Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kennyB
    Koukám, že si u tohohle článku zase zapláčeme a zavzpomínáme *1*
  • Pete.palis
    projížděl jsem gameplaye, ale nic extra futuristického jsem neviděl, až na rádoby levitujicí tank, který vypadal směšně....
  • Lotr
    Tak jediný co se mi líbí je grafika. A to je sakra smutný.

    Pamatujete na BF2? Pamatujete na jeho datadisky? Já bohužel ano.
    A dík tomu mne žádné větší DLC pro BF 3+4 nenadchlo.
    Je to fakt smutný.
    Každý rok nový díl. Každý rok horší a horší kvalita. Jak po technické tak po herní stránce.
    Chci aby tato značka umřela. A ne protože bych jí neměl rád.
    Naopak. Je to jak uspat koně šutrem poté si si zláme nohy a samovolně se vznítí.
    S každou novinkou totiž mám pocit jako když koukám na znásilnění kamaráda masou rozzuřených trestanců. Kteří nepřestanou dokud nechcípne. A já se modlím aby se tak konečně stalo.
  • Omlouvam se, ale jiz mi to neda. Tolik Vam EA plati, ze se tu stale toci info kolem komercnich her? Proc neni nikde ani clanek o novych mapach a aktivite komunity v RO2, Project reality (BF2) ... jiste takovych her a modifikaci je vice. Stylem psani clanku prestavate byt tolik oblibeny web, ktery tu byl pred deseti lety a zacina se to tu podobat Blesku.
  • Mato1987
    totálna grcka, to čo produkuje dice LA sa ani nedá nazvať expanziami, to sú jednoducho recyklované nápady.
    Mali by si zobrať príklad z dvoch DLC pre bf3 menovite Armored Kill a Aftermath, tam tie mapy mali design naozaj podarený a veľmi funkčný a ešte k tomu aj esteticky vyzerali dokonale.
    Jediné dlc pre bf4 ktoré sa mi ako tak pozdávalo bolo second assault a konkrétne mapa caspian border 2014, ktorá bola spravená perfektne a zase naopak jednu z najobľúbenejších máp z bf3 op firestorm totálne pokazili v tom bf4 dlc...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit