Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Heh, jestli mi po hodně dlouhý době bude zas u zkoušení nové hry bušit srdce, tak právě u Duka.....a za pár měsíců snad i u Diabla 3;) Tyhle značky jsou pro mě lístek do dětství a mládí;)
    • A je mi vcelku volný jak to dopadne...
  • nic noveho, porad to same co uz tady milionkrat bylo jen v novem kabate ach jo.. a ovce jim to porad zerou
    • A jiná ovce zase bečí že se jí to nelíbí. Když nechápeš co tato hra přináší a o čem je tak se k ní radši takhle trapně nevyjadřuj.
      • Mopped
        Co přináší a o čem je? Jen se ptám. Děkuji.
        • Nevím jak DNF, ale Duke Nukem 3D přinesl: Pubertální humor, věcné a přitom drsné narážky na dnešní mainstreem, parodování akčního žánru jako takového a hlášky na které lidé vzpomínají i po tolika letech. U Duka 3D nešlo o grafiku, technologii nebo zamotaný příběh s tisícem a jedním zvratem, šlo jen o zábavu, zajímavé a neotřelé nápady (většinou zbraně a humor). A já doufám, že o to půjde i v DNF.
  • Grafika vazne hnus ale pro fanousky asi dobry. Ovsem stacilo by vymenit hlavni postavicku nejakyma jinejma pixelama a uz by vsichni rikali jakej je to odpad 3/10.
    • jestli si myslíš že je grafika jen o hře a nic jiního a ne o zabavě tak běž si hrát COD a už říkáš že to bude sračka hra ještě to není hotový a už to kritizuješ
    • Tady má někdo trochu přehnaný nároky na grafiku.
  • Žádný nový záběry *10*
  • Vyrobil jsem pro vás titulky, je to z odposlechu, tak prosím o trošku shovívavosti :)

    http://www.youtube.com/watch?v=1UpHcpVbVWU

    Nejsou hardcoded, musíte si je v menu u videa zapnout
  • Urug
    Radioaktivní vibrátor to je teda zvrhlost *3*
  • KIMCID
    první hra na kterou se těším, ať dopadne jak dopadne
  • Pri hrani tehle hry aspon clovek zapomene v jak nejistem svete zije *1* Vemte si, ze ve hre muzete zazit to co v realu velmi tezko nebo vubec. Ovsem ten komu nevadi pobyt v cele to nemusi moc resit :D
  • "jde hlavně o zábavu a ne něco ultra nového, složitého"

    když dělají na po všech stránkách zastaralé primitivní střílečce, tak logicky nemůžou tvrdit nic jiného, ale až budou dělat na jiné hře budou samozřejmě tvrdit opak...a ta zábava je kde? humor žáků základní školy?
    • klidne si ty svoje "silne inovativni" duty kola hrajte do zblbnuti, vetsina z nas jich uz ma pokrk viz http://www.dnfmods.com/2011/01/why-is-duke-nukem-forever-gonna-be-the-best-fps-in-decade/
    • Kritizovat umi kazdej. Stejne je to jak bicovat mrtvyho kone, kamarade *12*
      • a chvalit taky, zvlast s ruzovyma brylema to jde jedna radost *1*
  • hehe tak na tu hru se tesim, ty holky byli dobry ne ? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit