Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro mně zpráva dne... až do té doby, než jsem shlédnul trailer.

    Doufám, že se chtějí současnému trendu "rychlokvašné" akce a RPG stylu "všechnohned" přiblížit pouze trailerem.... 

    Jednička za mně byla super -  slow-paced gameplay, různorodý svět, který mně bavilo prozkoumávat se spoustou skrytých lokací s často skvělou odměnou v podobě unikátního předmětu na jejich konci. Ano, sice se to odklonilo od syrového gamplaye starého Gothicu (v dnešní době udělat něco syrového pouze pro hardcore hrama odkojené hráče už by si prostě na sebe nevydělalo), ale ty zásadní prvky tam udrželi - unikátní frakce, oblasti, do kterých sice lze vkročit hned, ale poté co vás tam jedním hitem zabije nějaká nová stvůra, radši už to zkusíte znovu až za pár možná i desítek hodin gamplaye. Ten prvek zadostiučinění z levelování a výbavy tam byl.

    Dlouho jsem vyhlížel nějaké DLC pro jedničku, abych mohl svou hezky nakombinovanou postavu otestovat na něčem novém , v nové oblasti - to, že vyjde letos dvojka, je pro mně radostná zpráva.

    A ano, jsem odkojený Morrowindem i Gothicama.... i přesto dokážu ocenit, když v dnešní době vývojáří ctí ony staré mechaniky a nesnaží se za každou cenu příjit s něčím ultramoderním a kulervoucím... ech vlastně trailer... No, nezbývá než doufat.

    • Gothic II + NOTR je dle mého nejlepší open world RPG jaké kdy bylo uděláno. Za těch 20 let sem nehrál nic, co by ho překonalo. Ten svět prostě fungoval, a byl naprosto organicky propojený s příběhem.  Morrowind byl oproti tomu broken mess, i když měl své kouzlo, po Morrowindu to šlo s Bethesdou už jen z kopce. Ani Witcher 3 se zdaleka nemůže Gothicu rovnou. Jen pokud člověk hrál Gothic, tak vlastně vidí, co takový Witcher dělal špatně, a jak byl Gothic geniální. Gothic 1 byl taky solidní a měl lepší dark fantasy atmosféru, občas byl laděný až do hororu, ale Gothic II je masterpiece

  • Filopeus

    Jednicka je pro me jedna z nejlepsich her co jsem kdy hral. Kdyz ji clovek pronikne pod kuzi tak je objevovani sveta a jeho zakouti a taju neuveritelne zabavne. Pribeh jako takovy a hratelnost mozna nejsou na spickove urovni to uznavam. Ta hra ma sve mouchy. Ale pokud se do toho sveta clovek dokaze ponorit tak mu nedostatky prijdou uplne nicotne. 

    Pokud pirane ve dvojce napravi neduhy jednicky a to co v ni bylo tak uzasne zachovaji tak pro me uz nebude lepsi hry. 😁

    • Souhlas, mám z jedničky v podstatě stejné pocity.

  • Lukyz

    Tak to je to nejhorší, co jsem z letošní E3 viděl. 

    Proč tohle Piraně dělají jde mimo mě. 

    • Filopeus

      Proc nejhorsi? Me ten cinematic prijde prave docela kulervouci. Sice ve me evokuje nejakou desne akcni rubacku kde clovek kosi od zacatku do konce hordy oblud coz s nejvetsi pravdepodobnosti (a pevne v to doufam) nebude. Jinak za me pecka a super hudebni podkres. Ma to aspon koule. 😁

      • ten trailer vypadá jako Doom Eternal, ale tak snad je to jenom trailer a dostaneme klasickou PB hru a ne dalšího Dooma

  • Hurá!

    Já si Elex užíval, Gothic jde zcela mimo mě. Snad bude zase i čeština.

  • do háje proč to dělají.. snad celej gothic fanworld čeká že to dropnou a přijdou s něčím jiným ☹ nechápu že si piraně takle házej klacky pod nohy.

  • To je docela zajímavé, přišlo mi že Elex nebyl zrovna žádný trhák a to ani v oblasti prodejů a už vůbec ne v oblasti recenzí. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit