Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "uvnitr prázdna hra" tvl to jsou perly *1* jako kdyby se tedka delaly nejake hlubokomyslne hry s komplexnimi mechanizmy
    ale jako na pobaveni dobry tahle recenze
    • to seš asi konzolista, co?
  • Když jsem to viděl poprvé, řekl jsem si, no doprdele, konečně nějaká řezničina na styl 300: Bitva u Thermopyl... No asi budu čekat dál *1* .
  • Jedinym plusom je ze sa da packa pre pohyb zacvaknut gumickou, cudlik na boj pritlacit cihlickou a hra sa dohraje sama aka hofno v pozlatke je stale len...
  • Kvalitní technická stránka PC portu hře žádné body nepřinesla, budiž.
    Na druhou stranu bych uvítal kdyby recenzenti byli stejně neoblomní v hodnocení kdy nastane opak.
    Viz. blahosklonost při recenzi BF4 kdy se na verdikt milostivě čekalo až bude použitelný MP.
    Někoho může odradit prostoduchá herní náplň, jiného fakt že hra steží využívá dvě třetiny plochy monitoru, nesmyslný 30 fps lock, absurdni HW požadavky atd.
    Ještě že tu letos máme kousky jako je např. Metro Redux, světlo na konci tunelu nepohaslo.
  • Mato1987
    Asi pred týždňom som si hru zohnal za 20 euro, tak ako dead framerate 3 pred mesiacom a som z tejto hry aj rovnako sklamaný...z hľadiska optimalizácie je na tom ryse ale podstatne lepšie ako dead framerate 3, ale zase z hľadiska hrateľnosti je to fakt bieda tak ako u dead framerate 3, jednoducho mačkáte jedno tlačítko na útok a jedno na protiútok a tam to aj končí, hra dokonca za vás aj sama zameriava nepriateľov aj pri boji s mečom aj pri hádzaní oštepov...Len tak mimochodom mne to nepripadá, že prečo táto hra dostala prívlastok "next gen"? Veď niektoré textúry a statické objetky ale aj stromy a podobne nevyzerajú byť v nejakom extra rozlížení a to hrám hru na max nastaveniach a textúry mám automaticky nastavené na very high....Na druhú stranu, čo ma najviac baví je ten arena coop, ktorý s kamarátom hrajeme...niečo ako horde mód. Ale tam tá zábava končí. Ináč recenzia bola vcelku slušne napísaná.
  • gamesácký recenzent v akci *1* *1* pozóóór
    btw tldr
  • Llour
    Už při prvních E3 ukázkách, kdy Římané útočili na velké město s vysokými hradbami a obránci na sobě měli bederní roušky a kyje bylo jasné, že to bude prů*er *4*
  • Stillson
    Recenze zajímavá... nečetl jsem přiznám se celou ale asi něco přes půlku. Samozřejmě autor má pravdu o tom jaká hra je. Ale myslím, že pokud člověk tento titul zakoupí hru s tím jaká je. Což je můj případ. Koupil jsem si tento titul jen kvůli pár věcem.

    1. Grafika odpovídá roku 2014 (což se u většiny titulů absolutně nedá říct)
    2. Zvuky,prostředí parádní
    3. rubačka bez ultimátního příběhu

    Já tedy za nějakých 620kč měl zábavu na 7-8hodin + multiplayer. A bavil jsem se od začátku do konce. Určitě bych mohl říci mnohem lepší tituly než je Ryse. Ale já si tu hru prostě užil a nelituji těch peněz.
    Je to navíc velmi dobrý port pro mě. A pokud má člověk chuť zahrát si nějakou rubačku, která vypadá perfektně a nemá náladu přemýšlet nad bůh ví čím je tahle hra velmi dobrá. Za mě osobně bych dal 8/10. Ale je to čistě můj názor :-) a chápu, že dost lidí tuto hru zavrhuje nebo je neoslovila.
    • jnsCZ
      Jestli se ti ta hra líbila, pak samozřejmě není co řešit. Já zase mám odehranou například Bayonettu, Metal Gear Rising nebo Devil May Cry, kde jsou poměrně komplexní bojové systémy s mnoha komby a různými zbraněmi - to v Ryse nenajdeš a mně osobně to tam hodně chybělo.
      • Stillson
        Tak sám jsem Metal Gear fanda, takže jsem hrál MGR a je to o hodně jiné. Ale zase člověk se u toho Ryse tolik nenavzteká jako u těhle her :-) které jsou samozřejmě také dobré.
    • Asharak
      Crytek nemá na body v recenzích co čekáš. *1*
      • Stillson
        Já nesoudím určitě autora :-) Já osobně mám Crytek rád... prostě pro mě je to firma dobrá a s nejlepším Enginem, který je podle mě dobře optimalizovatelný. Takže za to mají u mě body. Protože Crysis mě bavil a Crysis 3 se dá hrát i na slabších sestavách. ArcheAge také CryEngine a celkem slušně optimalizovaný. Já je prostě rád podpořím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit