Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A to jsem ještě zapomněl na Dishonored.
  • To mě spíš fascinovalo to, že když zabiješ draka na jednu ránu, tak on stejně vzlétne a pak hned spadne z oblohy na zem mrtvý.
  • Já bych to tak černě neviděl, teď pařím Darksiders, pak přijde na řadu Sleeping Dogs no a pak už bude čas na Borderlands a pomalu i na Hitmna a nové AC, takže na DLC se sice těším, ale jelikož to vypadá na krásný herní podzim, tak mi to klidně stačí (Dawnguard) až na vánoce *1*
  • Nádherně řečeno, a zcela výstižně!
  • Kein
    Ono jde ty chodby, pardon, "dungeony" procházet i nepořádně? *12*
  • Veskoslav
    No kdyby aspoň to první DLC beželo tak, jak by mělo a běželo všem, kdo si koupili hru od Skyrimu a nemuseli čekat. Ale hlavně, že víme, že možná bude jiné DLC. U nás to vidím, že jestli nějaké vyjde, tak ve světě bude druhé DLC a ve zbytku (u nás) vyjde teprve 1. DLC.

    P.S: Komu se nechce čekat a je nasraný politikou Cenegy: http://tracker.cztorrent.net/torrent/tes-v-skyrim-dawnguard-dlc-2012/218625
  • cesky skyrim je totozny s eng verziou narozdiel od F3, su tu len pridane jazykove subory...co sa tyka datadisku, ten si v tomto regione nekupis a je jedno, ci mas eng alebo cz verziu...ja mam cz verziu a cdkey na Dawnguard som si kupil z uk eshopu a ide mi to normalne..
  • Kdybys ty dungy procházel pořádně, narazil bys na slova moci, magické zbraně/zbroje, zjistil bys, že některé jsou součástí questu a ano, některé jsou opravdu jen plné nemrtvých a co jako? Ne v každé díře je ukrytý poklad.
  • Trol.diskuzni
    Já jí tam připíšu, ať si uvaří silné kafe pro jistotu...
  • Momentalne mam nahranych 48 hodin, a nijak se mi nezda, ze by dochazel zabavnej content.
  • Kein
    Hlavně ať vás není moc, ať to bába u emalu stíhá číst. *1*
  • Ja byl hodnej a dostal Dawnguard jako free gift od kamarada z Nemecka :D
    Neni vsak nutny to ziskavat primo pres store, vzdy je tu moznost CD-keye treba z mmoboost.cz, impulsedriven.com apod. nevim jak si to rozumi s ceskym Skyrimem, ale i s krabicovkou nastavenou na EN je to bez problemu.
  • Trol.diskuzni
    Díky, chlape, společně to určitě dokážem!
  • Po tom co jim napíšeš Ty, se už hoši nedočkáte nikdy....
  • Už jsem na Cenegu psal a jeden ze zaměstnanců mi prozradil, že překlad je prý již hotový a čeká se jen na povolení od Bethesdy. Odhadovaný termín vydání je někdy v září.
  • marketing@cenega.cz
    obchod@cenega.cz

    Muzes si dokonce i vybrat.
  • Psychotic
    Jsem rád, žes to řekl zrovna takhle *1*
  • Trol.diskuzni
    Na jaký e-mail mám onu žádost zaslat?
  • Tak já osobně nahlížím na Skyrim jako na spíše komornější záležitost (zážitkem, neplést se světem prosím), kde vážně nepotřebuju aby epickej quest střídal ještě epičtější a nejlépe v nějaké akční cutscéně. A pokud se přeneseme přes tu fantasy mlhu, tak je ten svět sám o sobě dost uvěřitelnej. A tak jsem to taky hrál, jentak se procházet podle mě naprosto dokonalým a výborně zpracovaným prostředím. Byl jsem schopnej i třeba dvě hodiny pročítat ingame knížky. Pro mě zážitek, který jsem u jiné hry nezažil...tak do mě .))

    taky bych ještě doplnil, že spousta těch pro Tebe asi nudných a nezáživných questů dává právě Tamrielu tak neskutečnou hloubku, kde jsou prostě lidi, kteří mají obyčejné problémy, stejně jako v našem světě. V žádné jiné hře jsem si tak moc nepřipadal, že jsem jeho součástí.
  • Kein
    Jo na brahmíně, to je možné tam je trollů co se snaží za každou cenu prosadit svou ultimátní myšlenku dost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit