Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Alex81
    Tohle směřování série už není pro mě. Pro mě to skončilo u Tomb Raider: Underworld.
    • pro mě v podstatě Trojkou :-D
  • Tak se zda, ze TR definitivne zabili.
  • tak todle je zlej sen...
  • Proč se to tak lehce škube a je to tak rozmazany? 30fps strop a motion blur zase ?
    • madPav3L
      shi* kvalita video + konzole = výsledek
    • tak ide to na hriankovači xbox chuan, kde majú aj také hry ako minecraft problém bežať stabilne, sa nediv, ale sila klaudu to určite vyrieši.
      • chod dopiče
        • za toto určite dostaneš bludišťáka, alebo ťa povýšia *3*
        • The_Troll
          Choť topiče?
  • Sr_Lobo
    Hmm tak ty dva sipy vystreleny najednou na dva nepratele v case 3:30 mi ihned pripomeli tuhle perlu http://www.csfd.cz/film/18816-blaznivy-pribeh-robina-hooda/ *1*
  • Nechápu nadávky, v Uncharted vám nic z toho nevadí.
    • Uncharted nebylo kdysi puzzle hrou ale od počátku dobrodružnou střílečkou. Jde o to, že nám Laru předělali do kabátu, který jí nesluší. Není už akrobatka a atletka, nemá dual guns, Netahá za páky, neotevírá vrata, neproplavává zatopené prostory, neručkuje po římsách, neleze po čtyrech, nejezdí na člunu, čtyřkolce, skůtru atp. Jedná se čista o vyvraždovací střílečku. O to jde, že má totiž silnou hráčskou komunitu, která tohle nemužé zkousnout. Uncharted bylo vždy stejné a proto se nám tolik líbí. Jede si vlastní disciplínu a myslím, že ve srovnání s Rise of The Tomb Raider si jí na PS4 pojede dál. A to jsem fanda Lary :-/
    • Rekl bych ze to souvisi s tim jake koreny ma Uncharted a jake koreny ma Lara Croft v hernim svete. Reboot ve stylu Uncharted asi kazdemu nesedi.;
  • A me se to libi ... *4*
  • V podstate väčší a vylepšený Tomb Raider z 2013 :) Sem s ním !
    Jediná vec, ktorá ma iritiuje je tvár Lary Croft...v PC verzii toho reštartu TR je iná ako v definitive edícií na nové konzole a tu je zase iná....
    • Mart9
      Původní z 2013 je nej
      • PŮVODNÍ Z 2013??? :-D sakra přečti si to po sobě ještě jednou a dej si facáčka :-D PŮVODNÍ JE SNAD Z ROKU 1996 ne???
        • reagoval na môj komentár, ktorý sa týkal tváre Lary Croft, tak nepruď a bež si zahrať prvý netuctový diel.
    • Tvář se mění vždy podle aktuální ženy/milenky producenta :)
    • PreidaQ
      hlavně malý kozi
    • chod dopiči
      • Prudko inteligentná reakcia.
  • To je slatanina vseho mozneho, Uncharted, TLOU, Assassin's a hlavne Rambo 2, jenom toho Tomb Raidera tam moc nezustalo a ta AI to je komedie neuveritelna.Tohle at si strci do analu.
  • ježiš.. co to je? Ani jsem to radši nedokoukal.. prvních třicet vteřin úplnej Skyrim, pak AC.. jasně.. vylezu na střechu sejmu metrákovýho týpka skokem s rybičkou.. aniž by si toho všiml druhej týpek co stojí tři metry vedle..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit