Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Súbojový systém je podobný možno v Risen 1 bol trochu náročnejší a viac "hardcore" (záleží aj od obtiažnosti). Zaručene sa miestami zapotíš. Čo sa týka questov tak je to tiež podobné. Väčšinou ti ukáže kam máš ísť ale niektoré questy sú robené na štýl adventúr takže sícce vieš zhruba kam máš ísť ale nevieš čo máš urobiť (vieš že musíš od nejakej postavy získať nejaký predmet ale to že ako na to musíš prísť sám). Jedine v prípade pokladov ti vyslovene hra označí kde je ale tak to je pochopitelné keďže je to vyznačené na mape :)
  • Veľmi vtipná a zábavná hra. Koho bavia piráti tak nie je o čom. Mňa to bavilo asi ešte viac ako jednotka. 9/10

    P.S: Voodoo je parádne. Hlavne čo sa týka zábavy ale aj sily. Keď sa ho naučíte správne používať a máte dosť v ňom dosť bodov tak je to silná zbraň.
  • asi u sebe, me to beha na E8400 3ghz s 8800gt na stredni-velke detaily v 1600*900. Hra mi neprijde moc HW narocna.
  • Zkusil bych ty ovladače. Hraju u bratra, co má sestavu podobnou tvé a běží to na lehčí nadstřed úplně v pohodě.
  • Ahoj, měl bych pár dotazů: nehrál jsem ani jednoho Risena, v čem se lisí bojový systém u 1 a 2? A další dotaz, ve Skyrimu je takovej quest maping, kdy vám to ukazuje kam přesně máte jít. Je tato příšernost i u Risen 2? To je vše, moc díky.
  • omlouvám se.. ale mě tohle teda baví víc než skyrim, kterej jsem ani nedohrál potom, co už se ta hromada nelogičností nedala přehlížet.. samozřejmě není to 100%ní ale já se vážně bavim *1*
  • Ahoj, chtěl jsem se zeptat... dvoujádro ..2x Athlon 2,43 Gb, Radheon HD 4650 , 4Gb Ramky a nerozjel jsem to ani na nejhorší detaily... je to vážně tak náročný a nebo mám hledat chybu někde v ovladačích.. díky za odpověd :-)
  • Podle čeho určuješ vrchol pirátství? Podle počtu pirátů? Podle počtu pirátských lodí? Podle hodnoty kořisti? Nebo podle filmů Piráti za Karibiku? *4*
  • Jsem na tom úplně stejně. Ještě jsem nenarazil na opravdu závažný bug. Skyrim není dokonalá hra, ale mám dost těch pitomých haterů, co ho srovnávají s takovými faily, jako byl např. Gothic 3 bez community patche (s CP to byla naopak hra velmi solidní). G3 po vydání byla hra naprosto nehratelná a to si sakra uvědomte!

    Spousta těhle "hráčů" prostě Skyrim neumí hrát a mají potřebu to všem sdělovat. Našel bych desítky příspěvků, které by mé tvrzení doložily. *3*
  • S cp 1.75 se to ted hodne zvedlo, dokonce i to sekani se hodne zredukovalo.
  • PreidaQ
    Ano, ale Francis Drake a vrchol pirátství je novověk.
  • Odulin
    "zhulenou atmosféru"....hmm tak proto se mi ty hry líbí. *15* Ne vážně, napsal jsi to pěkně. Jsem na 20 hodinách a mám to podobně.
  • MrSanta
    Těžko říct, mě Risen 2 neláká. Ale co jsem viděl různá videa, tak ten boj na mě působí hodně neohrabaně. Hlavně ve srovnání s Kingdoms of Amalur: Reckoning - tam je boj naprosto plynulý, rychlý, nepřátelé reagují na zásah a vůbec mi přijde o dost lepší. Sice je to na styl Gothic / Risen trochu moc velká diskotéka, ale některé prvky by se tam celkem hodily.
  • omg zase je tu dexter a jeho populiticke kecy, na ktere mu uz kazdy kasle :D
  • Máš pravdu, reklama jde zavřít. Toho jsem si nejdřív nevšiml. Čekal jsem, že to je stejný opruz jako na idnes.cz, kde reklamy nešly přeskočit (nevím jak je to teď, už se tam nedívám). Po shlédnutí recenze mi přijde, že autor vyzdvihuje jenom bugy v soubojích. Že by ta hra byla až tak špatná?
  • Díky :-)
  • such puns
  • Za ten vtípek o zrzavý voodoo panence bych tenhle rozpor odpustil:) *4*
  • když si vzpomenu na Gothic II (ev. I.díl) "ještě pět minut / doběhnu ještě támhle a jdu spát" ...
    Doufejme, že se povedou remaky Baldurs Gate (I/II)
  • Masa-san
    haha to bych také dlouho nezapomněl, ale v patchy tohle upravili. Zabrání lodě má být snazší a finální boss má mít více HP. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit