Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Carmamrdon
    Tak to je ta nejlepší herní zpráva za posledních x let, aspoň pro mě. *4*
  • Jejich videa jsou strašná. Nezbývá než doufat, že hra bude lepší *11*
  • Ona uz destrukce v puvodnim carmaci byla extremni... a ne jen na tehdejsi dobu (staci si probrat NFS az do dneska)... ted k tomu pridaly utrhany kola atp. ... ale tak nejak to na mne dycha stejnou atmosferou jako ten carmac puvodni... jsem na to celkem zvedavy...
  • C-BEAM
    ja im verím a so všetkým čo zatial prezentovali som spokojný, nič viac a nič menej som nečakal. Ešte aby vdýchli život postavám, aby to neboli len takí bezduchí panáci z C2.
    • prudislav
      Tady je nějaký info ohledně paňáců a krav http://www.carmageddon.com/blog/beef-curtains-pink-medium-or-well-done
  • Pan_Klobouk
    No a ke Carmageddonu... zatim teda nejsem potesen. Vypada to vselijak. Neco ujde, neco je snad spatny vtip. Jsem zvedav na demo.
  • prudislav
    Těžkej nádech Carma1+2 her a jestli bude hratelnost na úrovni Carma2 budu spokojen ať t vypadá všelijak - zatim jsou tam stejně jenom placeholdery a pre-alpha assety.
    , srovnávat to s NCG/BNG mi přijde zcestný - Carma byl vždycky trochu šílenější a přehnanější než FO
  • Původní karmáč byl naprosto fantastickej. Dostal jsem se k němu asi až osm let po jeho vydání, tedy v době, kdy už frčely daleko modernější pařby s lepší grafikou, ale neskutečně jsem se do něj zažral a užíval si ho. Perfektní hratelnost, dobře navržené tratě, super destrukce a další prvky z něho dělá naprostou legendu.
    • Hlavně ta špinavá, jedovatá, zvrácená atmosféra!
  • ucho
    vyjde to za měsíc a nevydali zatím žádné pořádné gameplay video? to zavání průšvihem...
    • Smutne ze early acces sa uz povazuje za regulerne vydanie.
      • Nejdřív jsem na to chtěl reagovat, ale včasně jsem si všiml tvého nicku...
        • Ja som ti chcel odpisat nieco inteleguanske a na urovni, ale potom som podla tvojho nicku vydedukoval ze si auto.
    • Nestraš, jsem backer.
      • ucho
        nestraším, ale nějaký důvod to má. bojím se, že ta hra nebude žádný trhák a v recenzích bude dostávat tak 5-6. no pro fandy to asi zábavu poskytne. ale budu rád, když se budu mýlit...
  • No konečně, snad to čekání bude stát za to.
  • Jack1947
    Coz o to destrukce je celkem uchazejici, jenomze tu uz ma a (vetsi) Flatout tedy ehm Next car game ... vytasit se jen s timhle par tydnu pred vydanim to chce drzost/odvahu nebo ... nebo je to to jedine co zatim maji k dyspozici coz by bylo sakra malo.

    Pominuli ze o destrukci spis nez vozidel ( ze tam byla) byl karmac o niceni ziveho chodcu a to jsem ve videich moc nevidel. Aspon ze zlepsily tu grafiku vypada to trochu vic na grafiku z dnesni doby nez predtim... kdy to bylo spis takove nostalgicke ztvarneni.
    • CR má destrukční prvky, které NCG nemá. Například zlomení podvozku, nebo jeho naprosté utržení. Rozdrcení řidiče v kabině bude v CR taky.
      • Jack1947
        Ty jo ze jdou takhle do EXTRÉMU jsem netusil , to jsem necekal u takovehle hry... diky za upresnujici info. *8*
      • prudislav
        já doufám že tam bude o rozpůlení jako bylo ve dvojce :-D
        • O tom nepochybuju. Díky nezávislosti (indie) si můžou dovolit hodně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit