Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To není lag, ale neskutečně nízko nastavený netcode, tuším že 15hz, když obyčejná pub hra CS:GO má 60- *7*
  • Zdálo se mi to? Nebo tam fakt byl levitující tank? Proboha, levitující tank je strašná kktina. *15*
  • Mato1987
    Nemám v úmysle sa dohadovať s tebou o niečom, čo si v podstate ani nedohral, ale singleplayer v bf3 bol vcelku slušný, nebolo to nič svetoborné, ale keď to porovnám s singleplayerom s poslednými cod hrami ako bolo mw3, blops II, ghosts tak môžem s určitosťou povedať, že bf3 mal určite lepší singleplayer ako všetky tieto cod hry dokopy.
    Sp kampaň v bf4 je troška o niečom inom a treba povedať, že aj napriek tomu, že za veľa nestojí tak aspoň to nie je taká zlátanina nezmyseľností ako posledné 3 sp kampane u call of duty.
    Je síce pravda, čo hovoríš, že singleplayer má call of duty zmáknutý takmer na jedničku, hlavne čo sa týka sp kampane cod 1 a datadisku uo a potom cod4 a mw2 a samozrejme black ops 1, ale battlefield 3 obstál celkom slušne na to, že to bola prvá battlefield hra, ktorá mala celistvú sp kampaň. Bad company kampane nerátam, lebo sa v podstate jedná o battlefield spinoff.
  • Mato1987
    Asi tak pre sp hru je frostbite engine ako stvorený, dobre sa na to pozerá a je celkom slušne optimalizovaný aj na staršie stroje, kdežto v online mp je frostbite neuveriteľne zabugovaný, iste treba do toho zarátať rôzne faktory ako slabé servery na ktorých hra beží a s tým súvisiace sieťové problémy.
  • Ano...multiplayer Battlefieldu je stejně hroznej, jak ten z CoD...on vlastně i ten singlplayer je totéž, ale singlplayer minimálně Modern Warfare mě bavil jako akční jízda typu: Filmy Michaela "bumbumprásk" Baye, u singl Battlefieldů jsem nedohrál snad ani třetí misi...
  • Spades
    Protože i když platíš těch 15$ měsíčne, stále nemáš hru plně odemčenou. Stále musíš labor pointy používat, takže je to omezené i když si sub. Ale vždyť si přece můžeš Labor pointy dokupovat v shopu, takže to přece není pay2win že?
  • Spades
    Refractor vždycky byl a bude shlt. Tím samozřejmě neříkám, že je Frostbite lepší.
    Pro singleplayer hru je super, ale pro MP se vůbec nehodí. Frostbite 1 možná, protože ten byl aspoň rychlý, ale tohle se laguje i při 120FPS...
  • Mato1987
    Nie len ten tank je absolútny nezmysel, ale aj ten railgun pickup, čo sejme malú helikoptéru na jednu šupu, alebo čo tá stacionárna hovadina s názvom sc42, alebo lietajúca gebudzina s guľometom :D Je viac než jasné, že v štúdiu DICE LA majú veľmi kvalitný intoxikačný materiál.
  • Je zajímavé jak se za par let změnily diskuse pod článkem o BF. Dřive to bylo BF vs. COD teď je to jenom o tom jak je BF hrozné :D
  • Máš zvláštní asociace, Lotře...
  • Ten tank je proste strasnej...
  • 16.9 pro vsechny, 12.9 pro foundery.
  • Muzes mi rict jakej je rozdil mezi tim, platit 15$ za hrani/mesic a platit si 15$ za patron status na labor pointy v f2p hre? V cem ti bude vadit, ze si to malinky procento hracu koupi labor/exp potiony navic a daji do hry vic prostredku ? Konecne mmo, kde si content budou vytvaret hraci samotni a graficky vypada fakt dobre - zatim jedno z nejhezcich mmo.
  • Pro mě BF skončil, když nešel hrát offline proti botům.
  • Už bude launch? V Evropě? *8*

    Vkládám do toho velký naděje, tak jsem zvědav.
  • Nesouhlas.

    Nesnáším BF3 a BF4. Jsou znásilněním dobré značky a naprostou degradací toho, co bývalo unikátní a dobré. Miloval jsem BF2 a řadu jeho modifikací (PR, AIX mód, FH, Pirates aj) a přesto s tebou nesouhlasím.

    Lidi z redakce jen zmínili, ostatně jak se to děje na všech herních webech, že budou nové mapy atd. do obecně známé hry. O neofic. mapách a modifikacích se na běžných webech moc nepíše - k tomu tu jsou fanouškovské weby. Pochopte, že není v silách redakce sledovat jak hry a k tomu ještě modifikace a kdejaké neofic. mapy (ačkoli mnohé hravě překonávají to, co vytváří ofic. vývojáři). Vždycky o tom ostatně můžete napsat sami a článek sem poslat.

    *3*
  • kvalitni pay to win mmorpg
  • Na tomhle enginu s tímhle přístupem? Potěš koště... Kdyby raději oprášili refractor, kromě boření kamínků je frostbite na Battlefield k h*vnu. A u druhé světové sice víme jak vypadá (1943), ale i tam se potvrzuje, že je pořád na h*vno...
  • Souhlas - bud totalni komerce nebo totalni indie. Treba nejaka novinka o Archeage ? Ted skoncila open beta, pozitri je launch a je to kvalitni mmorpg.
  • Ale klidně bych si dal zase druhou světovou vůbec by mi to nevadilo :) ať do toho zakomponují pěkně to, co umí...a lépe ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit