Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hmm, to vypadá zajímavě.. snad se to povede, ta atmosféra, hratelnost, originalita by mohla být vynikající. Zní to jako super hra na zimní večery :)

    Akorát malé varování pro Pre"CoD"render hard core playery:

    VE HŘE NEBUDE MOŽNOST ULOŽENÍ KDEKOLIV A CO JE VŮBEC NEJDŮLEŽITĚJŠÍ, JE ZDE MOŽNOST, ŽE SE BUDETE MUSET ZASTAVIT ! NEDEJBOŽE PŘEMÝŠLET !! A DOKONCE .... ZDRÁHÁM SE TO VYSLOVIT ... JE ZDE MOŽNOST, ŽE VAŠE POSTAVA ZEMŘE.... ANO, JE TO TAK, ZEMŘE. TUDÍŽ DŮRAZNĚ VARUJI PŘED POTENCIONÁLNÍM NÁKUPEM TÉTO HRY.

    *1*
    • Hlavně to napiš se zapnutým caps lockem. Někteří lidi se mylně domnívají že to jejich mizernému přízpěvku dodá na důvěryhodnosti *7*
    • Tak mě teď pouč: viděls gameplay video? Nebo měls možnost si to zahrát? A podle čeho uvozuješ atmosféru? A jak jsi přišel na to, že "CoD" chlapci si to nebudou moci koupit díky obtížnosti? Pouč nás prosím :)
      • Jak děcka podrážděně mínusují, to byla ironie na dnešní lama hráče, kterým stačí opravdu málo a kupují srágory typu MW3.
        • kostejnesmrtelny
          To nebyla ironie. Zjisti si prosím, co ironie znamená.
        • Tak dospěláku odpověz na snadnou otázku a nedělej jen ramena :)
          • Stále ti to nedošlo?
            • Pouč mě prosím :)
  • fizola
    Ó na osemdesiatkovych filmoch som vyrastal, videokazety stale mi je luto vyhodit takze takyto nostalgicky vylet plny strachu si rád dám :D
    • Inquisitor
      A nejlepší bylo když to daboval jeden člověk :D, ale toho už jsem naštěstí moc neužil.
      • fizola
        Ako dabing jedného človeka cez pôvodný zvuk má svoje kúzlo doteraz :D :D :D
        • http://www.youtube.com/watch?v=yo5WuzvywgA
        • Cypri
          do ted si takhle nadabovanýho pamatuju Robocop
          • fizola
            Ja Komando, aj keď tam nebolo moc čo dabovať :D
    • Cypri
      Taky tu mám mraky VHSek který nemám to srdce vyhodit *4*
  • Cypri
    To chci *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit