent používal místo myši TIR, mohla být i desítka :)
  • smejki
    Proces: Tranformation into James Bigglesworth
    Run? (Y/N)
    Y_
    "ENTER"

    úúúúúúúúúú! ::ruky_hore!
  • A ešte som chcel povedať že pokiaľ by mal niekto záujem si polietať lebo ho to samého nebaví a chcel by niekoho kto mu bude kryť šestku tak sa stačí ozvať na skype: elbartoSK alebo e-mail: elbarto123@azet.sk ....Letu zdar :)
  • Je to paradni hra a pokud nechcete dokupovat letadla a tak sahnete po IRON CROSS edici kde to mate za litr komlet - viz. treba http://www.jrc.cz/hra_pc_rise_of_flight_iron_cross_edition
    • Jaká je prosím v této edici DRM?
      • Je jen jedna verze hry, tedy je vyžadováno stále stejné logování k firemnímu serveru. A upozorňuji, že Iron cross neobsahuje všechna letadla která jsou k dispozici.
        • Jen bych dodal, že "přihlášení k firemnímu serveru" není jako u Ubi (spadne linka a šlus), na offline se stačí přihlásit tuším jednou za 14 dní nebo za měsíc.
          • Takže se musím připojovat abych si vůbec zahrál? Ubi s uplayem a jejich servery, EA a teĎ tohle. Oki, mám lítání rád, první světovou taky ale zas taková srdcovka abych se nechával při hraní omezovat to není. Díky za info, o koupi budu uvažovat jen když odstraní DRM.. Těm co nevadí podotýkám že právě hraji věkovitý Thief 1 což je hra už neexistujícího studia. Jak to bude s hraním aktivovaných her po letech? Hádejte.. Warez :(
            • Ono je to jediné rozumné řešení při tom systému, co mají, ta hra si nějak musí ověřit, co za letadla si vlastně člověk koupil. Jedno přihlášení za měsíc (když nelítám online) za žádnou buzeraci nepovažuju.
              Navíc tohle je banda nadšenců a ne Sony, kdyby nedejbože krachli, tak ještě předtím půjde do světa patch, co zpřístupní všechna letadla a jakékoliv ověřování vypne...
  • pozdě ale přece
  • Mně musí stačit i ta demoverze, mám náký finanční limit a ten už je vyčerpaný. Nedávno sem kupoval Clifs of dover, pak ty slevy na steamu, nějaké nezávislé hry (S.P.A.Z) a je to ... :-) PS: Pokud by jsi mi chtěl Rise darovat, tak se ozvi na Blc@seznam.cz
  • Jo a demoverze? ani náhodou!!!
  • Dosti opožděná recenze, ale aspoň něco.
    Nejlepší simulátor, nejlepší hra. Cena za hru i letadla paradní. Vsechny letadla a modifikace si můžete namíchat v balíčku až v 50% slevě. Je to malej tým cca. 7 lidí. Ne jako cliffs of dover. Hra se neustále vylepšuje. Na fóru se občas dávají letadla zdarma. Zrovna nedávno jsem jednu hru co jsem vyhral věnoval na fóru. Žádnej Čech se neozval.
  • Hra je šířená i zdarma, pouze obsahuje 2 stroje. Více zde http://riseofflight.com/tryrof/en

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit