Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sr_Lobo
    Jinak receno - DLC s dalsim obsahem budou ku*va drahy pac to name tezky...
    • XorxoxTalarius
      Tak otazka je jestli nekdo cekal neco jineho, mne to treba vubec neprekvapilo :D
    • neboj na svete je spousta f2p "kvalitnich" her i pro tebe
  • To nejde info o jedné hře v jednom článku... Já proti blizzardu nic nemám, ale číst o jedné hře 3 články, který můžou být v jenom článku (třeba na více stranách kvůli reklamě), mě nepřipadne zrovna nejlepší.
    • Tak když je teď blizzcon, třeba při E3 jsou taky převážně články o tom...
      • Já to taky chápu, ale dělat 5 článků o jedné hře mě přijde zbytečný. Kdyby raději byl 1 článek pro každou hru.
        • To je pravda no, myslel sem to spíš obecně, že proto je tu tolik věcí o hrách od Blizzu, ale s těma několika článkama o jedný hře máš pravdu.
  • Ahoj Adame, jsi kral. 3 clanky v sobotu... smekam. Dik
  • Kozy
    Stahp
  • Jack1947
    Bude tam vůbec vs ai mod?
    • Overwatch
      Momentálně je tam jen Practice vs AI, což je fakt ale jen na vyzkoušení základů hrdiny, není to náhražka klasického zápasu. V plné hře snad boti budou, ale tuším že to vývojáři nijak zvlášť nespecifikovali.
      • Jack1947
        To je docela důležité, když tam třeba budou daily ůkoly (na způsob HOTS) a nemáte zrovna s kým hrám atp... aby se člověk neotravoval s jinými hráči.
        • To by bylo peklo, otravovat se u onlinovky s nějakými jinými hráči, ůplně souhlas.
          • Jack1947
            No nejspíše Online převážně MOBA hry moc neznáš, pár nedomrlých blbečků ti dokáže zkazit solidně hru.

            Myslel jsem to takhle když zrovna se nechci plácat v nějakém tom balastu a chci si normálně zahrát a je mi fuk že hraju proti botům. To na hOTS moc ocenuji , když bych tohle hrál někdy tak bych byl rád za totéž.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit