Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hele, to tady všichni umíte tak dobře English??? Vždyť to nemá na PS ani CZ titulky :-( Já se anglicky ťreba na dovolené domluvím v pohodě, ale zase tak dobře, abych rozuměl příběhu hry to tedy fakt ne. To je náš trh opravdu tak malý a nezajímavý, že se nevyplatí udělat ani titulky??? Vždyť jsou tam i holandské a portugalské titulky! Klidně bych si za CZ titulky připlatil.
  • Problem s frameratem ps4 verze prisel az s aktualizaci 1.05, 1.04 fachala ok. Koupil jsem pred casem digitalni verzi ps store, tim padem jsem byl odkazan pouze na aktualni verzi hry, protoze na ps4 nejdou samostatne odinstalovat updaty k zadne hre koupene digitalne...cekal jsem tyden, dva, zda se vyvojari uraci opravit tzv frame pacing ktery zpusobuje nekonzistentni plynulost hry a pohybu v ní. Podle me za vsechno muze srani se do opraveni citlivosti ovladani ( cimz si myslim hrabli vyvojari na funkci tzv vertical sync, zvolili odlisny typ synchronizace nez bylo v puvodni verzi hry) a tim padem sel plynulej frame rate do kopru. Za dalsi podezrivam updatovani hry pro ps4pro,na kterym mimochodem bezi hra take velice podivne a opet nekonzistentne s frame pacingem, at uz nastavite jakoukoli volbu ze 3 preddefinovanych.
    • konzole, vlozite disk a hrajete, snete dal tyhle pohadky z herniho praveku
  • Uncharted 4 vs Lara rise ,,,, grafiky je lepšie na tom uncharted a aj príbeh a hratelnosť , lara ma hratelnosť trochu na nervy krčí sa bočí divne aj akčné prvky nič moc je to dobrá hra ,ale uncharted je hra roka vo všetkých smeroch
  • Jako fanda uncharted muzu laru jen doporucit.hral jsem na xbox360 kde to pro me byly graficke orgie.zamiloval jsem si vzhled i charakter lary.pribeh me moc nezaujal ale jinak jsem si hru po vsech strankach uzil,proto pro me koupe lary na ps4 byla jasna vilba :)
  • Já jsem si tedy Laru v celku užíval. Nebyla to už taková frenetická akce, jako v případě "prvního" dílu. Dalo se už prozkoumávat okolí, autoři nachystali spoustu grindu v okolí, objevování hrobek a luštění hádanek - po vzoru původní série.

    Graficky tomu nemám co vytknout a celý to funguje bezvadně - hrál jsem tedy PC verzi, jak to funguje na konzoli netuším. Za mne OK. DLC jsem měl jen Babu Yaggu, pak už jsem tu hru taky dál "neprznil" těma dalšíma DLC. *5*
  • no možno by sa hodilo spomenúť, že input lag je na PS4 katastrofálny, hlavne to vnímam pri streľbe, ktorá je fakt utrpenie. Uncharted takéto problémy vôbec nemalo. Hral som to len prvé dni, nevedel som sa preniesť cez to,...každopádne to možno už nejaký patch vyriešil, čomu sa mi ale nechce veriť, keďže na xbox one to nevyriešili do dnes
  • Vazne rozvazuju jesti to neni lepsi nez posledni Uncharted..a to je super dilema :)
    • To neni ani nahodou, ale nutno uznat, ze mnoho kladnych prvku Uncharted zkopirovali velmi dobre. :) Kazdy komu si libi Uncharted by si to urcite mel zahrat.
      • trulikuli
        určitě jsi chtěl napsat, že po vzoru Tomb Raidera zkopírovali velmi dobře Uncharted, ale myslel jsi to dobře:)
    • Neni, konec dilema.
  • ravux
    Fantasticka hra. Na PC to nejblizsi Uncharted, co si muzete zahrat.
  • 20 Year Celebration mě potěšil. Při čtení zprávy, ve které Winston vzpomíná jak ho Lara občas zlobila zavřením v mrazáku, jsem se upřímně zasmál. Je vidět, že autoři vědí :-) Za mě super...
    • Inquisitor
      Tak to je pěkný :) Jde vidět, že toho nebožáka zavřeli skoro všichni, no kdo by odolal.
  • tyjo..9/10.. já se u toho strašně nudil, předchozí díl mi přišel o třídu výš. tohle mi přišlo absurdně lehký i na hard a vůbec mě to nebavilo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit