Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ještě žádný debilní komentář o dracích lítajících pozadu? To maj všichni pozéři dneska volno?
  • zdeeneek
    V dnesni dobe, kdy je nastavena obtiznost aby mohli hrat i maly deti, pouzivat cheaty ?
  • BLADIA-AMNESIA
    No pokud vim tak nemrtvi tam jiz jsou - draugri.

    Jinak ta hra je sama o sobe velice rozsahla.
  • Tak to obdivuju lidi co to hrali 200-400h ja mam nahrano 76h a uz tam nemam co delat a nejsem ani lvl 50 protoze nemam co zabijet draci sou pro me rutina a jak uz mam dobry equip spis sou otravni a za par sekund je zabiju a jdu dal jinak dungeony sem prohledaval a della vsechno mozny tak nevim jak dal se zabavit (kovarstvi mam na full) kazdopadne hra je hodne dobra a penez nelituju cekam na Dawnguard pro PC a zase budu hrat dal ale prozatim uz tam nemam co delat a mody nestahuju protoze to neni original co do hry patri jasne kdyz s eobjevi nejakej zajimavej rad vyzkousim ale jiny zbrane,spelly me nejak netahnou pro stahovani modu.Mam dohranou hlavni linii,bratrstvo,valku,cech zlodeju i s vedlejsimi ukoly,cech magu proste vsechno co jde mozna mi enco uniklo tezko rict.
  • blý blá blůp? tobě také bratře. Nejste vy dva s tím chlapíkem s avatarem Maxe Payna stejně defektní bratři? :)
  • Škoda a já se těšil na neživé
  • Zatím jse odehrál přes 200 hodin a mám dokončený jen hlavní příběh, u ostatních úkolů nejsem ani v půlce... DLC zatím u nás není ale jsou tu mody a ty hru dostatečně oživují... takže pár set hodin určitě... *3*
  • Skyrim speed run 2 hod 47 min
  • "Rozšíří další datadisk Skyrim o nemrtve?" to neviem, ale o dalsiu kopu bugov urcite
  • 400h kdyby ale nebylo modů tak to nehraju vůbec :)
  • Psychotic
    Zerathus určitě nepřehání. Je to opravdu neskutečný obr, mnohem větší než cokoli, co jsem kdy hrál. Můj konzervativní odhad je 150 hodin. A to jen s jednou postavou - znovuhratelnost je skvělá, takže se to může táhnout ještě mnohem déle.
    A na druhou otázku: Dawnguard už vyšel i na PC.
  • Zerathus
    Hra se dá dohrát za 5 hodin jenže kdo by to dělal? Mody,všechny questy,zkoumání oblastí dungeonů apod. zkrátka je tam zábavy až nad hlavu.Typuji tak 200 hodin by z toho vytřískat šlo možná i víc
  • tak ja tam stravil 4 dny ale celé 4 dny takže nejmeně 60 žadný normalní hrač to nedá pod tuhle hodnotu protože tady neexissuje ten speedrun takže já hraju asi 100 hodin a to jsem udelal teprve linie pro bratrstvo cech zlodeju magy a bojovníky nedelal jsem obcanskou valku a vedlejsich questu jsem udelal asi 5 a to hraju s cheaty takže ono je to nafouknuté vcelku dost ale furt ti to zabere dlouho dobu a když si do toho stáhneš mody tak ti vydrží aj 250 hodin
  • Existují lidé, kteří by rozšířili (ne)mrtvé o Skyrim.
  • Meshuge
    Kolko casu ste stravili pri tejto hre?Je naozaj taka rozsiahla ako sa o nej pise?S pripadne 2-3 vydanymi DLC by to teoreticky mohol byt poriadny macek.Alebo je to skor nafuknuta bublina?Apropo,vysiel uz Dawnguard aj na PC,alebo stale trva exluzivita na Xbox?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit