Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to trochu zmatený článek s prominutím. Na Návraty existuje normálně čeština (není tedy úplně kompletní), samotné Návraty jdou hrát už od roku 2013 a na gothicz.net pod heslem Gregovi české modifikace naleznete jednoduchý spouštěč, který umožní hraní Návratů a dalších cca 10-ti dalších modifikací v češtině právě z toho spouštěče. Problém je v tom, že Gothic sám o sobě má hodně problémy se spouštěním a na každém PC se chová trochu jinak. Mě třeba stačilo dokopírovat 3 soubory kvůli grafickým problémům....taky jsem slyšel že vůbec nejede když je RAM více než 10GB, ale to je podle mě blábol, protože steamovou verzi Gothic2gold jsem viděl normálně běžet na 16GB
  • Hele..nemůžu to na forech najit, hraju Returning v2, ale v Khorinisu se mnou nechce mluvit nikdo z potencionálních zaměstnavatelů *15* (Bosper, Matteo, Harod, mistr Thorben a Constantino). Normálně mám hadry od Lobarta, stráž mě pustila jako vždy dovnitř a Lothar mi odříkal pravidla. nemáte s tím někdo taky problém?
    • Přidali tam ještě jednu úroveň "reputace" ... musíš nejdřív získat důvěru lidí v přístavu - ukolem tě bude provázet jeden ze strážných, tuším že Pablo.
      • Díky moc! S Pablem jsem mluvil, řekl mi akorát normálně o tom obrázku od banditů..jinak nic. ale zkusím přístav. dík!
  • Hm... náhodou mám zítra volno... Hurá do Khorinisu! Snad to rozchodím. :D
  • Prave som si strekol do textilu...
  • Lidi, tady je návod na instalaci v angličtině, kdyby se vám někomu nechtělo to číst.. *3* hurá po stopadesáté "You are not allowed to the upper quarter" *15*

    https://www.youtube.com/watch?v=OZCjjnG483U
  • Prokousávat se ruskými návody k instalaci netřeba. Na fóru gothicz.net už je delší dobu k dispozici podrobný návod v češtině. Tamtéž lze najít i info o již téměř hotovém překladu do češtiny, případně si požádat o zpřístupnění jeho testovací verze.
  • Tak nový textury, modely atd., to je príma. Nový obsah nechci.
  • Lukyz
    Tohle mě strašně láká, ale já prostě nekousnu ten ruskej dabing *13*
    Kéž by se časem našli nějací nadšenci, co udělají voiceover do aj. *14*
  • cumpi3
    Já mnohokrát zkoušel první Návraty, ale podle mě to už totálně přehnali s obtížností. Já mám obtížné hry rád, ale pro mě to bylo nehratelné

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit