Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A co modern warfare 3 naslouchátko, abych tu hru i lépe slyšel? To by nebylo?
  • walltar
    Tak tahle brýle sou fakt vtip... žluté skla od Horsta Fuchse ... a jak někdo psal tak mírně zvětšijí, což znamená jedno: "Vietnamská kfalitá" Ale jeden zázrak bych opravdu viděl .... a to že si to někdo koupí to je opravdová záhada. Pokud k něčemu budu potřebovat zkreslující žluté brýle tak si zajdu ke svému lokálnímu žlutému prodejci a za pade si je tam koupím. No jo dobrá reklama dělá divy.
  • SA-reg
    Radši se zdržím komentáře.

    Vlastně nedržím...

    Je to dost chytrej způsob jak vytáhnout 100 doláčů z volů. *15*
    • este tam bude MW3 headset, MW3 klavesnica, MW3 mys, MW3 podlozka na mys, MW3 airsoftovy samopal a buuuuum 300 eurova faktura na stole ...
      • Zajímavý... A to že Razor podporuje zase BF3 svýma headsetama, klávesnicema nikomu nevadí :D
        • Jenže je to razer a ne nějakej nonamerskej výrobce :)
        • MishKonn
          No, fakt si nedokážu představit, že bys dokázal při hraní nějak využít headset nebo klávesnici...*7*
  • Spades
    To mi přopomnělo tohle:
    http://www.youtube.com/watch?v=mKYKyIObXyM
    :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
  • A protoze jsme se na to vybodli a pouzili jsme zase ten samej engine, tak jsme vam aspon domluvili ze dostanete hezky bryle. Ale zaplatite si je ofc. *5*
  • ..."Vložit moc škaredý, náhodný, komentář"...
    Ale jinak se mi vzhledem ty brýle docela líbí. *15*
  • rancor1223
    Jako by těch pár set hodin prosezenejch před MP nestačilo normálně, teď budou oči dostávat dvojitou dávku!
  • Whoossain
    To je jasný, že při hraní dbám na to, jak vypadám. Nejčastěji hraju na postu snipera, takže na sebe před každou hrou navleču ghillie, to dá přeci rozum...
  • Ty voe další uber brejle pro blbce, co neví že žluté sklo pro lidské oko prostě zlepšuje kontrast a tím vidíte lépe. Ukamenujte mě, ale uráží mě, že z nás hráčů dělají až takový hovada...a další sprostý slova.
    • Výkřik do tmy, ale po přečtení dalších přízpěvků jsem rád, že tu žádná "hovada" co si to koupí nejsou. :)
  • What a piece of crap... Ještě reklama od Horst Fuchse chybí..
    • no pozor aby ses toho jednou v noci na nove nedockal.. Horst Fuchs taky pair MW3 a co vy? Koupite si jeho specialni edici z podpisem? Prozmeu tam priblai Fuchosvy bryle... Ta predstava je silena *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit