Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A za me jednoznacne Mount & Blade Bannerlord :)
  • Proč jste smazali Lv-ho a nechali tu pošuky jako GGG a pepe?
    • Tak pokud tu dle tvých slov "pošuci" zůstali, co to pak vypovídá o elvéčku a jeho psychickém stavu?
    • To by mě taky zajímalo, napsal tu normální komentář k věci, který je pryč, místo toho tu máme obohacujícího ggg a pepe ... neskutečné cenzoři na Games :(
      • TheGGG
        člověk napíše na které hry se těší, banda děcek mě začne nadávat do ofcí a já jsem p*šuk? LoL, holt sorry, ale né každý jede na retro vlně....
      • Ale no tak, LV, stačilo tvou otázku napsat jednou. Podruhé se ptát nemusíš. *3*
  • Krescz
    Total War: Warhammer koukám všichni přehlížejí
    • ak si si nevsimol, trend su pew pew hry, same akcne veci
      • TheGGG
        vdyť i strategie jsou pew pew a akce...
    • TheGGG
      já ho rozhodně nepřehlížím... war je best fantasy...
  • Nějak se zapomnělo na Mount & Blade II: Bannerlord. Neřekli sice datum vydání, ale podle toho jak to autorům šlape odhaduji, že hra vyjde letos.
  • Beitrel
    No, vzhledem k tomu, že se asi ničeho lepšího v rámci VR ve svém životě nedočkám (já chci holopalubu!), tak doufám v úspěch projektů jako je oculus rift *4*
    • victor
      Doufat nestačí , musíte nakupovat ! .... Ale chápu a za sebe říkám - u mne mají smolíka , opět :(
  • A ted schvalne kolik tech her v tomhle roce fakt vyjde??? :-)
    • Her? Ani jedna... Jen same recyklaty a blbosti opravdova zabavna hra 0
      • Tak ja se tesim na FC Primal, Doom 4 a Kindome Come, ale to podle me tento rok nevyjde. No Man Sky nato su strasne zvedave co z toho vyleze
  • Tento rok zrejme vyjde aj Enderal.
    http://www.rpgwatch.com/news/enderal--christmas-news-34054.html
  • Jack1947
    Stěmi "vysněnými hrami" bych trochu zvolnil nicméě něco málo přinese, takové to zadostiučení *3*
  • Kr.Pa
    Divinity jako akcni RPG?
  • A co zminka o Zelde, NX...??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit