Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • První Dlc se opravdu povedlo, už se nemůžu dočkat na ty další. Tajně bych si ale přál, aby do jednoho z nich přidali nějakého optional bosse který by byl fakt hardcore. Ale opravdu hodně hardcore. Trošku mi v Ds2 chybí ta obtížnost bossů, pamatuju kolik večerů jsem prorageoval než se mi povedlo zabít Manuse, to už v Ds2 nějak chybí. Ale Sinh a Elana se jim opravdu povedli. No nezbývá než počkat na CotOIK :-)
    • TheGGG
      Pravda, snad až na Smeltera a Dark Lurkera byli bossové v DS 2 docela pohoda.
      • Ti mi právě ani nepřišli, ale u Ruin Sentinelu jsem malém rozmr*al ovladač :-D
        • TheGGG
          *1* Aha tak na ty tři jsem už taky zapomněl. Ti byli dost hardcore. Každopádně, nevím proč, ale Smelter mě strašně sr*l. Zabral tak 40 pokusů. Jinak pravda, dost bossu, v čele s tou kongregací, či jak to bylo, byli dost easy.
          • Preed
            No ja som si koli smeleterovi musel ist vygrindit taky 100% fire resist stit z door of pharos lebo som nebol schopny ustat ten fire dmg,takze som to mal podobne,asi najhorsi boss celkovo.
            • kennyB
              Na Smeltra je nejlepší jít s Gyrm greatshieldem. Pak je to v pohodě s ním bojovat *3*
          • Než jsem přišel na to, ze u tech tri nemám skákat dolu, tak jsem proklel všechny svaté :-D
            • TheGGG
              JJ, když sem pak pomáhal jinejm hráčům se sentinelama, vždy jsem se chytal za hlavu když začali skákat dolů. *1* Tam je to hotová sebevražda. Tak dlouho se člověk kryje a uskakuje až mu dojde stamina a pak si ho podaj. Každopádně, ještě v poho oproti O&S, to byli v DS do příchodu Manuse nejtvrdší parch*nti. Plus jejich story bylo perfektní.
  • Vogon
    Měli jste se zeptat, proč pomrkávají na české hráče (Havel,Ostrava). Ale typuji, že s tím má něco společného Myiazaki, protože se na DkS2 nepodílel a nic takového tam není.
  • Debilita games. cz v praxi. Tahle diskuze potvrdila, jací tupci se tu scházi. Tady se vlastně může vytvořit kritika něčeho aniž by člověk hru hrál. Dále pak nechápu, jak můžete plusovat jedince, kteří kritizují něco co nehráli nebo to hráli s cheatama. Games.cz je asi nějaký paralerní vesmír, kde idioti mají pré...
  • Ježiš saabe uklidni se :D... Chápu, že tu hru naprosto zbožínkuješ, ale ne každý je jako ty, tak tu přestaň kolem sebe kopat...
  • WhySoSad
    http://cdn.memegenerator.net/instances/400x/23588320.jpg
  • Draken69CZ
    Jak bylo už několikrát řečeno a já to několikrát citoval: " Jsou hry a pak je Dark Souls"
    • Miserius
      A někde mezi tim Dark Souls 2 *1* *13*
      • Draken69CZ
        Já jsme si ještě na DSII neudělal pořádně názor, na hru jsme se hrozně těšil, po prvotním nadšení nastal pád na dno a vyhrožování že tu figurku rituálně spálím, pak jsme to poladil a nastavil ovládání jako bylo v jedničce a ejhle nálada se začala zlepšovat s každým dalším BOSSem až jsme se dostal na kraj euforie co jsme zažíval u DSI, DS bylo pro mě prostě první kdo hrál Demon's Souls říká že Dark Souls už taky není úplně ono. Se mnou se plno lidí taky hádalo že na PC už to není ono že na konzolích to bylo úplně něco jinýho než vyšel ten a ten pach, pak z nich vypadlo že to vlastně pomalu nešlo dohrát, ale bylo to lepší :D
        • Miserius
          Mě na DS2 bohužel nejvic asi vadí ta grafika, už to nema ten feeling... Vše je takovy moc... musim to říct ikdyz to vyzní blbě, ale je to prostě už moc mainstream
          • Draken69CZ
            Je tam určitý posun neřekl bych že vyloženě do mainstreamu, ale je tam, spíš mě vadí že se tam střídají výrazně kvalitní pasáže s těma lehce odfláknutejma, lépe řečeno některý lokace vyloženě žeru a jiné jen tak probíhám.
  • Preed
    Klasicky katastroficky flame na games,trosku zdvyhnem latku,youtuber co ma asi najvacsi channel cisto o souls hrach hodnotil to prve dlc velmi pozitivne,co ma celkom prekvapilo,takze snad sa ku tomu niekedy aj dostanem. https://www.youtube.com/watch?v=vSXPfEMfPP0&list=UUe0DNp0mKMqrYVaTundyr9w
    • WhySoSad
      Perfektní video *4*
  • Normálně se mi otvírá nuž v kapsi .Teď jsem dočetl diskuzi a co se nedozvím. Pan Lotr si stěžuje na to, že je hra moc lehká a on je při tom cheater. Ten člověk má drzost, to jen tak nevidí *4*
  • Lynch
    Ten chlap snad i ví o čem mluví a ty DLC vypadají libově, takže asi už vím za co bude zase utrácet.
  • A co Bloodborne?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit