Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak už jsem maxe 1 dohrál a jsem u 2 a ta běží bez problémů
  • Jo, to je vazne kauf, koupit si hry, ktery nefungujou .... zrovna sem koukal do posledniho score ... F3 (bez DLC) ... a k tomu navod pres celou stranku jak to nejak rozchodit. Je naprosto neuveritelny, ze neco takovyho vubec steam nechava v nabidce. To meli davno vyhodit s tim, ze bud si to majitel prav da dokupy nebo holt zadny $$$ nebudou.
  • Jde o princip že když už to tam R* má na tom steamu mohl by udělat nějakej opravnej patch a ne jet stylem "oni si to opraví sami". Např. vymazat live v GTA IV by neměl být vůbec problém a spousta her na steamu přešla na Steamworks i s achievementema ale R* na to kašle.
  • x_ander
    No když tak čtu o těch technických problémech, tak úplně nevím, proč Rockstar aspoň starší hry (GTA 1 - San Andreas, Max 1 - 2, Manhunt, Bully) nepustí na GOG. Z DRM-free snad po takové době strach mít nemusí, kluci z GOGu by to dali technicky do latě, aby to fungovalo, přijem by z toho byl (stejně všechny ty hry byly v různých akcích opakovaně skoro zadarmo) a všichni by byli spokojení. Win-win situace.
  • Wolfcastle
    to je rovnou muzes hodit do kanalu
  • Wolfcastle
    no to da rozum koupit si originalku a pak hledat crack abych ji moh hrat *1* *11* *11* *16*
  • Koupil jsem bundle a začal jsem s maxem. Win 10 64-bit a jede to. Jen byl nejdřív trochu problém se zvukem, ale ani ne minuta na steam foru a stahnul jsem na to patch. Vše funguje a jsem na konci první kapitoly, tak tu nestrašte lidi. Já jsem spokojený.
  • TheGGG
    radši kdyby někdo vydal Max Payna 4...
  • Veskoslav
    Ty jsi vážně jednoduchý človíček....Zaprvé, píšu někde, že nevím, jak spustit GTA I či II nebo o tom, že ho nemůžu hrát? Nebo píšu o tom, že bych o ocenil na GOGu? Prvně přestaň ze sebe dělat idiota a nauč se pochopit psaný text.
  • Přesně nebo zadarmo DRAHÝ
  • gta 1 a 2 si mužeš zahrat přes epsxe emulator jde vidět že nic neviš o PC radši dej ruce pryč od PC a kup si nějakou herni konzoli *1*
  • starši hry si musíš cracknout aby jsi to mohl spustit pod win10 anebo nastavit kompabilitu pro Windows xp sp3 a spustit jako správce jinak gta 4 ze steamu mi jede ani jsem nemusel crackovat stačilo nainstalovat patch 1.0.0.8.0 a kompabilitu na vista sp 2 a hotovo ! stači použit mozek a youtube nebo google :)
  • Veskoslav
    O ničem balík. Většina těch her nefunguje, další byly už za směšné peníze jinde. Humble podporuji měsíčně skrze předplatné a občas nějaký Humble. Ale tady je sice hezké, že R nic nechce, ale jejich podpora titulů končí s vydáním dalšího dílu. A co bych více ocenil je například "uvolnění" GTA I a II pro GoG.
  • Tenhle bundle by se dal charakterizovat slovy :"S křížkem po funuse..."
  • já mám ještě problém s Max Paynem 2 na desítkách...bohužel stuttering je úplně příšerný a je to nehratelný...
  • Tomu se říká PR.
  • Pokud bys to opravdu dělal kvůli dobrotě, tak rovnou můžeš posílat peníze českým charitám, útulkům, sirotčincům.
  • kvalita komentů je na Games i Facebooku je prakticky totožná, takže tyto 2 sociální média vyjdou prakticky nastejno. Jediný rozdíl je v tom, že na FB není tlačítko "nelíbí se mi to" *3*
  • Mart9
    Já jsem si místo myšlení raději přečetl ten reddit a připadá mi to jako zbytečné strašení.
  • Mart9
    Facebook nemám, používám pouze Games

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit