Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten kabel v podstatě funguje jako USB mikrofon. Dokonce ho i tak windows detekuje (jde použít i pro záznam kytary do Aplitube, atd..). Takže prakticky totožný jako line-in z kytary do 3.5 jacku, akorát je to USB vstup. Problém je, že ten rocksmith kabel má nějakej vlastní kod, kterej ta hra rozezná. Aby šel normální kabel, tak potřebujete upravený .exe... Stačí si najít no cable fix na googlu, víc už neřeknu *1* .
    • Ahoj,
      tak vsetko funguje akurat po par piesnach prestane hra n gitaru reagovat ... v ladeni aj pri hre je gitaru pocut ale neberie akordy akoby ste ju nemali pripojenu - nejaka rada?
    • Ahoj,
      vsetko potrebne uz mam zostava pozicat si gitaru a vyskusat - otazka znie mate to vyskusane? + Neake skusenosti?
  • Ahoj, chtěl bych se zeptat jak je to se spojením kytary s PC. Kytaru mám dobrou, ale potřebuju vědět jestli může starší zvukovka ovlivnit odezvu při zahrání struny. Mám jeden program na efekty v PC a tam je ta odezva fakt nesnesitelná (asi 0,5 sec). Dík za odpověď.
  • Black_Hand
    nevi nekdo jestli pripravuji neco podobneho se sitarem? sitarsmith. rad bych se naucil hrat na tento majestatni nastroj.
  • Ahoj, chtěl bych se zeptat zda se dá hra využít jako "výukový" program. Kytaru jsem držel v ruce dosud jen párkrát, jsem tedy úplný začátečník nicméně hraní mě velice láká. Díky
    • hele já jsem byl před dvouma týdnama uplný beginner ale když ti řeknu že po paměti zahraju stouny nebo kings of lion po pár hodinách hraní no zhruba 49 hodin hraní a ovládám víceméně klasické power acordy *3*
    • blixa
      Tezko to posuzovat z my pozice, ale myslim ze jako doplnek k uceni je to i pro uplnyho zacatecnika super. Ale pozor, jen jako doplnek - nemyslim, ze by to stacilo jako jedinej zdroj cviceni..
      • Děkuji, koupi ještě zvážím :)
  • ahoj chcem sa spytat ci je ta gitara celkom dost dobra , trebars ci budem moct na nej naladit zvuk trebars na kapely ako marilyn manson alebo tak , proste nejaky tvrdsi zvuk , a ci si mozem hrat lubovolne akordy a tak
    • blixa
      ad zvuk podle kapel a freeplay - oboji je v recenzi popsany.

      ad kytara dodavana se hrou - nemel jsem s ni tu cest, takze nemuzu posoudit..
      • Kytara vypadá jako normální Epiphone Les Paul Junior, takže bych hledal recenze přímo na to..
  • Pokud by vám hra chybně registrovala tóny, možná budete potřebovat naladit oktávy viz. http://www.youtube.com/watch?v=4XME4QBik_E&feature=youtu.be
  • Myš a klávesnice JE nejlepší pro ovládání mého PC.

    Ke hře na kytaru je nelepší kytara :). Jdu každopádně do toho, protože pořádně jsem se na tu kytaru nebyl schopnej naučit hrát ani po 15ti letech, tak třeba to opravdu bude mít nějakej praktickej užitek :)
  • Odulin
    Gobak:"...Ale Rocksmith kabel je AD převodník, skoro bych se vsadil, že bude fungovat jako MIDI. No, přesvědčím se zítra."

    Zkoušel jsem to píchnout do PC a jelo to přes Guitar Rig 5 a Amplitube 3 jako audio. Jako tady-->
    http://www.youtube.com/watch?v=Zr3YiCW1M5U
    • Tak jsem chvíli googlil... je to prý AD převodník, který se v systému hlásí jako audio device.
      • Odulin
        Hmm zajímavý. Taky jsem trochu čekal, že to pojede jako MIDI. Jako mi třeba jede ten Mustang Pro pro RB, ale ono nic.
  • Nazdar,

    chci se zeptat lidí, co už měli se hrou tu čest...

    Jak tam funguje rozdílné ladění kytar? Je možné hrát všechny songy v běžném ladění? Mám totiž floyd rose tremolo...Přeladit takového zmetka kvůli 1-2 songům v playlistu by byla naprostá šílenost.
    • blixa
      Pokud je písnička v jinym ladění, musíš přeladit, jinak tě to do ní nepustí. Nebo alespoň mě to nešlo.
      • Čoveče dokonce mám pocit, že něco psali i o open a drop ladění do různých kusů. Já mám taky podladěno o půltón, takže mě čeká bolest s oktávama a pálivý bendy.
        • Na pálivý bendy bych doporučoval měkčí struny nebo prostě víc trénovat. :D
          • 11 hybridy, na Eb ladění na SG menzuře tak akorát, ale když budu kvůli hře ladit do E, tak už to bude na mě asi moc.
            • Děkuju všem diskutujícím, že mi osvětlili toto úskalí.

              Snadnější bude vyčistit a rozjet starší kytaru, co nemá žádný tremollo *15* .
        • Ladění oktáv... uff jenom to pomyšlení, člověk si pak vždycky říká proč si sakra nekoupil kytaru s pevnou kobylkou *1*.
  • jnsCZ
    Já mám Xbox verzi už od dob výstavy For Games (díky, Martine!) a jako naprostý kytarový amatér si ji nemůžu vynachválit. Trošku se tedy divím, že v podstatě jediné vysvětlení hodnocení 7/10 je "postupně musíte všechno odemknout" a "není to pro každého", což mi přijde jako škoda. Z vlastní zkušenosti můžu říct, že je to i v partě lidí skoro stejná zábava jako Guitar Hero a i člověk, který má kytaru poprvé v ruce se poměrně rychle chytne. V Rock Bandu 3 hrávám PRO Guitar mode, ale tohle je prostě jiné kafe. Osobně strhávám body hlavně za hudební repertoár, který je až příliš současný (nejvíce se tam objevují skladby z let 2005 - 2011 a já bych radši válel osmdesátky a devadesátky. A druhé mínus je to, že budu muset na Vánoce dokoupit basovku a druhej kabel, protože přítelkyně chce hrát taky...

    Jinak samozřejmě u mě má Ubisoft důtku za nedodání DLC pro Evropu.

    No nic, jdu si zahrát House of Rising Sun :)
    • blixa
      Ono se to hrozne spatne hodnoti z klasickejch hernich hledisek. Pro me byl hlavni argument pro sedmicku ta variabilni automaticka obtiznost, ktera mi fakt vadila.. Ale Petr je mi svedkem, ze jsem se do posledni chvile rozhodoval mezi 7 a 8 - a ze zkusenosti se v takovejch pripadech vetsinou rozhoduju pro nizsi znamku. Ale to nic nemeni na tom, ze me Rocksmith hodne bavi a budu ho hrat asi jeste hodne dlouho - asi proto, ze jsem prave ta popsana "idealni cilovka"... ;)
      • jnsCZ
        Tak až budeme namástrovaný, dáme někdy mulťák :)) Kdo ví, třeba dojde i na tu skupinu... jméno Kýbl Mrkve a texty bude skládat Karel. Barovou stoličku, klobouk na hlavu a začít klasickým "A tenhle příběh, kterej teď uslyšíte, se vážně stal... na vlakovém nádraží v městečku Černošice..."

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit