Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • HNUS A ODPAD ...to mna uz nezaujima ze chcu zas nalakat na akoze secret BASE prequel BF2142 ale gameplay je totalny COD odpad ako vzdy net odpad ktory sa neda opravit nikdy a zbesili psychopati a cheatery !!!! HNUS VYJ*BANY HNUS
    • Vem si prasecek a hybaj zpatky na luzko...
      • jim utekl
  • ale tak ty mapy nevypadaj spatne *4*
  • Ilusiveman
    Pánové se zřejmě připravují na SW Battlefront.
  • Bf 1942 to byla aspon hra panecku :D ne ted vazne, BF 2 melo sve kouzlo a byl to velky krok po predchozim dile, BF3 a 4 uz od sebe skoro ani nerozeznam (s kapkou nadsazky) a toci se furt to same dokola...i kdyz ocenuju ze na originu byl BF 3 zdarma a tak ho ted vesele parim, sice je fakt silene jak unlocky delaj z trenovaneho hrace co uz zna mapy atd jeste vic OP hrace proti novackum, ale to se asi neda nic delat, divnej system :D
    • Mato1987
      preto EA šlendriánsky pridala do hry mikrotranskakcie a tak keď nechceš "grindovať" odomykačky ku zbraniam a vozidlám tak si zaplatíš tzv. Ultimate shortcut bundle za skromný poplatok 30 euro a nemusíš už nikdy nič odomykať :D
  • Zdálo se mi to? Nebo tam fakt byl levitující tank? Proboha, levitující tank je strašná kktina. *15*
  • Je zajímavé jak se za par let změnily diskuse pod článkem o BF. Dřive to bylo BF vs. COD teď je to jenom o tom jak je BF hrozné :D
    • Ano...multiplayer Battlefieldu je stejně hroznej, jak ten z CoD...on vlastně i ten singlplayer je totéž, ale singlplayer minimálně Modern Warfare mě bavil jako akční jízda typu: Filmy Michaela "bumbumprásk" Baye, u singl Battlefieldů jsem nedohrál snad ani třetí misi...
      • Mato1987
        Nemám v úmysle sa dohadovať s tebou o niečom, čo si v podstate ani nedohral, ale singleplayer v bf3 bol vcelku slušný, nebolo to nič svetoborné, ale keď to porovnám s singleplayerom s poslednými cod hrami ako bolo mw3, blops II, ghosts tak môžem s určitosťou povedať, že bf3 mal určite lepší singleplayer ako všetky tieto cod hry dokopy.
        Sp kampaň v bf4 je troška o niečom inom a treba povedať, že aj napriek tomu, že za veľa nestojí tak aspoň to nie je taká zlátanina nezmyseľností ako posledné 3 sp kampane u call of duty.
        Je síce pravda, čo hovoríš, že singleplayer má call of duty zmáknutý takmer na jedničku, hlavne čo sa týka sp kampane cod 1 a datadisku uo a potom cod4 a mw2 a samozrejme black ops 1, ale battlefield 3 obstál celkom slušne na to, že to bola prvá battlefield hra, ktorá mala celistvú sp kampaň. Bad company kampane nerátam, lebo sa v podstate jedná o battlefield spinoff.
        • Tak je fakt, že jsem to trochu zobecněl...ve trojce šel, 4 jsem nedohrál...nicméně si stejně už nepomatuju, o co ve trojce šlo...a nový CoD typu toho moderního nečeho nebo ghost jsem nehrál ale žádný terno co by mi vyrazilo dech to asi nebude...takže jsem posoudil pár let starou situaci zřejmě ale nemyslím si, že by se něco výrazně změnilo
          • Mato1987
            Urobil si dobre, že si nehral posledné diely cod a kampaň bf4, skazil by si si len chuť.
  • Ten tank je proste strasnej...
    • Mato1987
      Nie len ten tank je absolútny nezmysel, ale aj ten railgun pickup, čo sejme malú helikoptéru na jednu šupu, alebo čo tá stacionárna hovadina s názvom sc42, alebo lietajúca gebudzina s guľometom :D Je viac než jasné, že v štúdiu DICE LA majú veľmi kvalitný intoxikačný materiál.
  • Pro mě BF skončil, když nešel hrát offline proti botům.
  • Ale klidně bych si dal zase druhou světovou vůbec by mi to nevadilo :) ať do toho zakomponují pěkně to, co umí...a lépe ;)
    • To nejde, co by sis odemykal ve hře z 2.sv.? Tam žádné optiky, foregripy a barvičky na zbraně neměli. *2*
      • TheGGG
        ve 2. světové válce neměli optiku? Ty si mi znalec *5*
        • Neber ho za slovo. Každý kdo pochopil co tím myslel, uzná, že má pravdu.
    • Na tomhle enginu s tímhle přístupem? Potěš koště... Kdyby raději oprášili refractor, kromě boření kamínků je frostbite na Battlefield k h*vnu. A u druhé světové sice víme jak vypadá (1943), ale i tam se potvrzuje, že je pořád na h*vno...
      • Spades
        Refractor vždycky byl a bude shlt. Tím samozřejmě neříkám, že je Frostbite lepší.
        Pro singleplayer hru je super, ale pro MP se vůbec nehodí. Frostbite 1 možná, protože ten byl aspoň rychlý, ale tohle se laguje i při 120FPS...
        • To není lag, ale neskutečně nízko nastavený netcode, tuším že 15hz, když obyčejná pub hra CS:GO má 60- *7*
          • Mato1987
            "netcode" OK
            ale my vzdelaní tomu hovoríme tickrate
            • Mato1987
              "To je zajímavé, že Slovák má potřebu lézt na český web, marchrovat o svém *vzdělnání* a poučovat domorodce o češtině. Chlapče takové starosti jako ty, bych v životě chtěl mít.... "

              Aha takže toto bol ten kameň úrazu, tak to napíš narovinu a nemel okolo toho tie zbytočné žvásty o gramatike a podobných nezmysloch. Keby si tak urobil hneď tak tu s tebou ako ťažkým primitívom nebudem strácať čas a rovno ťa budem ignorovať.
            • To je zajímavé, že Slovák má potřebu lézt na český web, marchrovat o svém *vzdělnání* a poučovat domorodce o češtině. Chlapče takové starosti jako ty, bych v životě chtěl mít....
            • Mato1987
              ale tým, že si sám sebe "olajkuješ" stupídny príspevok, neznamená, že je aj pravdivý :D
              *Edit
              Neviem či si práve v pozícií, aby si mohol vôbec niekoho upozorňovať na chyby, najmä vtedy keď tam žiadne nie sú a hlavne keď ani nevieš poriadne po česky písať a uchyľuješ sa k používaniu anglických výrazov, ktorým sám nerozumieš *3*
            • Vzdělaní se nechlubí vzděláním a hlavně umí psát bez chyb. Hádám, že i na Slovensku jste unlockli technologii písmo a gramatika.
        • Mato1987
          Asi tak pre sp hru je frostbite engine ako stvorený, dobre sa na to pozerá a je celkom slušne optimalizovaný aj na staršie stroje, kdežto v online mp je frostbite neuveriteľne zabugovaný, iste treba do toho zarátať rôzne faktory ako slabé servery na ktorých hra beží a s tým súvisiace sieťové problémy.
  • kennyB
    Koukám, že si u tohohle článku zase zapláčeme a zavzpomínáme *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit