Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejsem si zcela jist nakolik jsou PB v tom "stejném složení" jak se o tom píše v posledním odstavci, mnoho významných lidí z vývojářského týmu v posledních letech odešlo, z nedávné doby se jedná například o Mika Hodge, hlavního designéra většiny PB her, který už prý u vývoje risen 3 chybí (už u risen 2 nebyl h.l desiignerem).
    • Seznam odejivších členů Phinana bites je zde - http://www.worldofrisen.de/english/article_cat26.htm , nakolik je aktuální nejsem schopen posoudit, zrovna zmíněný Mike Hoge tam v tuto chvíly chybí , vzhledem k tomu jak jsou pirane již od svého začátku malý team tak je oněch 11 jmen vlastně docela hodně.
    • milos.bohonek
      Zejména kvůli Mikovi je tam ten "plus minus" dodatek. :-) Máš recht, ten tomu týmu chybí a myslím, že být u kormidla, Risen nikdy není tak exotický a pirátský. Ale prý toho už měl plné zuby, tak odešel.

      Na druhou stranu, spousta lidí na vyšších pozicích je v PB skutečně od začátku. A ta společnost funguje víceméně stejně od svého založení.
    • maros.goc
      Mike Hoge už nerobil na tej hre ani na dvojke v podstate? ...tak tu sa vysvetluje ten kvalitativny pokles serie :(
      • Poslední (a jediné) informace kterou jsem ohledně tohoto zaznamenal bylo toto- "Mike Hoge is hinted to not be working on the new project" - "Je naznačováno že Mike Hoge nepracuje na novém projektu" u infa o risen 3 na http://www.worldofrisen.de/english/article_469.htm
      • milos.bohonek
        Přesně, dvojka už šla mimo něj. Proto ti piráti a ostrovy a exotika... Jeho rukopis mi seděl víc.
        • maros.goc
          ale však Hoge bol predsa stvoriteľ tých temných Gothicov, a presne takú atmosféru mal aj prvý Risen ....sakra :( ....takže on odišiel úplne z herného biznisu, či do iného štúdia? pretože ak s hrami skončil, tak to potom nechcem aby ďalší Gothic vôbec niekedy vznikol
          • milos.bohonek
            Mám za to, že s hrami sekl úplně, že byl po těch letech vyhořelej. Ale to už je pár let, kde je mu teď konec... to nevím. A docela by mě to zajímalo!
            • Internetem se šíří teorie, že snad vytvořil odnož PB a mezitím, co se pracovalo na R3, vytvářel nový projekt, nebo že se odtrhl úplně a dělá na něčem novém. Težko říct...
            • maros.goc
              :( :( :( smutný príbeh
  • Hned mi to bylo divné, vždyt max nepíše takhle...
    • Patří to pod, maxe, tedy N7N7
  • Dobrá recenze. Dopadlo to tedy solidně. Nic extra nového ale ani to nepodělali.
  • Maxi, ty máš nějakou poruchu osobnosti neb nechápu že píšeš... jako inkognito i jako anonym.
  • N7N7
    Moc pěkně napsaný verdikt. *15* Takhle mi to stačí, vyšší hodnocení jsem ani neočekával. Risen 2 dostal též sedmičku a bavil mě hodně. Hlavně že se nekoná žádný velký průšvih jako třeba v případě Sacred 3, za to jsem moc rád... Jasná koupě. *5*
    • Jak u nás v NDR das ist eine katastroph! já dodám eine kleine schweine. *3*
    • N7N7, ted sis naběhnul, ale neboj, vymyslíš si novou přezdívku, pod kterou budeš trolit, dokud se to zase neproflákne a budeš si muset vymyslet další atd. *6*
      • Miserius
        Já to viděl, já to taky viděl! *1*
        • Co tam bylo? *1*
  • Spíše bych se divil, kdyby se to naopak povedlo a předehnalo své starší bratříčky ale tak na pár odpolední se to ještě dá.
  • Krescz
    po precteni recenze nemam vubec chut do toho jit....jakobych uz vsechno zazil v G3 nebo Risenu 1 *9*
  • Tak, jak sem očekával... Takové "o trošičku" lepší než Risen 2 :)
    • Asi tak. Hratelnější duplikát. Zahraju si, odinstaluju a znova rozjedu starý dobrý Gothic... *4*
  • RangerCZ
    Zdá se mi to, nebo ta hra vyšla nějak rychle ?
    • Spíše o ní ti, co se o hry od PB nezajímají, skoro ani neslyšeli... A hra byla ve vývoji cca 3 roky (+), zatímco takový G2 vyšel o 1,5 po G1... Ale je zase pravda, že tu hru dokončili až v datadisku Night of the Raven, který vyšel o rok od G2... Ale i tak měli méně času než na R3...
      No, nezbývá než čekat na datadisk Návraty do G2A http://forum.gothicz.net/viewtopic.php?f=358&t=17444 *3*
      • Risen 2 vyšel v létě 2012, vzhledem k tomu že je nyný léto 2014 tak se lehkými počty dostávám k tomu že vývoj risen 3 trval takřka přesně 2 roky (tj.ne 3).
        • Vyvoj Risen 3 mohol zacat este davno pred vydanim Risen 2, robi sa to tak celkom bezne, ludia, ktory uz v pokrocilej faze vyvoja Risen 2 neboli potrebny, zacali pomaly pracovat na zakladoch pokracovania.
          • Teoreticky mohl, ale nemyslim si že by to bylo pravděpodobné, vývojářský team je malý (cca 20 lidí) a na hrách se většinou pracuje až do poslední chvíle (tj do vyhotovení gold verze) a vzhledem k časté zabugovanosti PB her (vlastně rpg her všeobecně) ještě mnohé měsíce poté na patchích.
      • Návraty 2.0 bude po dlouhé době první hra, kterou opravdu nadšeně očekávám. A to se prosím jedná o neoficální fanouškovský datadisk.
  • Miserius
    Sedmička takovýhle hře je zárukou kvalitní zábavy pro každyho kdo ma tyhle "gothicovsky" hry rád... Pro novacka to asi bude krkolomná a nepochopitelná hra... Jen tak mimochodem, Gothic 3 byl po tom komunitnim patchi, alespon pro me, jedno z nej v ty dobe... Kam se sral Oblivion
    • G2 forever... 36x dohráno :D
      • A jaký? S datadiskem, nebo bez? Protože be NotR je to docela primitivní, jednoduchá hra :) Jinak já sme G1 dohrál 21× :D A to tu hru znám od roku 2010... :D
        • Nechápu, za to ty mínuska... :))
        • to není pissing contest :-) už není tolik času... ale celá série risen se nese v duchu gothicu a to já můžu (krom čtverky) ;-) i kdyby risen 3 nebylo dobré tak si to zahraju z nostalgie :-))) raději než pař si skoč za slečnama nebo do hospody, ale s těma slečnama si pamatuj - safety first :D XD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit