Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já bych se toho nebál. Podle mě to bude jen časová exklusivita páč pochybuju že by to to studio chtělo vydat jen na konzoli, která má o polovinu menší odbyt než konkurence ( a to ještě jen možná jen polovinu páč Microsoft dává data jen vyexpedovaných kusů ne prodaných ) a přijít tak o peníze.
    Jinak je docela vtipný jak si xbox chce za každou cenu vytvořit vlastní Uncharted :D.
  • Níže v odkazu zasílám petici pro to aby Rise of Tomb Raider vyšel i na ostatních platformách.
    https://www.change.org/petitions/square-enix-and-crystal-dynamics-rescind-the-arrangement-to-publish-rise-of-the-tomb-raider-exclusively-on-xbox-one-2
  • solearis
    Dúfam, že sa bude jednať o exkluzivitu len časovú. Aktuálny diel som si nesmierne užil (na PC s XBox 360 ovládačom). Keďže som tú časť dostal ako darček a hrala sa mi veľmi dobre, tak som ďalšiu časť mal v hladáčiku za plnú cenu. Bohužiaľ XBox One kupovať neplánujem a ak udržia kvality poslednej časti, tak by ma to veľmi mrzelo ak by sa jednalo o exkluzivitu absolútnu.
  • Pokud ma Sony nebo Microsoft vlastni studio a tam vytvari exkluzivni hry (priklad Forza nebo Last of Us) tak na tom nevidim vubec nic spatneho. Ale tyhle zaplacene exkluzivky navic her, kterych vyslo uz x predchozich dilu na vsech platformach, to je zmrdovina maximalniho zrna a klidne se to muze nakonec obratit jak proti Microsoftu tak proti Crystal Dynamix.
  • Inquisitor
    Potom co předvedli v posledním díle, mně to ani zvlášť žíly netrhá. Ale každopádně jsou tyhle exkluzivity pěkná sviňárna.
  • to ze to udelaj jen na konzole bych chapal, PC je na hraní v pase věichni kradou a stejne není v nicem lepší než konzole za pulku ceny

    ale ze jen na x1 to je od MS pekne uboohe, zmrvili si ten HW sami a ted to chtej dohnat tak ze uplacek vývojáře aby dělali hry jen pro ně na jejich slabší HW...

    sem bejvalej Xboxák, nesnášel jsem PS ale ted už je to naopak tímhle u mě MS klesl uplně a prodám asi i ten x360 co tu od nich mam...
  • kubi-wan
    Zrovna hraju Tomb Raidera 3 a žádnej xbox k tomu nepotřebuju.
  • Nějak už začínám být apatický na všechny ty špatné zprávy kolem mě. Už mě nebaví se rozčilovat. Fakt to nechápu. Netvrdili snad, že nebyli úplně spokojení s prodeji jedničky? a co udělají. Zatrhnou většinu platforem. Jednička se mi opravdu hodně líbila ale to co chtějí udělat ... Snad z toho co nakecali brzy vystřízliví a později názory změní. Portů hry se snad později dočkáme.
  • 07EvilAngel
    Tohle mi fakt dokáže zkazit den! Hrála jsem všechny díly a jenom kvůli tomu, že nemám jednu deb**** konzoli si nezahraju tenhle? *16*
  • Takže další hra kterou si zahraju na youtube..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit