Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyby byly rentgenové, tak beru! *5*
    • Lawliet
      kdyby byly rentgenove tak by ti nejspíš zachvili zeleno-žlutě zářili oči a narostla ti na hlavě třetí ruka *5*
      • No právě! *1*
    • XorxoxTalarius
      Chlape ... kdyby byli rentgenove, tak si je koupim i kdyby na nich bylo logo Coca-Coly :D
      • Sepíšeme petici a pošleme do Activisionu, ne?
  • Tak jsem si procetl par prispevku, a zvedli ste mi naladu hosi, jsem Battlefieldak, a je mi uplne jedno co delaj, hrajou, jak hrajou fanousci COD, je to jejich hra, pokud je bavi, tak co... me taky bavi hrat furt dokola HoN a polovina lidi mi tu serve jaka je to picovina, ale me to bavi, a o tom hrani je, bavit se...

    Co se brejli tyce, pokud mi to opravdu zlepsi pohled na LCD a bude to pusobit lepe, nebudou se mi kazit oci, klidne si je pujdu koupit za odpovidajici cenu(pravdepodobne se ale pujdu podivat po nejaky alternative ktera neponese COD logo, a bude o 75% levnejsi)

    A jak vypadam u hrani, a jestli mi na tom zalezi? pche, moje pritelkyne me videla uz v horsich situacich, a nikdo jinej na me pri hrani fakt nekouka(obcas hladova kocka kdyz ji zapomenu dat zrat, ale to uz je fakt vsechno), takze je mi to fakt uplne jedno...
    • Lawliet
      velmi zajimave myslim že nikoho nezajima co ty hraješ *1* a na MF1 a MF2 jim fakt nemaš co vyčitat jeslti si to nehral tvoje chyba tys přišel o hodiny zabavy.. nebudu propagovat značku od začatku do konce.. ale kvalitní herni zažitek poznám *15*
      • Jestli myslis MW1 a MW2 tak jsem hral oboji, tam byl docela skok v hratelnosti, a ano u MW2 jsem stravil dobrejch par hodin, ale Black Ops uz jsem zkousel jen single a rekl jsem si ze je to to samy, vratil originalku kamaradovi, a sel si opet uzivat trosku revolucnejsi BFBC2... me je hlavne jedno co hraju, pokud se u toho bavim a je to zabava, pokud ne, nenadavam na to, muze to bavit nekoho jinyho a je to ciste jeho vec, takze pokud tebe Black Ops bavil z jakyhokoliv duvodu(verim ze kdybych nehral MW1 a MW2 asi by me taky bavil vic) pak na tom neshledavam nic spatnyho *3*
        • Lawliet
          promin oprava MW.. no black ops mě nijak nenadchl tak jako tomu bylo u MW1,MW2 ty jsem hrál fakt s chutí proto jsem řikal že bych se za značku od začatku do konce nebil.. no možna takovej assassin creed.. a mass effect za ty bych snad ty prsty do ohně dal
  • rancor1223
    Jako by těch pár set hodin prosezenejch před MP nestačilo normálně, teď budou oči dostávat dvojitou dávku!
  • calwin
    čisté placebo :D mňa by len zaujímalo či také feši brýle dostanú aj chlapci čo hrajú normálne Esport ligu...

    nech už sa strčia so svojim marketingom niekam lebo sú podobný jak hannah montana ak nie ešte horší...

    jo a ešte mohli prikladať k manuálu aj za akého počasia si máme čo nasadiť... (nightvision, okuliare, naostro) :) nech je to vážne kúl :D
  • ?
  • zdravím trolls !! :) go ! go ! go !

    ---------------- loooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool

    jak dyby k "jine ocekavane hre" nevychazela spesl edice.... ale vzdyt je to COD , tak pojdme vsichni dohromady flamovat .... funny, stupid, sad, never ending, retatded.
    • Ano vychazi a je to stejne debilni :D ale aspon to jsou klavesnice, headsety nebo treba mysi a ne bryle ktere jsou ti uplne k ... a velkemu :D Jinak mi to prijde vse stejne smesne... ale proc ne jsou tu lide s mensim inteligencnim koeficientem kteri to jiste povazuji za cool a z pohledu firem to je dobry podnikatelsky zamer prachy jsou prachy :D
      • Jasny a co treba soska k Skyrim?:D Skyrim chci, sosku?halo - prsten s prumerem 3cm LOL WTF, tak prosimte nedelej ze jen cod ma nejstupidnejsi vyrobky, ano samozrejme na vydelani prachu. Neni to jen otazkou cod a nebudu se donekonecna opakovat. Jen po tom nekteri radi ihned skoci, ne kvuli brejlim....
        je to proste jen dalsi zaminka nic vic. a to mi proste prijde ubohy a nuti reagovat. nic vic.
        • k tem soskam. Me se treba soska u zaklinace libi ikdyz byla trosku odflakla. Jasne treba ten prsten je stejan somarina jak tyhle bryle. Kdyz zas vezmes kotor tak je tam soska dost dobra ikdzy neivm jestli to opodstatnuje tu cenu. Ja tuhle vetes mam rad. Mam gumovou figurku zaklinace z prvniho dilu, mam nejake wow figurky ty se jim moc povedly ale to sou veci co se kupuji bokem takze to do tehle kategorie nespada.
        • Proboha to už se tato generace neumí vyjadřovat bez LOL a WTF? a teď k věci ano u Skyrim je soška a někomu může přijití hezká a nostalgická je na ní dokonce nějaký in game bonus code je ideální nato si ji někam vystavit ale brýle? přeci nepůjdu ven z brýlemi MW3 a vystavit si je také nemůžu kdo by si vytavoval brýle takže ti nezbývá nic jiného než je používat a pote vypadat u hraní patřičně cool i když tě nikdo nevidí.
          • pan je znalec a odhadne diky LOL, pripadne WTF i vek :)

            Pro me je to v nekterych pripadech vserikajici, a nebudu se za to nikomu ospravedlnovat....
          • Ano souhlasim... +
        • V tom s tebou souhlasim vsichni delaji opravdu smesne predmety a proto si specialni edici se soskou nekoupim :D Je to clanek o brylich s nalepkou nejake hry a kdyby tam bylo napsano ze se s tim lepe hraje super mario stejne by byly extra smesne... Ja se vyjadruji k produktu ktery je naprosto zbytecny a jen se veze na jmene nejake znacky. To spis ty se tu chytas a branis svoji hru jak jen to jde...
          • to neni moje hra, jen jedna z her kteruo hraju, libi se mi napr. i pr k BF3 proc ne...tady jde o princim - nikdynekoncici demnce zdejsich hate prispevku. thats all. nejsem vuci tomu tak resistetni bohuzel tak jako "moudrejsi" osoby, ktere sem radsi ani nechodi.
          • panove kdyby ty bryle byly s titulkem jakymkoliv jinym nez COD, tak sem nikdo ani nepachne.

            takze asi tak. specialni edice vseobecne sou vysmech.
            • Hele me je COD u pr... stejne tak BF3 a dalsi ja FPS moc nehraji. Ver mi nebo ne sel bych sem i kdyby to bylo treba o commander keenovi :D
    • chces poprit ze cod je povrchni zabava? To ze to nekoho bavi neni ten problem abysme si rozumeli je problem co se z toho pres PR a takovhle hardcore vyrobky snazi udelat. Ajak to dole nekdo srovnal z headsetem kdy proste sluchatka v mp ma kazdej a mikrak se sikne je taky na bohnice. Ale ocz klidne si tu hru kup a hrej pokud te bavi nas nech na tu hru plivat pac je to legrace hlavne jak se pak codaci rozciluji za pravdu hahah
      • me sou tyhle lol vyrobky uplne upr*ele abychoms rozumeli :) kdo si tohle koupi? snad jen uplny trotl, ale nejde jen o cod, koli vtipnych veci maji konkurencni hry? jako napr sosky, smesny prsteny atd?........ timhle cod nicim nevybocuje, jen dava bohuzel prostor vyse popsanym se opet uz po tisice vyjadrit naprosto stejne. Jak obohacujici....
      • kostejnesmrtelny
        Nedělej prosím ze svýho názoru všeobecně uznávanou pravdu, ano? *6*
        • nuz dobra muzeme to opravit myslim si ze cod je povrchni zabava uz je to pro tebe snesitelnejsi? Ted bych rad slysel nejaky argument cim bys mi to vyvratil kdyz sem si ujasnili ze prezentuju svuj nazor ktery nemusi korespondovat ze zbytkem sveta. Prosim jen aby si psanim argumentu nestravil celej vecer pac se budou i blbe googlovat.... Srandu z codu si delaj uz i cinani ja za to nemuzu jen se tim taky bavi nic spatneho ne?
        • Jen je nech je to jeden inteligentnější názor za druhým nemá cenu jim do toho vstupovat za chvíli tady přijdou BF3 fanoušci a bude vystaráno :D
          • uz sem si stejne jako tady bylo flamu (cca 10000000000000000) i sam rikal ze to nema cenu vubec tukat do klavesnice... nemuzu si ale pomoc, vzdy je to stejne:

            - naskoci clanek k COD, do hodiny plno clonů :D.... neco neuveritelneho.

            Moje chyba ze se vubec zapojuju mas pravdu.
    • MishKonn
      To bude tím, že už ti "stupid" si začínají uvědomovat, co na ně Activision zkouší. Retarded je spíš člověk, který jim to žere...a neumí správně napsat retarded. *15*

      A mimochodem, ve "spešl edici" jsou většinou věci, které pro hráče mohou mít sentimentální hodnotu. Tohle je sprostej teleshopping a ždímání značky. Oh, wait, it's Call of Duty...
      • ted si mi to natrel. du se rozplakat dorohu.

        + promin, omyl na klavesnici - RETARDED, to ze me dela ale to COD asi ... :D.....

        Tohle je proste uchylka :) ..chronicka zalezitost.
        • MishKonn
          Věř mi, že nemám zapotřebí nikomu nic natírat.

          A nakonec se nemusím ani namáhat, protože za to za mě udělá Activision. Jinými slovy, protože tě za mě stokrát natřou ty brejle.
  • What a piece of crap... Ještě reklama od Horst Fuchse chybí..
    • no pozor aby ses toho jednou v noci na nove nedockal.. Horst Fuchs taky pair MW3 a co vy? Koupite si jeho specialni edici z podpisem? Prozmeu tam priblai Fuchosvy bryle... Ta predstava je silena *15*
  • Zavolejte jeste dnes a kupte si nas MW 3 a k tomu zdarma dostanete krabicku, manual, sadu nozu, kucharku "Vareni s SAS", specialni laserem brousene nuzky i unikatni bryle ktere zlepsi vas vizualni zazitek diky specialnimu filtru udelaji kontrasty kontrastnejsi, barvy barvitejsi a fragy fragitejsi. Pokud zavolate do dvaceti minut dostanete dalsi MW 3 zdarma! No neni to skele Gabi?
    • Díky chlape, fakt si mě pobavil. *5* Vždyt je to hrozná masáž a ten kdo jim to žere, je už jasně a nenávratně zpracovanej. *3*
      • Já se na teleshoping dívám rád, páč se u toho pořádně zasměju.Třeba naposledy sem koukal na nabídku nějakýho zázračnýho mixeru na nápoje a týpek co to tam prezentoval říká "...a tady Horste, je těsnící gumový kroužet aby se tekutina nedostala do motoru" a Hort hlásí "To je skvělé" *1* *1* *1*
    • spíše "a pokud zavoláte do 20 minut, dostanete k brýlím i taštičku, která dokonce i plave!" :)
    • Ale zapomněl si říct že by to DVD nejdřív vystavil testu, jako například test ohněm, test vzduchovkou, řezal by s ním, sekal a nakonec by ho hodil do xboxu či ps3 a hle ono to i přesto jede!
    • dalsi bf3 chudak - srandista
      • Chudak mozna, srandista urcite ale doma pred monitorem nenosim zluty brejlicky (maximalne ksiltofku kdyz se potrebuju rozhlizet pomoci TrackIR) :D
        Ale treba hraci BF3 dostanou ruzovy aby klukum od Moderniho Warferu mezi vsema tema vybuchama a boricima se barakama nezavideli.
        • hraci bf3 nedostanou ani šicí jehlu zadarmo, protože se mu nevyplati do ty hry cokoli investovat *1* *2*
          • Whoossain
            Brejličky jsou za sto babek fyi...
          • Koukam ze ty taky zkousis bejt srandista... neboj treba to priste vyjde.
            • Ja to pochopil na co narazis ale nejak nechapu proc by me to jako melo trapit :D

              Jestli je benefit toho ze BF3 si nekoupi tolik lidi to ze si nemusim platit ucet na strance ktera mi ukaze jakej mam fragrate jsem jen rad :D
            • ty zase jedes do ty psychologie a tam uz je uplne mimo, kdezto ja narazim na nizky pocet prodanych kusu bf oproti cod vime?
          • pozn. vydavateli
    • MishKonn
      Nyní věděcky potvrzeno - přiložené brýle vytváří 64xAntialialiasing efekt.
  • MishKonn
    Vždy, když hraji multiplayer, mám na sobě svůj nejlepší oblek, saténovou košili, kravatu prošívanou zlatou nití a to všechno od Gucciho, i spodní prádlo. Nevím, jak by mě tohle mohlo zaujmout, když už při hraní vypadám jako drsňák se svými brýlemi Dolce & Gabbana. True story.

    Nejen, že tato limitovaná edice nabídne vizuální výhodu hráčům, kteří stráví nad intenzivní akcí dlouhé noci, ale budete také moci jasně vyjádřit svou náklonnost tomuto novému blockbusteru a při jeho hraní vypadat drsňácky! *15* *15* *15* *15*.

    Jinými slovy, tak jsem se, dámy a pánové, už hodně dlouho nezasmál *15* MW3 FTW! Ne, vlastně pardon, IQ pod 50 FTW.
    • Baxt
      Netřeba se snad uchylovat k takovým přízemním praktikám a strkat všechny hráče MW3 do stejného pytle. Mně je jasné, že jde o čistou a nekompromisní komerci, ale přesto si singleplayer MW3 už kvůli návaznosti na uplynulých 10 hodin akční řežby zahraji. A že si před tím střihnu Deus Ex: Human Revolution a Planetscape Tournament se s tím vůbec nevylučuje. *3*
  • ..."Vložit moc škaredý, náhodný, komentář"...
    Ale jinak se mi vzhledem ty brýle docela líbí. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit