Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Moc pekne napsane
  • Neber ho za slovo. Každý kdo pochopil co tím myslel, uzná, že má pravdu.
  • TheGGG
    ve 2. světové válce neměli optiku? Ty si mi znalec *5*
  • jim utekl
  • Mato1987
    Urobil si dobre, že si nehral posledné diely cod a kampaň bf4, skazil by si si len chuť.
  • Vem si prasecek a hybaj zpatky na luzko...
  • HNUS A ODPAD ...to mna uz nezaujima ze chcu zas nalakat na akoze secret BASE prequel BF2142 ale gameplay je totalny COD odpad ako vzdy net odpad ktory sa neda opravit nikdy a zbesili psychopati a cheatery !!!! HNUS VYJ*BANY HNUS
  • Tak je fakt, že jsem to trochu zobecněl...ve trojce šel, 4 jsem nedohrál...nicméně si stejně už nepomatuju, o co ve trojce šlo...a nový CoD typu toho moderního nečeho nebo ghost jsem nehrál ale žádný terno co by mi vyrazilo dech to asi nebude...takže jsem posoudil pár let starou situaci zřejmě ale nemyslím si, že by se něco výrazně změnilo
  • ale tak ty mapy nevypadaj spatne *4*
  • Mato1987
    "To je zajímavé, že Slovák má potřebu lézt na český web, marchrovat o svém *vzdělnání* a poučovat domorodce o češtině. Chlapče takové starosti jako ty, bych v životě chtěl mít.... "

    Aha takže toto bol ten kameň úrazu, tak to napíš narovinu a nemel okolo toho tie zbytočné žvásty o gramatike a podobných nezmysloch. Keby si tak urobil hneď tak tu s tebou ako ťažkým primitívom nebudem strácať čas a rovno ťa budem ignorovať.
  • To je zajímavé, že Slovák má potřebu lézt na český web, marchrovat o svém *vzdělnání* a poučovat domorodce o češtině. Chlapče takové starosti jako ty, bych v životě chtěl mít....
  • Mato1987
    preto EA šlendriánsky pridala do hry mikrotranskakcie a tak keď nechceš "grindovať" odomykačky ku zbraniam a vozidlám tak si zaplatíš tzv. Ultimate shortcut bundle za skromný poplatok 30 euro a nemusíš už nikdy nič odomykať :D
  • Ilusiveman
    Pánové se zřejmě připravují na SW Battlefront.
  • Bf 1942 to byla aspon hra panecku :D ne ted vazne, BF 2 melo sve kouzlo a byl to velky krok po predchozim dile, BF3 a 4 uz od sebe skoro ani nerozeznam (s kapkou nadsazky) a toci se furt to same dokola...i kdyz ocenuju ze na originu byl BF 3 zdarma a tak ho ted vesele parim, sice je fakt silene jak unlocky delaj z trenovaneho hrace co uz zna mapy atd jeste vic OP hrace proti novackum, ale to se asi neda nic delat, divnej system :D
  • pay2win jsou mozna tak tanky, kde si muzes kupovat lepsi munici. Tady jsou penize jenom urychlovac, tak jako dneska uz v kazdym mmo. Patron status tady na kvalitni hrani bohate staci. Vubec te nemusi vzrusovat, ze tam bude behat par typku, co do toho daji 1k+ euro, aby jim to vubec nejak pomohlo, pac v kazdym mmo bude mit vzdycky nekdo lepsi gear nez ty, at uz diky hc guildam, casu nebo eurum.
  • Mato1987
    ale tým, že si sám sebe "olajkuješ" stupídny príspevok, neznamená, že je aj pravdivý :D
    *Edit
    Neviem či si práve v pozícií, aby si mohol vôbec niekoho upozorňovať na chyby, najmä vtedy keď tam žiadne nie sú a hlavne keď ani nevieš poriadne po česky písať a uchyľuješ sa k používaniu anglických výrazov, ktorým sám nerozumieš *3*
  • Vzdělaní se nechlubí vzděláním a hlavně umí psát bez chyb. Hádám, že i na Slovensku jste unlockli technologii písmo a gramatika.
  • "patron status na labor pointy" Nech si tu svou hatmatilku pls *1*
  • To nejde, co by sis odemykal ve hře z 2.sv.? Tam žádné optiky, foregripy a barvičky na zbraně neměli. *2*
  • Mato1987
    "netcode" OK
    ale my vzdelaní tomu hovoríme tickrate

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit