Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mohla by to byt skvela hra nebyt to tak primitivni
  • Za mě graficky, technicky a herně průměr. Dějově o ničem! Nechápu, jak to mohla být něčeho exkluzivita?!
    • Inquisitor
      Herně nevim, ale graficky mi to teda přijde hodně pěkný.
    • Jsi spadnul z visne ne, vsichni se shoduji, ze to je jedna z nejlepe vypadajicich her na PS4PRO.
    • Jack1947
      Titanfall1 byl taky no... Gears of war4 je taky - Mrkváč cchce mít taky nějakou (časovou)exckluzivitu tak mu to laskavě nevyvracej *12*
      • To sice jo, ale Titanfall a Gears of war jsou alespoň dobrý hry, tohle je už jen pouhá značka!
        • Jack1947
          Hráls to vůbec, přineslo to přesně to co pc hráčům scházelo akci alá Uncharted - no více méně i ty hrobky tam byli. Tak zase záleží na každým noo.
          • Bohužel sem to koupil na PS4, ale OK moje chyba, neměl sem se nechat ovlivnit reklamní masírkou! Jinak chápu, že na PC tenhle žánr dost chybí, ale na PS4 je to pokud nejsem ultra fan zbytečná hra. Na Uncharted to nemá ani dějově, ani technicky!
  • Jack1947
    Jediné mínus jsou ty dlc kde Lara bojuje proti zombíkům... to je fakt pěknej nesmysl nechápu že už se to neomrzelo *7*
  • Ať jdou do háje s exkluzivitou. Koupil jsem si PS4 a oni to vydají až po roce. I kdyby to bylo sebelepší, tak si to nekoupím.
    • Neboj ono není ani o co stát. Já se na to těšill, mám special edici a byl jsem vážně rád, že jsem to dohrál. Nuda strašná nuda a střelba hrůza děs, ale to patchem už spravili. Jednička se mi líbila rozhodně víc. Toto je sick joke, takže si počkej klidně na další.
      • trulikuli
        není o co stát, ale dohrál jsi to :D tomu vážně nelze přikládat váhu
      • Tomuto komentáři nepřikládat váhu. Nesmysl.
    • Draken69CZ
      *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit