Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale jo. Namysli si to kazdej... *2*
  • Obávám se, že hra třeba se Supermanem by už nebyla taková zábava, Batman je přece jenom obyčejný člověk a může umřít docela obyčejným způsobem a ne nuklearní hlavicí obohacenou o kryptonit. Nedovedu si představit co by se proti němu muselo postavit aby to nebyly samé Boss fighty a aby to současně byla výzva.
  • Malleth
    V Arkham City bylo jen pár příběhových NPC + několik policajtů, ale jinak samí vězni. Bylo by super kdyby v dalším díle bylo opravdu živoucí město a tam různý větší či menší zločiny páchaný na obyčejných lidech. Batmobil by taky nebyl na škodu i když lítání se asi nic nevyrovná.
  • Pak bude pro Tebe Arkahm City UBER pecka.Hraju to podruhe a slintám blahem.
  • Souhlasím. Já už Arkham dohrál dvakrát a u obojího hraní jsem se dobře bavil (u prvního jsem to úplně prožíval).
    A to GfWL je peklo! Na největší problém, který jsem s touto "službou" narazil, bylo když mi pokazila savy (resp. ony nejdou přenášet mezi profily k účtu a starý mi tato služba smazala - DÍK GfWL!) do GTA IV a pak to musíš spravovat nějakou utilitou, která mi ovšem v GTA IV způsobila nějaké potíže, takže se mi tam blbě ovládají auta a postava a ani reinstall hry nepomohl. Nejlepší je, že si dobré hry kupuji, mít to warez, tak se mi to nemuselo stát.
  • V Arkham Asylum tuším byli i civilisté a mlátit nešli, pouze s nima prohodit pár vět. A Arkham City už je v Gothamu, ale je to spíše jen taková část, která ve hře slouží jako vězení, ale to tě už tahám za slovo. Vím, jak jsi to myslel s tím Gothamem *3*
  • BoB.2
    Jen houšť a větší kapky.
  • Ve středu jsem dohrál Arkham Asylum a je to v mých očích absolutní pecka. Ještě do PC verzí necpat GfWL a je to dokonalý.

    Jen tak dál Rocksteady. Už se nemůžu dočkat až si zahraju Arkham City.
  • Malleth
    Jen tak dál.

    Doufám že udělají ještě dalšího Batmana. Ideálně v Gotham City a i s civilisty. Interakce s nimi mě docela chyběla, ale to už bude designérský oříšek, jak to udělat, aby je Batman nemlátil a zároveň to neudělali tak stupidně jak v Assassins Creed.
    "Ezio did not kill civilians"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit