Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smejki
    zatim jsem rád, že jsem nepřispěl. vypadá to všelijak
  • no doufam ze tam vyvojari nacpou vsechno to nejlepsi ze vsech dilu a trochu vjetsi autopark je hodne destrukcnich ,auto,her bylo by to super. ale ta grafika lego kostek aby to nepripominalo ty stary dily dik.
  • Hanzales
    Ty vole to je úplně psycho video :) Prvně si říkám "wtf" a po chvilce už jen "hahaha" :D A hra každopádně minimálně v hledáčku :) Starý karmáče jsem pařil, to červený autíčko nejde zapomenout :)
  • jo to su jeste ja verim tomu ze o nejakej bezduchej zivot postavicek ala zombi uz k tomu nedojde aspon nejaky ty lidi by mohly vykonavat nejakou praci treba prodejce hod-dog parku ,zelinari,a na druhe strane mesta se rozlezala ta silena nemoc -zombi hamburgru ktery z nich pomalu ale jiste delaji ty monstra ktera se rozlezaji mezi ty ...........domislete si, a vemte si to jakym autem proti jakymu jedete ,tonAz, prece kdyz mam truck tak me nemuze znicit predelana kobra s okousanu pylou na strese a.t.d. z tech malejch vozitek. a normalni lidi by meli mit taky neco na obranu sama sebe . . . . . . .co rikate. . . . . . nejake ty miny atd.gdyz muzou auta tak lidi taky. cus bufalo hellside.
  • Pokud mi k plné verzi přibalí starý Carmageddon 2 funkční pod novým HW , tak budu mít jistotu , že dostávám alespoň jednu kvalitní hru
    Jinak early acess - jedna dvě mapy a dvě ovladatelná vozidla ? :/ Začínám mít obavy jestli vůbec nějaké demo bude :(((((
    • A kde jsou ta játra ?
  • Harry_Styles
    Nevím kdo by stál o to hrát něco podbného, přejíždět lidi a zvířata jen tak pro zábavu
    • Ticho homoprute jdi si postavit domecek do simiku a tyhle hre se vyhni obloukem nebo by ti jeste pohorsila!!!
      • kubi-wan
        Vy jste ho teda pěkně nakrmili. Cožpak neni jasný, že jen troluje? A ještě tak okatě!
    • yuri.sidius
      Já doufám, že zvířata pujdou vypnout jako ve dvojce, hrát si na přejíždění lidí mě fakt baví, ale zvířata moc ne ... *15*
    • Cypri
      Hlavně kvůli tomu prosímtě nekňuč. Další moralista *1* *1*
    • Jack1947
      Takovahle hra tu samozrejme dlouho nebyla a zabavne to byt muze a bude.

      (i kdyz chapu, smysl prispevku v tomto vlakne je trochu jinde... a vime vsichni kde)
    • Pan_Klobouk
      Uz je to ctvrty dil. A byly i nejake klony a kopie. Neco mi rika, ze o to hraci stoji... a docela dost. ;)
    • ja rozhodne! u dvojky jsem stravil tolik zabavnejch chvil
      • A důchodce ....nezapomínej ! *14*
        • bych tam přidal ještě nějaký černochy a teplouše
          • C-BEAM
            prečo nie... alebo rovno keby sa v meste odohrávala gaypride, myslím, že by som nebol sám koho by to potešilo :) No a k tomu pár moslimov a hlavne moslimky v burkách. Ale doba sa mení a to čo v minulosti prechádzalo je dnes nemožné. Ale ak k tomu vydajú nástroje tak som rozhodnutý tam dorobit aspon tie moslimky.
            • JJ hlavně ta grafika dodnes neztratila své kouzlo. Krásně špinavá.
            • C-BEAM
              tiež som robil výlety na pláž *1* C1 je aj vdaka tomu proste najlepši.
            • Měly by tam být všechny subkultury a kultury aby si každý mohl vybrat dle svého gusta a nálady :-)

              Největší uspokojení mi přinášelo přejíždění pobřežní hlídky na plážích v Carmaggedon 1.
  • OT: Doporučte mi prosím nějaké opravdu kvalitní Destruction Derby na PC ... děkuji
    • Nebo Death Rally od Remedy, je to fajn závodění - není to dlouhá hra, ale zabaví.
    • Pan_Klobouk
      FlatOut 1+2. Nebo pockat na NCG. Takze FlatOut. ;)
    • Next Car Game
      • seprah
        asi tak, v NCG alphě je už teď solidní Destruction Derby, pokud ti jako některým nevadí, že destrukční model zatím úplně neodpovídá realitě, je to super sranda... já osobně bych řekl, že skoro větší, než by měla být, mě ty zmačkaný plechovky od coly s kolečkama až nezdravě baví *1*
    • Erien
      Pokud něco novějšího, tak jediný co mě napadá je Dirt Showdown. Pravda nejkvalitnější to není, ale nic lepšího asi nevyšlo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit