Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • v to bych nedoufal.
  • Kolem února až března by měla vyjít kniha popisující kus historie EVE Online a politických bojů se tam odehrávajících. Zatím to vypadá hodně dobře
    https://www.kickstarter.com/projects/sciencegroen/a-history-of-the-great-empires-of-eve-online/description
  • A co zminka o Zelde, NX...??
  • Jack1947
    Stěmi "vysněnými hrami" bych trochu zvolnil nicméě něco málo přinese, takové to zadostiučení *3*
  • o co že bude i čtyřka
  • Hnisavec
    A hlavne Dark Souls 3 uzavrie trilogiu
  • TheGGG
    vdyť i strategie jsou pew pew a akce...
  • Tobě možná ne, ale mi ano... Nechce se mi teď všechno vyjmenovávat, protože toho, co mě zajímá, letos vychází opravdu kvantum...
  • zapomeli na SQ42, ke konci tohoto roku by to mohlo vyjit
  • No podle mě minulý rok byl na tom ohledně nových her lépe - Zaklínač 3, Fallout 4, MGS5, Tomb Raider, JC3, SOMA, Project Cars, KSP... prostě od každého žánru něco, vybrat si mohl každý. Tento rok mi tak zajímavý nepřijde.
  • ak si si nevsimol, trend su pew pew hry, same akcne veci
  • victor
    Doufat nestačí , musíte nakupovat ! .... Ale chápu a za sebe říkám - u mne mají smolíka , opět :(
  • victor
    Tak pro mne No man Sky ; Homeworld: Deserts of Kharak a Xcom2 .... přesně dle míry očekávání .
  • Pokud nikdo elitisticky netvrdí, že jsou mimo umělecké hry všechny ostatní tupé a zbytečné, nevím, proč by neměly vycházet. Většinou jde o nejzapamatovatelnější kousky a upřímně, chce-li někdo sdělit myšlenku, nevím, proč by se musel omezovat na starší postupy, když to i ve hrách může skvěle fungovat, dokonce i lépe, ale to je kus od kusu.
  • A za me jednoznacne Mount & Blade Bannerlord :)
  • Letošek je tak nadupaný, že budu potřebovat, aby měl den 48hodin - absolutně bez šance všechno na co čekám uhrát. Něco takového se nestalo dobrých pět let - samo, z mého "skromného" subjektivního pohledu.
  • Beitrel
    No, vzhledem k tomu, že se asi ničeho lepšího v rámci VR ve svém životě nedočkám (já chci holopalubu!), tak doufám v úspěch projektů jako je oculus rift *4*
  • TheGGG
    člověk napíše na které hry se těší, banda děcek mě začne nadávat do ofcí a já jsem p*šuk? LoL, holt sorry, ale né každý jede na retro vlně....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit