Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 20 Year Celebration mě potěšil. Při čtení zprávy, ve které Winston vzpomíná jak ho Lara občas zlobila zavřením v mrazáku, jsem se upřímně zasmál. Je vidět, že autoři vědí :-) Za mě super...
    • Inquisitor
      Tak to je pěkný :) Jde vidět, že toho nebožáka zavřeli skoro všichni, no kdo by odolal.
  • Jack1947
    Jediné mínus jsou ty dlc kde Lara bojuje proti zombíkům... to je fakt pěknej nesmysl nechápu že už se to neomrzelo *7*
  • Vazne rozvazuju jesti to neni lepsi nez posledni Uncharted..a to je super dilema :)
    • To neni ani nahodou, ale nutno uznat, ze mnoho kladnych prvku Uncharted zkopirovali velmi dobre. :) Kazdy komu si libi Uncharted by si to urcite mel zahrat.
      • trulikuli
        určitě jsi chtěl napsat, že po vzoru Tomb Raidera zkopírovali velmi dobře Uncharted, ale myslel jsi to dobře:)
    • Neni, konec dilema.
  • Já jsem si tedy Laru v celku užíval. Nebyla to už taková frenetická akce, jako v případě "prvního" dílu. Dalo se už prozkoumávat okolí, autoři nachystali spoustu grindu v okolí, objevování hrobek a luštění hádanek - po vzoru původní série.

    Graficky tomu nemám co vytknout a celý to funguje bezvadně - hrál jsem tedy PC verzi, jak to funguje na konzoli netuším. Za mne OK. DLC jsem měl jen Babu Yaggu, pak už jsem tu hru taky dál "neprznil" těma dalšíma DLC. *5*
  • Jako fanda uncharted muzu laru jen doporucit.hral jsem na xbox360 kde to pro me byly graficke orgie.zamiloval jsem si vzhled i charakter lary.pribeh me moc nezaujal ale jinak jsem si hru po vsech strankach uzil,proto pro me koupe lary na ps4 byla jasna vilba :)
  • Ať jdou do háje s exkluzivitou. Koupil jsem si PS4 a oni to vydají až po roce. I kdyby to bylo sebelepší, tak si to nekoupím.
    • Neboj ono není ani o co stát. Já se na to těšill, mám special edici a byl jsem vážně rád, že jsem to dohrál. Nuda strašná nuda a střelba hrůza děs, ale to patchem už spravili. Jednička se mi líbila rozhodně víc. Toto je sick joke, takže si počkej klidně na další.
      • trulikuli
        není o co stát, ale dohrál jsi to :D tomu vážně nelze přikládat váhu
      • Tomuto komentáři nepřikládat váhu. Nesmysl.
    • Draken69CZ
      *15*
  • Mohla by to byt skvela hra nebyt to tak primitivni
  • Uncharted 4 vs Lara rise ,,,, grafiky je lepšie na tom uncharted a aj príbeh a hratelnosť , lara ma hratelnosť trochu na nervy krčí sa bočí divne aj akčné prvky nič moc je to dobrá hra ,ale uncharted je hra roka vo všetkých smeroch
  • tyjo..9/10.. já se u toho strašně nudil, předchozí díl mi přišel o třídu výš. tohle mi přišlo absurdně lehký i na hard a vůbec mě to nebavilo.
  • Hele, to tady všichni umíte tak dobře English??? Vždyť to nemá na PS ani CZ titulky :-( Já se anglicky ťreba na dovolené domluvím v pohodě, ale zase tak dobře, abych rozuměl příběhu hry to tedy fakt ne. To je náš trh opravdu tak malý a nezajímavý, že se nevyplatí udělat ani titulky??? Vždyť jsou tam i holandské a portugalské titulky! Klidně bych si za CZ titulky připlatil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit