Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Někde jsem četl že hrací doba bude až 18 hodin a to je skvělá délka na dnešní dobu.
  • Tohle bude zkrátka prča jak má být a jak ji mají fanoušci Duka rádi, věřim, že i ostatní si přijdou na svý a bude to příjemná změna po všech těch marketingem přehypovaných koridorových nesmyslech bez nápadu, bez humoru, bez zábavy, který úspěšně ignoruju už někdy od roku 2005 od Cod2

    "Alright, time for my reward" Moc pěkný lolitky Duku.
  • dneska neplatí že nejprodávanější hra je AAA titul!!!! NAOPAK!! AAA hry jsou méně prodávané jelikož oslovují jen 100% hráče kteří vyžadují kvalitu nad kvantitou.
    • ... pokud ja, jako 100% hrac vyzaduji kvalitu, tak nebudu sahat po "AAA" titulech. To, ze je hra od EA, stoji 60 EUR a vsude je kolem ni hype (=dnesni AAA titul) neznamena, ze bude hra kvalitni.
      • EA neberu jako tvurce AAA titulů ba naopak. EA jsou paskvilisti co jdou po zisku a na nás hráče se*ou
      • já právě beru AAA titul podle jinejch hodnot než je marketing a prodejnost...
  • Pan Steve mi prisel lehce vyhulenej *3* Ale pokud se zivi rozhovory a takovymhle krasnym basneni o zapalu a nadseni svych kolegu - neni se cemu divit *1* Jed Steve!! *2*
    • Ano - vypadá zkouřeně *1*
  • No může to dopadnout i tak, že konečně vyjde HRA, pro kterou není priorita super grafika a podobné voloviny, ale hratelnost a zábava.. o to jde ve hrách...
    • Punkt
    • Tohle by chtelo relozit d ovsech jazyku pak zaramovat a poslat veskerym vyvojarum. Faktem ale zustava, ze pro ne sou dulezitejsi plnejsi penezenky nez spokojenejsi hraci *6*
      • ucho
        a copak se to nějak vylučuje? vždyť je to základ podnikání, nabídnout něco, co má úspěch, co lidé chtějí... když budou hráči spokojení, budou mít i plnější peněženky...
  • To bude sračka.
    • dej si facku a mazej hrat sve cod *1*
    • Nesdílím Tvůj názor... Mimochodem slovo, které si použil se hodí k většině dnešních AAA titulů, hlavně k těm s vysokými pořadovými čísly (která už raději ani neuvádějí). Originalita se cení.
  • Chtelo by to titulky. Snad budou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit