Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No ty brnění jsou trochu hightech na Římany, řekl bych. Každopádně sem zvědav, ale raději bych si zahrál třeba něco z reconquisty, bránit se mohamedánům mi přijde záživnější než likvidovat protoevropany.
    • Toto brnění se vyskytovalo ještě před Neronovou vládou. Je to pouze vyzuálně trochu upravené, z nějakého důvodu si všechny hry upravují historická brnění. Takže tam jsou určité zvláštní prvky ale v celku je to Lorica segmentata
      • Kozy
        *Lorica transformerica segmentata
      • No však tak sem to taky myslel - hightech.
  • Myslím si, že historicky je tato hra přesná tak, aby ji pochopili průměrní až podprůměrní hráči historií nepolíbený. Co je ovšem velmi špatně je to, že hra se hraje sama. jen člověk musí se naučit mačkat tři klávesy
    • takže je to naprosto vhodné pro mnoho lidí, kteří komentují na těchto stránkách, z toho historického hlediska.. Jinak někde sem četl že vývojáři utěšovali fanoušky že se hra tak sama hrát nebude jako to je na tom videu z E3... Takže to je celkem dobré brát v potaz, než je všichni odsoudí. Zatim se toho neví dost a jedno video je málo..
    • Tolik? Doufám že to do příšte sníží na dvě. Moje babička si chce také zahrát.
  • Jack1947
    Na minule/soucasne generaci tenhly typ hry citelne chybel/chybi, Tak ze na rozjezd to asi bude presne to co by mohlo vzkrisit zanr mlaticek na tohle tema.
  • Marius Balotellius a možná bych si to i zahrál... *1*
  • základní nápad dobrej ale bude z toho zmršená konzolárna, co dodat...
  • Boudicca huh? No jestli se k ní přidá tak teda asi nic moc sláva, vzhledem k tomu že její vojsko bylo nakonec celkem dost brutálně a velkolepě zmasakrováno. Nebránim se revoltě proti císařům v určitém smyslu, Byla to celkem běžná věc, že vojsko nějakým způsobem přebralo moc nebo se zásadně podílelo na převratech. I když v této době zrovna by to byl nějaký nepovedený převrat. No uvidíme.
  • Graficky nejhezci hra E3.
    • God-of-War
      Witcher strci tuhle slataninu do kapsy.
    • Malleth
      Možná tak nejsušší
    • residentevilfans
      mozna podle tebe *7*
      • Tak rozhodne lepsi nez nejakej Knack a podobny na pro deti na Ps4 *15*
        • residentevilfans
          Knack pro deti od tvurce Crashe bude pecka! A nejlepe dle meho vypadal Metal Gear Solid V. *5*
          • Metal Gear peknej, ale Division se mi taky hodne libilo.
          • Malleth
            Metal Gear, Killzone a určitě Division
            • Malleth
              jj, Witcher taky
            • Rhulad
              Witcher 3 řekl bych.
  • A tak proč z toho dělat hru, která by se mohla zapsat do historie, že jo? Vždyť nějaké prodeje to bude mít, tak proč z toho dělat něco slavného a legendárního co vynese mimo jiné i ještě víc peněz. Peníze jsou pro břídily. Jsem rád, že kluci v Cryteku nejsou tak materialističtí.
  • Takže hodný říman bude bojovat proti zlým barbarům? Tak to snad raději ne za ty prasata hrát nechci.
    • No právě že se v tom textu píše o tom, že Marius odhalí nepřítele Říma v Říme, to mi nepřipadá jako vykreslení Říma jako toho "hodného" a navíc s Takovým aujetýma císařema to asi neni záměr.
  • kupte si PC uděláte líp *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit