Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prej 5-10 ste se asi posraly ja bych dal minimal 8... si to zahrajte na xboxu one....
  • čaute.. mam 4 jadro procak amx phen,, II X4 905e , grafika GTX 760, ramka 4gb .. a ta hra proste fps snad 2.. -.- .. zvuk mi ide dopredu a obraz neskutocne seka uz hned po spustení,, nevie niekto čim to bude ?
    • Jack1947
      Sampling sniž na 1x hned bude po problému. Tedy budeš mít 30fps ale to už je hratelné (a méně) já to dohrál... tak bylo to ok.
      • sampling mam off, detaily vsetko na min. a beztak to laguje, jak keby nepoznalo graficku kartu.. pritom mam najnovší ovladač, mozno to je SDK, ale ten som uz odinstaloval a hru preinstaloval
        • Jack1947
          Tak v tom případě nevím...
  • Podle mě si zaslouží aspoň 7/10.. to je ale tím že jsem šílenec do antického starověku :D
  • Já nevím, ze všech stran slyším jen jak je hra špatná/hrozná/tragická/odsoudit, zabít a upálit vývojáře!!..Z mého podhledu (mám rád vše kolem starověkého Říma - nikdy jsem nehrál podobnou rubačku - mám nový stroj a chtěl jsem na něm vyzkoušet něco, co vypadá fakt dobře) se královsky bavím..ano, jsem si vědom plytkého příběhu a jistého stereotypu, ale díky mé nezkušenosti s podobným typem her mám na nejvyšší obtížnost kolikrát co dělat a hra mě zatím opravdu nenudí..a navíc vypadá fakt luxusně, někdy jen tak chodím po městě/ lese a jen čumím na kapradí :)..
    • Aní, vzhledem k tve nezkusenosti a neznalosti ti prumerna hra prijde jako dobra, a co? Tem co jsou zvykli na mnohem propracovanejsi a kvalitnejsi bojovky, jako je Dark Souls nebo Darsiders to prijde slabe.
      • A co??..A nic..jen vyjadřuji názor, že ne pro všechny by ta hra musela nutně znamenat čisté zlo..prostě se najdou i lidé, které by mohla bavit a protože jsem zde takový názor postrádal, tak jsem ho vyjevil..nicméně netvářím se, že jsem sežral všechnu moudrost světa a jen můj názor je ten jediný správný, což je bohužel v poslední době v řadě diskuzí zcela běžný jev..tady je to samé..názory typu "hra nestojí ani za stáhnutí zadarmo a kdo ji bude hrát, je idiot" jsou toho jasným důkazem..prostě tebe to nebaví, v pořádku, hraj si něco jinýho, mě jo a budu si stát za tím, že hra rozhodně tak špatná není..jo a když už jsi tak znalý a zkušený, můžeš mi prosím doporučit nějakou žánrově podobnou hru, kde hrdinovi nebudou z očí šlehat modrý plameny a celou hru se nebude prosekávat tunami fantasmagorických příšer se zeleně svítícím pětimetrovým mečem??..A tento dotaz myslím zcela vážně, protože mě prostě fantazy nebaví a najít hru z "reálného" prostředí se mi zatím napodařilo..
  • takže 5/10 se dává hře, co nestojí ani za stažení zdarma...
    pro mě taková hra má hodnocení 0/10
  • Ja nevim o co vsem jde... Kdyz vysel God of War, tak se vsichni mohli pos..t jak bozi je to hra... Ted na stejnej system hazej vsichni hnuj... Ano je to rubacka ale muzu rici ze docela zabavna s misto recky mytologie s rimskym "nudnejsim" pribehem...
    • Srovnávat tento odpad s God Of War, to je drzost. V God Of War byly alespoň nějaké puzzle, tady není vůbec nic kromě tupého klikání myší.
      • Kdybž jenom puzzle, bylo tam mnostvi ruznych nepratel a variabilita prostredi, propracovani velkolepi bosove, postava se vyvijela a ziskavala nove zbrane a utoky, takze se menil gameplay a nebyl stereotypni. Propracovanosti se to neda vubec srovnavat. Crytek se proste prekonal a udelal hru, ktera je jeste vetsi technologicke demo nez crysis.
        • no přetáhnout bednu abych po ní vyskočil na vyvýšeny místo, to je puzzle jak sviňa *1* a co to jinak melete? variabilita nepřátel?krom bossů, tam na začátku bojujete se stejnymi nepřáteli jako na konci? a jinak útoky taky byli od začátku do konce furt ty stejny....akorát jste postupně získávali nové předměty (bylo jich asi 6, což bych změnou celého gamplaye fakt nenazval) a každý vám poskytl jednu novou schopnost, což je opravdu revoluce *1* GoW je kvalitní hra, ale zase z toho nedělejte nějakej propracovanej multižánr, je to obyčejná ale dobrá hack and slash hra jako ostatní jí podobné
    • Za sebe musim rict ze jsem hral vsechny dily God of War a nenasel jsem zadnou jinou hru ktera by dokazala udelat souboje tak zabavny jako prave God of War a ze tech klonu vyslo pozehnane.
      • KIMCID
        GoW je pro mne jen hezčí tomb rider
        • Promin ale to fakt nedava moc smysl :D
  • Na teto diskuzi o hře je krásně vidět jak herní komunita degeneruje a nerdum z Cod stači opravdu ho..o hlavně že to ho..o vypadá úžasne
    • spíš je tady krásně vidět jak někteří si myslí (jako ty), že jsou středem vesmíru a jediná pravda je ta jejich, a pokud se někomu líbí nebo baví něco jinyho tak je hned zdegenerovanej debil.....jen by mě zajimalo co tady mistr hraje tak převratnyho
    • jasne, ty budes asi psychiatr od prirozeni, ze? *1*
      • klidně at je to rektální badatel nebo nezaměstnanej, mě stačí, že má pravdu
        • jakou pravdu? Je to naprosty zvast. At si kazdy vybavi, jake hry tady vladly pred 20 lety, jake hry vladnou i dnes na konzolich, ktere zamestnavali a zamestnavaji vetsinu aktivnich hracu.
          Hopsacky, rubacky, strilecky, auticka apod. Nic, co by skutecne zatezovalo mozek. Je to porad stejne. Pokud by 9 z 10 nejhranejsich titulu bylo ala Ryse, potom ok, ale ono tomu tak neni. Takze z ceho autor vyvozuje ze hraci degeneruji? A ma nejak podlozene, ze koho bavi Ryse je nejaky mental?
          Je to jednoduse cele vycucane z prstu, ale hlavne je to nesmysl. Pokud je tobe a autorovi prispevvku, na ktery jsem puvodne reagoval 15 let, potom ok, rozumim vam, v 15 jsem na tom byl stejne. Pokud se povazujete za dospele jedince, tak to je potom spatny, z toho uz asi nevyrostete *7*
          • Pred 20 lety vladly hry jako ufo, system shock, ultima underworld. Dnes vladnou hry jako dark souls, gta, far cry nebo warcraft. Ploche zalezitosti jako Ryse nastesti nikoliv. I ten odsuzovany CoD ma singl jako vedlejsi vec a stavi precevsim na multiplayeru.
          • A hl. z toho teda vypliva ze jsem ultra mental, protože mě ta hra bavila hodně moc.
  • MARTASLJ19
    Hra je vynikajúca, aj Port na PC sa vydaril - čisté sedmičkové hodnotenie.
    • tento příspěvek neni pravdivý
  • hele čus, kdo to tady hraje na PC prosím o radu, na Youtube jsem si naše gameplay z mise "part 16" kde hraje v mini "ringu" nebo mini "coloseu" před tím šefem, jenomže v gameplay-i vidím uplně jinou misi, tam zabije 3-4 bojovniky a uloží se hra a příjde silnější soupeř, a mě na PC naskakují dokola gladiatoři z hlediska, v gameplay to tam ma za necelé 4minuty hotové, ja to hraju asi 20minut to samé dokola, pořad prostě tí gladiatoři naskakují, všechny zabiju to jo ale nic vic prostě to je to same dokola, co s tím je? co tam mam jako dělat ?? *13* *13* už od včera mi to tak jde a ja tomu vubec nechapu...
    • lol už to mám, chtělo to používát jenom triky lol takova banalita
      • lol tam jsem mel zásek taky, přesně jak řikáš musejí se zabíjet tema parádičkama "E" jinak je to nekonečná vlna. Já jich takle dal 34, než jsem zdechnul. 2 dny jsem tam na tom stál LOL aspon nejsem sám.
  • Beru cokoli, co se alespoň trochu podobá X-Blades / Blades of Time, Darksiders, War in the North. Škoda jen, že délka hry je takový podprůměr.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit