Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • na úvahách o pokračování není nic špatného, když to od začátku příběhově koncipují jako sérii her (jako třeba BG) kdyby takhle přemýšlel George Lucas, nenechal by incestně líbat Luka a Leiu *4*
    • Až na to, že už když vycházeli díly Star Wars4,5,6 tak se vědělo o díle předtím. A co se týče scény líbání, tak je to v pořádku, protože o tom ti dva prostě nevěděli..
      • nevěděl o tom ani George Lucas.. vygoogli si to
        • V tom případě sem spíš dej odkaz ty, ale nějaká relevantní, ne odkaz na wiki nebo na nějaké forum.
  • slibem nezarmoutíš
  • Hráli jste někdo betu? Poslední verze naznačuje nádhernou hru.
  • Nic proti hře, z těch mála PC only her, které mě zajímají, do ní vkládám velké naděje, ale přijde mi celkem vtipné, že kdyby tohle byl článek o Ubisoftu, tak se tady vytahujou hromadně vidle. Teď je tady víceméně klid...
    • Ono taky casto ubisoft fungoval tak, ze dostanes steam verzi a takze ochrana pres steam a pak jeste logovani na ubisoft ucet a az tehdy, pokud nemaji nejakej problem se servery nebo na siti, se ti rozjede hra. To je asi ten hlavni problem :)

      Ale obecne to je problem vetsiny velkych pseudovydavatelu.
    • jedna z mala pc her? ses zebnul do hlavy? *15* >>> http://a.pomf.se/bdgfpf.webm <<<
      • Děkuji za pěkný gif, již jsem ho viděl. Navíc, vždyť říkám, je to jedna z mála her, co MNĚ zajímají z her, co josu jen na PC. Nikomu neberu, že ho baví něco jiného a taky neberu, že to mohou být kvalitní hry. Já naprostou většinu z toho seznamu hrát nechci a nebudu...
    • flash789
      Vidle by se klidne tahat mohli, ale fakt je ten ze rozdil mezi prodejema posledního dilu Assassins Creed a budoucími prodeji Pillars bude stejny jako mezi kozama dvacítky a sedmdesátky. Lidi sice tahaj vidle ale v realu se chovaj uplne jinak, obvzlast když se jedna o vidle internetove:)
  • nejlepsi na tom je, ze nejvic tu brecej socky, co ani nic nepodporili, sice me pak trosku unika vyznam jejich brekotu, ale alespon se pobavim *1*
  • Chudák ten nerd, asi nějaká socka, co si nemůže dovolit vyhodit pár €. A že není jistý, že sponzorovaná hra nevýjde? No co, prachy budou furt
  • PoE vypadá jako hra, kterou bych si ráda zahrála. Nevíte, chystá někdo češtinu? Momentálně čekám na Divinity, až vyjde čeština, tak si ji koupím. Moc nechápu tu horlivou diskuzi ohledně KS. prostě to funguje, tak proč to řešit? Já osobně na KS nepřispívám, ale chápu lidi, co jo. Lidi co přispívají, jsou prostě přející. Já pro změnu přeju lidem, co jsou ochotni dělat překlady, takže určitě přispěju na češtinu do PoE, jestli bude. Stejně tak na Divinity a jestli bude cz do DAI, tak to bych byla opravdu šťastná.
    • Keyz
      Než bude CZ (jestli vůbec), tak si přeložíš rychleji.
      Již od ZŠ děti umí dobře anglicky na to aby jím to stačilo a případně si pomohli slovníkem atd.
      • Tak mám hned dvě kámošky, co učí anglinu, jedna na ekonomce druhá na VŠ, a obě jsou za jedno, že to s tou znalostí AJ u nás není zas taková sláva, jak to někdy vypadá. Mimo jiné si myslím, že třeba DAI se spoustě lidí nelíbí proto, že je tam těžká a rychlá AJ a prostě tomu nerozumí, ale nepřiznají to, takže jim uniká to nejdůležitější na té hře.
        • Mmě právě přijde angličtina v DAI celkem lehká oproti PoE.
        • mam v knihovne na originu DA origins, fajn hra ale pres ty dialogy se proste neprenesu. V nekterých dobrých rpg mas možnost alespon dialogy preskočit když te nebaví nejakou vtipnou hláškou treba "yeah, whatever..." ale tady ne. ale divkam se to asi líbí...
          • Tak DA origins byla první hra od Bioware, co jsem hrála. A když jsem ji hrála, tak se mi hrozně líbila a dialogy mi vůbec nevadily. Ale v každým případě DAI je mnohem lepší. A třeba ME také miluju, takže se těším na ME4. Mě přijde, že Bioware mají prostě nejlepší hry, protože jsem od nich nehrála ani jednu špatnou, všechny jsem hltala:) Dokážou hrát na emoce, a to se mi líbí. jsem ted hodně zvědavá na Divinity, jak to všichni chválí. I když je to trochu jiný typ hry, ale líbí se mi také. PoE mi přijde právě dost podobný jako Divinity. Ale pochybuju, že tyto hry by se mohly vyrovnat příběhem, světem a dialogama hrám od Bioware. Ovšem nezahrát si Divinity, když bude čeština, to by byl hřích:)
      • walltar
        Hraní se slovníkem byla celkem sranda. To si pamatuju z dětství. *1*
    • Baldur52
      Divinity ani přes svou délku není až tak ukecaná hra jako bude PoE. Nevím, jak je na tom aktuálně překlad třeba Wasteland 2, ale dle letmého googlení asi nic moc, PoE bude pravděpodobně ještě náročnější, takže to bude především záležet na tom, jak moc se ta hra povede, jestli a jak zasáhne i to méně "hardcore" hráčstvo. Aby byl ten překlad pro koho dělat.
      • tak snad mají dobreho spisovatele, není nic horšího v rpg než se probírat špatne napsaným slovným balastem
        • Baldur52
          To je to poslední, čeho se musíš u hry od Obsidianu bát. :)
          • nedelal wasteland 2 taky obsidian? a presne tohle mu vytýkal recenzent
            • Pethulla
              Tak u Alpha Protocolu byl hlavní problém v tom, že si to lidi pletli s TPS/stealth.. Ale jinak jsou nějak nevyrovnaní: NWN2, South Park a i ten New Vegas jsou dobrý, na druhé straně takové perly jako Dungeon Siege 3 a (tady bude honě nesouhlasu, ale nemůžu si pomoct) KoTOR 2.
              Na druhou stranu, přidali se k nim vývojáři z Troiky, což bylo moje oblíbené studio - skvělé Arcanum a Vampire:Bloodlines a dost dobré, co se bojové stránky týče, Temple of Elemental Evil.
              Čeho se u nich však nejvíc obávám je technický stav výsledného produktu, protože Obsidiani nejsou známí bezchybností svých věcí a u Troiky škoda mluvit. Ale snad se tyhle věci PoE vyhnou.
            • flash789
              Jo, presne tak. tak trochu se da pocitat i South Park, i když tam zase měli komplet lore, tak jim to moc práce nedalo. Kazdopadne Alpha protocol, není zas tak strasna hra, ale nic to nemeni na tom ze to je propadak. Osobne nevim kde se vzala slava tohohle studia které akorát paberkovalo na jinych slavných značkách které delali na zakazku. A v cem jsou také dobri je to, ze občas vyplave na povrch nejaka zprava co měli rozpracovane, ale nikdy nedokoncily. Z mého pohledu je to banda diletantu co nemá zadnou vlastní tvorbu, třeba me presvedci o opaku prave v Pillars.
            • Pethulla
              flash789: tak oni Obsidiani (pokud se teda nepletu) udělali snad jen jednu hru, která je vymyslena od píky a to je, podle mě skvělý, Alpha Protocol
            • flash789
              Obsidiani jsou desny fuseri, co neudelali jedinou dobrou vlastní hru. Ale Wasteland 2 nedelali, nastesti..
    • opravdu se neučíš žádny cizí jazyk? hraní her je dobrou priležitostí se v nem zlepšit.
      • Tak já se AJ učím....jsem si překládala celé ukecané DAI, takže na mě opravdu výkon. Ale prostě si tu hru neužiju. Navíc DAI je opravdu jediná hra, kterou jsem si koupila i přes její AJ. takže se těším až dokončí tu Divinity, pokud by nebyla čeština, tak si ji vážně nekoupím. podobně to mám i s PoE. Jinak se domluvím Španělsky , ale neumím gramatiku a na překlad to není. A navíc mám pořád toho všelijakého učení tolik, že do jazyků se mi nechce. Jsem ráda, za každou chvilku, kdy můžu vypnout mozek:)
        • Tak ono to celkem chápu, že si člověk tu hru neužije, ale jak se pak dostaneš do určité úrovně ovládání jazyka, tak ti to ani nepřijde. Mě v tom právě dost pomohli hry a některé filmy s titulkama.

          Titulky ideálně ze začátku v češtině a postupně přecházet do angličtiny a pak není problém i jet film bez titulků.
  • na to už se mi pěkně dlouho třepou ruce *14*
  • Když už jsme u Kickstarteru, tak největší zděšení u mě vyvolává projekt Camelot Unchained.Nebudu tu rozepisovat proč, zhlédněte jejich "video update" a porovnejte sami s třeba takovým video updatem na Kingdom come.
    Camelot uchanined: https://www.youtube.com/watch?v=kU-X6p9f_mc

    Kingdome come: https://www.youtube.com/watch?v=LfklQR-36-8

    Myslím, že to nepotřebuje žádný komentář.
    • Paulcz
      To je klasika, jedni pouze mluví o tom jaké to bude a druzí na tom dělají :)
  • Teď jsem chvíli přemýšlel a je mi těch naivních nerdů líto, nějak mě to celé dojalo lidičky.
    • homeles8
      Ty jsi přemýšlel? *1* :-) *2* *2* *2* *2* *1* *1* *1*
      • walltar
        Taky mě to skoro vyrazilo dech. *1*

        ... Jak sem říkal, je prostě vtipnej.
      • tebe taky lituji samozřejmě, kde bych tě mohl potkat, dal bych ti na čůčo :)
        • Ty rozhodne premyslet nemuzes, je to neco, na co nemas vybavu. Smir se s tim. Proste priroda Ti do Tve makovice nadelila jenom houno, tak s tim moc neudelas. Kazdym svym komentarem to pouze potvrzujes.
        • Blue.Shark
          Hmm...tady si někdo přivlastnil jméno Star Nerda a provádí nízkou formu trollingu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit