Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koukám to schovávání do křoví, jakožto stealth prvek, se z AC série osvědčil. Teď se bude používat všude.
  • nechápu proč si vývojáři vybrali cepín jako zbraň,myslím že neexistuje nic méně vhodného a pověšen na opasku bude překážet .
    • Protože jim připadá, že duální cepíny budou originální náhradou za dual guns. Parodie prostě XD Hele tohle je fakt praštěné. Co to jako má být? Hra v poho, ok ale proboha proč se to jmenuje Tomb Raider? Nemohu se přes to stále přenést. Vyrůstal jsem na CORE (1996-2003) dílech a tohle prostě nepobírám. Doufám, že na to silná komunita zareaguje a hru nějak zadupe do země (nekoupí). Protože takhle dál prozatím ne. Pro mě byl vrchol nádherný avšak napůl rozřezaný Tomb Raider Underworld. To byla Lara jak má být, i když tedy v příběhu hledala svojí maminku XD
  • šílenost, furt mi bude někdo tvrdit, že starý hry mi připadaj lepší jen proto, že sem je hrál mladej? A proc je asi tak hraju doted? Tendle TR je presne ten "pokrok", NFS taky, Deus Ex taky, všechno...
  • haha takže openworld survival rpg, to je komedie

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit