Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Joshua
    Proc sakra neudelaji i Call of Duty exklusivni jen pro xbox... *4*
  • Mart9
    Líbí se mi, jak se teď ukazuje, jak moc byl Tomb Raider u hráčů oblíbený. Já tady přes rok tu hru vychvaluju a schytávám mínusy a najednou se objeví tolik fanoušků... paráda.
    • potřebuješ pluska i mínuska aji na to aby ses mohl vykadit?
      • Mart9
        Abych vůbec mohl žít
    • Mato1987
      teba tento pokazený "karma" systém až tak silno obmedzuje?
      • Mart9
        Neobmedzuje, ale baví.
    • Vrook
      Mně přišlo, že byl Tomb Raider přijatej dost dobře od začátku, ale je jasný, že prostor pro rozhořčený reakce bejvá vyplňován rychleji než ten pro kladný. Proto tu taky teď nadává naprostá většina hráčů až na pár trollů a Jacka, kterej svuj život zasvětil diskuzím na games a osobní názorový diverzitě ve jménu chaosu a nitrolebečního vakua.
  • MidnighT91
    info@crystald.com Můžete se vyřádit, pořádně jim ten mail zaspamujte...
    • Mato1987
      ja už som im poslal jeden list kde sa na nich veľmi, veľmi hnevám a ešte som im napísal aj dopis ako sa na nich veľmi veľa hnevám.
  • Paul_cz
    Další důkaz toho jaká plague jsou konzole na herním průmyslu. Ať si Microsoft těch 5 prodejů Xbone co jim to přinese užijou.
    • Gordar
      Bez konzolí by pravděpodobně žádný nový TR nevznikl, tak bys jim spíš měl být vděčný za existenci.
    • Další plačka...
    • Jack1947
      Důkaz jaká je závist sajrajt, tfujtajbl. *11*
      • Paul_cz
        Eh, projektuješ si tam sám sebe, mě TR nezajímá takže není co závidět. Jó, kdyby takhle oznámili Zaklínače, to bych si ten toustr snad i koupil...a pak zas prodal.
        • kennyB
          TR tě nezajímá a přece si na konzoli zanadáváš. Další gumák *1*
  • Jedna z mála her, kde člověk nehraje za zamručeného třicátníka se strništěm, a přitom ta hra není z Japonska, a oni udělají takovou dle haluz. K*rva fix! Připadám si teď jako blbec po všech těch diskuzích, kdy jsem nové TR bránil a říkal " dej tomu šanci, ve dvojce se určitě poučí a budou mít pevnější vizi, o tom. co s tím chtějí vlastně dělat." No nic, nezbývá než doufat, že vydají nakonec i verze pro PC/PS4, nebo že to zvořou a noví RoTR nebude stát za nic, ale v nejhorším případě, mi nezbývá než začít střádat drobásky na obě konzole ( PS4 kvůli kvůli Blood borne).
    • square enix je vydavatel, samotnu hru vsak nerobia japonci tak ako jaguar nerobia indi.
    • Já jsem si vždycky myslel, že Square Enix je japonská firma, tak asi jsem byl na omylu *3*
      • Ah, trapas. Nejdříve mi zkazí den a pak ze mně udělají na veřejnosti hlupáka. Proklínám tě Microsofte
        ps: Díky za opravu
      • Jack1947
        Néé korejská *15*
  • Posledni Tomb Raider uz vubec neby Tomb Raider, ale okopirovanej Uncharted a to je i hlavni duvod proc ho MS chce. Chteji mit hru, kterou muzou postavit proti Uncharted, ale tohle se SE vymsti.
    • Dle mého je tato evoluce Tomb Raidera super, do Uncharted stylu se velmi hodí. To že to je hlavní důvod proč ho chce MS máš naprostou pravdu, konkurent Uncharted to určitě bude. Toto smýšlení MS je dost smutný a jediný co tím získají je hromada nas...ných hráčů. Nevěřím že jim to nějak výrazně zvedne tržby za Xbox. By mě zajímalo kolik zaplatili aby jim mohl nový TR vyjít jako exkluzivka ....
  • Kedaro
    Místo aby lidi přesvědčili o kvalitách služeb a stroje, tak radši nas.rou konzolisty PS4 a PC hráče exkluzivkou
  • MS nema dostatek svych vyvojaru a exkluzivni hry musi kupovat od tretich stran, delali to tak i v minule generaci, vetsinou jde o casove exkluzivity.Oni jsou na tom ted spatne, Xone za PS4 hodne zaostava a tohle je podle nich cesta, ale stejne jim to nepomuze.Jinak na PC, PS3 i PS4 se to casem objevi take, tim jsem si 100% jist.
    • Doufam, že máš pravdu. Ale je pravda, jestli se nepletu, že už se podobná situace opakovala hodněkrát.
  • ucho
    věřím tomu, že jde jen o časovou exkluzivitu. byli by blázni, kdyby to bylo jen na Xbox One...
    • Doufejme že ano protože by to byla škoda.
  • Todle je asi nejubožejší spůsob propagace podřadného hardwaru, ale tak nějak je uspokojit musej. Nic proti konzolářům, ale tohle je fakt blbost proč to vydat dřív na konzole než na PC prostě PR bullshit.
    • Prej podařenýho :D
    • Aha tak ono je to exkluzivní lol to si děláte prd#l tak proč když nás nadchne příběh a chceme pokračování tak to vydáte jen na konzole. Fakt demence tohleto.
      • nebreč..
        • Amatérský troll dám ti -1/10
          • Dyť to xboxu přej panebože, doteď to byl otloukánek, tak má jednu exkluzivitu. PS. Už nebreč, to bude dobré, z toho se vyspíš a bude zase dobře.
            • Já tu brečím? Kde prosím tebe? Cituj. Já pro změnu cituji tvůj výblitek" Aha tak ono je to exkluzivní lol to si děláte prd#l tak proč když nás nadchne příběh a chceme pokračování tak to vydáte jen na konzole. Fakt demence tohleto." Tohle není na úrovni ani toho dítěte COD jak mě originálně urážíš...
            • Jedinej kdo tu "brečí" jsi ty. Nesouhlasíš? Fajn tak to vyjádři jako normální člověk a né jako dítě z COD.
    • nebreč...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit