Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jdu, jdu ... pro střelbu stiskni "X", stisknu... hra se zapauzuje... nyní prosím vyberte cíl střelby "šipka vlevo - vpravo" ... cíl potvrzen, nyní prosím pro provedení akce stiskněte "A" ... bum ... headshot .. +1000XP .. cink cink .. skillz up .. třída Killer, congrat .... prosím pokračujte ve hře... *1*
    • Bože další PC fanboy???Nechcete si o tom psát až to oznámí i na vašem milovaném PC???Asi kolem konce roku 2014????Pěkně s myší a klávesnicí zlomenej na židli.....Už mě ty kecy nebaví...Příjde mi to trochu jako ta.....no...... hmmmmm.....ZÁVIST....
      • Vem si prášek a uklidni se. Tady nikdo neřeší PC vs konzole. Ale tou tvojí reakcí jsi jen potvrdil, že tahle autoaimi špína jde z konzolí.. Jinak na pc hraju už cca 20 let, mezitím jsem měl i Xbox (prodal jsem ho, na opravdu smysluplné hraní je jedině pc a to hlavně díky ovládání což je alfa omega .. klávesnici a myš nenahradíš nějakýma páčkama a pár tlačítkama).
        • přesně strejdo...Ale prášek si vem sám,aby se ti mezi alfou a omegou nazamotala hlava z ultra mazec rozlišení...A na myši si zahraj jakoukoliv sporovní hru z poslední doby...Přeju hodně stěstí...
          • Kdybys nebyl takovej idiot, tak bys možná vědel, že sportovní hry na PC se hrajou s volantem *7*
            • ale pokud to byl pokus o vtip,tak dobrý
            • ty seš taky dobrej *11*
        • Tak co je pro tebe jako lamu lepší neznamená,že to tak je. Já na PC hraji již 35 let.Když sem měl atari520st,si ještě tahal kačera.
          • Ale nelži, 286 byla uvedena v roce 82.. navíc co by jsi na tom tak tenkrát hrál.
      • prostě socky co nemaj na konzoli no.A argument typu "já mám, doma PC za 60k" mě nezajímá. Každej normální člověk má ke konzoli i herní PC a nemusí denodenně fňukat na diskuzích.
  • Tahle hra bude blbost... Bude tam vsechno ale vlastne nic. Plytka zapletka a nesmyly kam se podivas ;) Takze at si to strcijou do zadecku.
    • Dekujeme Ti Vojto za smysluplny prispevek a ted bud tak laskav a srcijou si sve kecy do zadecku, tady to myslim nikoho nezajima.
      • To ani ty tvoje a přitom tady kydáš vesele dál. Podejte si ruce volové...
  • Auto co? Tyhle hry se prostě bez myši nedají hrát. Snad si Rockstar pohne s tou PC konverzí..
    • Ja nevim, ale vetsina FPS her na konzolich (dnes uz vsechny) podporuje moznost nastavit si sensitivitu mireni. Ale i tak, s mysi se za vterinu otocite 10x dokola, coz v realu asi neni mozny, gamepad je v tomto realistictejsi, tudiz souhlasim, ze presnejsi nemusi byt zaroven lepsi. Je to jak se zavody, kdybych s mysi zajel o 5 vterin rychlejsi cas v zavodni hre, ale zaroven to nebylo realisticke, tak tu mys proste zahodim a pojedu to realistictejsi
      • firebug
        Záleží opravdu na preferencích každého jedince. Naštěstí většina her dává hráči svobudu, ať si hraje na čem chce a k tomu si to i podle sebe uzpůsobit (vypnout auto-aim, zvýšit/snížit sensitivitu).
        Osobně u stříleček nedám na myš dopustit. Nastavuji si dost nízkou sensitivitu, takže když se chci otočit o 360 stupňů, musím s myškou dost cvičit :-) Stále mám ale reakce rychlejší, než když se pokouším něco hrát na gamepadu a moc nechápu, proč je gamepadovská pomalost a těžkopádnost pro tobe realističtější. Kdybych v reálu zaměřoval tak pomalu jako na gamepadu, byl bych tak 3x mrtvej...
        Ve sleeping dogs šlo hrát dynamicky naráz na klávesnici+myš a na gamepadu, takže pro jízdu jsem používal gamepad, kde si můžu hrát s mírou sešlápnutí plynu a zatáčení, no a při střelbě jsem sáhnul po myšce.
        • Z ceho uz jsi v realu strilel? Mys je uplne mimo, gamepad o neco lepsi, ale stale mimo, nejautentictejsi je mirit pomoci move, ale k realite to ma porad daleko. Mirit mysi je nejjednodusi, ale kdo stoji o jednoduchost - treba proto, ze mu jde o pribeh a strileni ho nebavi, ten si muze nastavit easy nebo autoaim. Komu jde o co nejvetsi vernost, ten strili pomoci move i kdyz je to zaroven nejmene pohodlne. Zlata strednicesta je gamepad. Co se tyce online, tak nejlepsi atmosferu nabizi gamepadova klani.
      • Když jsi u toho krásného příkladu s auty. Zkus si představit gamepad jako auto bez posilovače řízení a myš s posilovačem. Myš si taky můžeš nastavit tak že aby jsi udělal vůbec otočku o 360°, tak s ní musíš přejet podložku na desetkrát. Je to o zvyku, nicméně s reálností bych nespojoval ani jedno ;)
        • ale tak proc tu nekteri odsuzuji jedno kdyz to jde nastavit tak aby to bylo jako to druhe. Kdyz jde to "horsi" prenastavit tak, aby to bylo jako to "lepsi", tak nevim kde je furt problem
    • Miserius
      Nedají hrát *2* GTA je mnohem pohodlnejsi a intuitivnejsi na gamepadu
      • koukam ze konzolisti smerujou k hrani na jeste mnohem pohodlnejsi a intuitivnejsi youtube, budou jim k ovladani stacit jen dve tlacitka play/stop *3*
      • Paulcz
        pffff... :) obecně pro pohyb a střelbu není nic lepšího než kombinace myši a klávesnice
        • Já hraju v kombinaci zaseklýho volantu a joysticku bez tlačítek, a pro jistotu i se zavřenýma očima. Je to pohodlnější pro střílení a líp se mi s tím otáčí kamera a ovládá pohyb postavy...
          • Shaker
            to je dost chaby, ja se otacim na pedalech...
            • Však taky hodlám vyzkoušet, ale slyšel jsem, že to nemá tu správnou odezvu a intenzitu pohybu. Víč co, já drtím hry tímhle ovládáním profesionálně a tak by mě ty pedály v rámci sekund dost zdržovaly. Prostě, nemáme se o čem bavit, neznám lepší kombinaci než volant a joystick, zvlášť u stříleček.
        • Psychotic
          Od doby Hidden & Dangerous 1 se toho ohledně střílení na gamepadu hodně změnilo :-D
          • To je mozny,ale klavesu a mys to stejne nikdy nenahradi
            • Psychotic
              Nahradilo je to už teď. Tedy alespoň ve většině světa.
          • Přibyl autoaim?
            • Psychotic
              S první částí souhlasím. Sám mám za to, že omezení možností, které musí respektovat všichni, jakékoli kompetetivní aktivitě může prospět. Nohy jsou méně efektivní dopravní prostředek než auto, ale v zájmu sportu se auta při maratonu nepovolují :-)

              S tím, že se nic nezměnilo, už souhlasím méně. Ve hrách všechno prochází rychlým vývojem a vývojáři toho už hodně vypilovali a vybalancovali.
            • To už je jen ve schopnosti (nebo vůli) člověka ignorovat nedostatky vstupního zařízení. Někdo se s tím spokojí, někdo ne. Naštěstí je relativně volný trh a tak nějak možnost volby.

              Nicméně to nic nemění na tom, že se toho změnilo dost málo.
            • Psychotic
              Myší dáš headshot za desetinu vteřiny, páčkou seš rád, když ho dáš za vteřinu. Hlavní proměnná je tedy rychlost zaměřování. Rychlost (přesnost, chceš-li) myši dává méně prostoru pro taktiku, týmovou hru apod. V tom se platformy liší.
              To, že člověk s k+m porazí člověka s gamepadem o kvalitě gameplaye opravdu nic neříká.

              Edit: O ten důsledek právě jde. Ten důsledek nepřesnějšího míření je taktičtější, realističtější gameplay.
            • Kdo tu mluví o rychlosti? Tady se jedná o přesnost.

              Edit: Samozřejmě na konzolích se nepřesnost nahrazuje pomalostí... odtud ta rychlost? Ta je jen důsledek.
            • Psychotic
              Další fanatik, co si myslí, že rychlejší gameplay = lepší gameplay. To je marný.
            • Aha. Asi proto zrušili všechny meziplatformové FPS nebo o tom vůbec nepřemýšleli.
            • Psychotic
              Ne, vývojáři se to naučili optimalizovat, hráči se to naučili hrát :-D
  • Čím víc 'max pejnovský' tím líp *1*

    Jediná střílečka kterou jsem dohrál třikrát...
    • Ještě bych dodal že se mi líbí ten kill effect z RDR kdy při zabití obrazovka na setinu odskočí do ''fisheye'' a trosku se ''mázne'' :)
  • Nevravim ze joypad je na strielanie super ale tak este som nemal problem prejst hru bez autoaim a to som pc hrac, takze nechapem naco to tam vlastne je.
  • Aj na PC bez autoaimu to bol obrosvsky posun (k lepsiemu) oproti starym dielom, tak som zvedavy.
  • Psychotic
    Jak byla vyřešena střelba v GTA IV se mi moc líbilo... ten auto-aim byl blbu-vzdorný, ale zároveň dával prostor pro trénink a zlepšování. Takže vylepšení vítám, ale bojím se, aby celý systém nerozbilo. I když Rockstar asi ví, co dělá.
    • Miserius
      Ten autoaim na PS3 byl otresnej, hruza a des...jako kdyby si mysleli že to budou hrát šimpanzi co neumí sami ani zaměřit? Vzdyt stacilo drzet strelbu a on se tam tocil a kosil vse okolo...
      • Psychotic
        Asi jsme hráli jinou hru. Žádná terminátorská akce se u mě tedy nekonala.
        • Miserius
          Pokud si clovek nechal ten jejich ultra supr frupr autoaim tak stacilo drzet strelbu v okoli nepratel a on je vsechny postrilel...
          • Takže si to prostě hrál jako hňup.
            • Holt jsi spatny hrac a neumis hrat, potrebujes blbuvzdorne hry, ktere te ochrani pred tvóu vlastni blbosti, aby sis hru uzil.
            • Miserius
              Jojo, asi 5 minut a i tak z toho mam trauma

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit